Forum
jaka je skos pameten, ker misli da je lep HOHOHOHOHOHOH.
28. december 2012
hahhahahahhahahahhahahahhahahah;D ma nemoj hahahahahahahhaha;D
28. december 2012
Karin tebe pa itak nihče nebo meu hahahha;D če glih misliš ka si lepa pa ka de te oni M........ meu hahahhahahhha;d prej de mro kak pa ka de te meu. de slep od grozote;o
28. december 2012
jao jst grem adminu rect da nej zbrise ta forum kera glupost je to mislm vanesa je cist -.-
28. december 2012
ok sorry
28. december 2012
ma ta karin je fejk. sej pa se opazi.
28. december 2012
pa ja to tak matejja :3
ona je žau pregrda da bi jo gledali kr bomo vsi slepi;o sorči bejbi sam tko je;*
28. december 2012
HAHAH pomoje tud : D pamet si nej prvo kupi (:
28. december 2012
točno to!
28. december 2012
u117182
u117182
vama je fejk mt!
28. december 2012
u117182
u117182
in vaneso poznam bolj kod si vidvi mislita!
28. december 2012
dej mala plis! ne fafi tu.
28. december 2012
matejc < 333333 dej fukni se karin vanesa ti ni nc nardila speli se dol is tega foruma in spizdi iz tega planeta -.-
28. december 2012
< 333333333333
28. december 2012
;***
28. december 2012
hahaha to ste pametni folk fak na nivoju avstralopitka sam to vam lohk rečem, mi2 poveva u glavo kaj si misleva a vi neki tajite in se delate prjatla men je kr bad da sm na tem planetu
28. december 2012
kdovtivmisles da si d bos govorila kdo loh ta forum komentera fak sj ni twoj
28. december 2012
lea to so otroci no pust jim vesele če misle da je princeska
28. december 2012
Dj faaak Jaka nabav si ze lajf pa nehi sodit ljudi po videzu. Pa tud ce je debela so what.? Vsaj nima karakterja v kurcu tko kot ti in verjem da so tiste osebe sz kul karakterjem nasploh bolj popoune in ti si en kurac od ovce.! Sploh nevem zakvaj obsatajas kr delas celmu svetu sramoto in ce tij bad kr si na tem planetu se fukni pod vlak on nared celmu svetu uslugo. Oh kurac skoda vlaka za taksno nulo od cloveka kot si ti. REALNO SE ZE ENKRAT ZACNI BRIGAT ZA SVOJ POFUKAN LAJF IN SE NEHI VTIKAT V DRUGE.!! In vpras svojo mami ce tij posvecala premau pozornosti kr jo isces tu. (; Smilis se mi res.
28. december 2012
omg zenska upam da nasledn let neprids na naso solo k si ze mav "prepametna"
28. december 2012
ahahaaha obstajam zato da ste fouš lejini in moji popounosti, nism ti jest kriu da maš grdo matko pa fotra in da si ti še 1x grša ko oba dva in moj laif je popou praun ti za razliko od tebe in tvojga brata ko ma baje torbo z bleščicami in je tko mal cigansko usmirjen in pali na železo al mate to u familiji? jest se teb smilem? ah nikar otrok ciganski ti se men ko še za obleko nimaš
28. december 2012
lea ubi cigana
28. december 2012
ejga resnica boli
28. december 2012
resnica boli, ljudje u bolečini skušajo z lažjo prizadeti ostale DD
28. december 2012
Dj Lea ko bos spoznala kaksn je tale tvoj Jakec v resnici.. Sploh nebom pisala. Skoda besed res. Jaka dj ne prbiji. Nimas pojma o men in mojm lajfu tko da sam zacepi. In ce si ti narobe cepljen se ne pomen da je moj brat tud. (; In se enkrat ti bom napisala BRIGI SE ZASE IN SVOJ LAJF. DRGAC PA JA NE GANE ME LEJ, PISI KAR HOCES, BMK. (; Drgac pa ti pravs da hodis samo sz lepi pol si glihkar zajebau svoj princip alneki. (; Odrast. Zdj pa se mi rec neda vec ukvarjat sz no lajferji. (; Ajaaa pa se too. Ciprej si kupi lajf, v lidlu je popust aves.
28. december 2012
me kr glava boli tok sm pametna !
28. december 2012
lea me že pozna tko mim grede in dokler nauš zaprla kurbirskiga gobca in se nehala kurbat okol mojih sošilceu. negane te negane te hahaha kao dej nejoki tle pizda pa zgin raiš želez pobirat da bote mel kj za jest. ja z lepimi ampak ti nisi bla lih neki lepa aveš ubistvu deleš najgrša
28. december 2012
lea pravem ti ubi cigana, to sam napišeš plalat "želez zaston fuŁ pa bota prlete z bratom ti pa sam postrel
28. december 2012
pa mim peskovnika tut ahahah
28. december 2012
koga?
28. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg