Forum
Ta zgodba ni resnična!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moje ime je Leyla in živim skupaj s starši in sestro Becky. Imamo res veliko hišo in ogromne spalnice ker sta oče in mama pred kratkim zadela eurojackpot bilo je super. Aja pa pozabila sem povedati, živimo ob morju.
Mojemu fantu je ime Tomas in imava se zelo rada.

next??? rabm usaj dva nexta da lah nadaljujem
06. september 2012
prosm no recmo 1 next
06. september 2012
oki nočte pol pa nam več pisala
07. september 2012
nexttt
naj ti nekaj predlagam... ne takoj obupat na začetku tak da napiši next... nalepi slike pa bo

sory ker oglašujem
http://www.igre123.com/forum/tema/bogata-in-razvajena/40624/
07. september 2012
kul je sam nemorm slik nalepit ker mi neki noče
07. september 2012
ok dubite zdj next..

Nekega dne sva se sprehajala v parku in on je zagledal neko zelo hot hot punco in jo z široko odprtimi očmi gledal ona pa se mu je nasmehnila in za hlače zataknila listek. Na njem je pisalo call me. Pogledal je listek in ga vrgel stran. Oba sva se samo smejala. A vem da nekaj pri tem ni bilo vredu. 1.zakaj je pisalo samo call me in ni bilo številke. nekaj sumim mogoče se že poznata in njeno številko ima na tem bo treba mao poizvedeti...
želite next???
07. september 2012
nexttt zakaj ne gre če rabiš pomoč povej =)
07. september 2012
next
07. september 2012
pišem next!!
Ker sva z Becky dvojčici sva o tem pizvedovale skupaj. Nekega dne mi je rekel da ne more priti k meni ker ima pripor. A to je bila laž z becky sva šle v park in ga zagledale z tisto punco. Poljubljala sta se in nato odšla k njemu domov ( starši so bili na floridi) ker sem vedela kje ima sobo sem šla špegat in videla tole: poljubljala sta se on pa jo je šlatal veste kje. Takoj sem planila v jok ,ker pa je imel odprto okno me je slišal in odhitel ven. Opravičeval se mi je a Becky me je branila. Odpravili sva se domov in to povedali staršem. Čez nekaj let sem dobila novega fanta in z njim in Becky uživala.
ali vam je bila zgodba ušeč???
(pište u kumentar)
JAAAA
NEEEE
08. september 2012
nextt
08. september 2012
sorry sam ni nexta
08. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg