Forum
Vanesa je oseba ki je velka 165cm in ma 75kg, ona misle sama o seb da je popouna. Naprimer moji predragi Lei in meni pa govori kako sva debela in grda in neprimerne opaske. seveda nama je začelo to it na kurac zato sva jo začela jebat, če gre tud teb tale pujsek vanesa na kurac na chatu klikni mene vanilla ice man...dobrodošla mnenja o vanesi the pig

vam je lepa, kul, prijazna?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. december 2012
prvo sebe poglej (:
27. december 2012
hahhahaah nemesmejat
27. december 2012
Budala jadna. Kdo se uglaša. Realno ona ni še nikol rekla da je popouna al pa kej samovšečnega tko kot ti. (: Ti skos neki da si najlepši itd in verjem da nisi. (:
27. december 2012
ljubljanska kurbica se oglaša, jest to lohk trdm kr sm res popoun, ampka nikol nism reku nobenmu ko je biu lepši od mene da je grd, ona je to rekla 2ma prečudovitima osebama, Lei in men tko da ti se lepo kurbi u Lj dalje pa pecaj mojga sošolca Roka pa Primoža
27. december 2012
budala madafakerca vanesa je cist okej pa sebe poglej se po imenu vidimo da si totalno zabita -_-
27. december 2012
zabit*
27. december 2012
vanilla ice = raper tko da kdo je zabit nebi govoru an
27. december 2012
a vids se spola ne prepoznamo
27. december 2012
res si zabita in pol men da sm jest zabit, lej lepo te prosm ...
27. december 2012
1. Na google poglej kva kurba sploh pomen.
2. Nisi popoun.
3. Vanesa ni grda ampak najlepsa.
4. Ne pecam budal. (;
5. Uzivi se naprej svoj zjebani lajf.
27. december 2012
1. baje da se kurbaš sta rekla tko da sošolcema verjamem
2. več kot samo popoun
3. hahahaha lažeš ji u faco toj grdo
4. hahaha al pa te ona 2 nočeta?
5. uživam svoj laif ki ni zjeban ampak popoun
27. december 2012
bullshit ma cist prou ti pa odjebi v pizdu maternu --
27. december 2012
hahahaha u pizdo tvoje mame :$
27. december 2012
1. Kurbam.? Ahahaha enkrat sm se menila sz tistim Rokom pa se to sm ga neke jebala v glavo in pol jih kao pecam.? Svasta. Moj bivsi mij lepo razloziu pojem kurba k ti ocitno neves kva to je ti js lepo povem. Kurba je tipica k na nekem placu caka tipa da ji placa za fuk. (; Mogoc js to delam.? Ne, tko da mi negovor kurba. (;
2. Nihce ni popoun in ti nisi izjema lej.
3. Nism js ti. Nelazem ljudem v faco tko da ja.
4. Al pa ju js nocem kr mam ze izbranca in ja drgac btk.
5. Seveda ja. (;
27. december 2012
1. ja baje da si tud primoža spoznala pa da si mu rekla da lohk pride joške pošlatat pa nvm kaj še use... ni tisto uni rok ampak legenda roky
2. jest sm izjema in ti se s tem nemoreš sprjaznt
3. lej če bi bla iskrena bi ji tud ti povedala da je predebela oz pretežka za svojo velikost
4. legenda si ti ej izbranca maš itk te nebom pogledu če ma sam mal pameti
5. seveda ja
27. december 2012
1. Hahahahahhahaha baje je Primoz mene dodau in tm neke. Ja seveda ja on je pa men govoriu da naj mu ga zdrkam. Ofak. Enkrat sm se menila sz njim pa se to nisva o nicemer govorila. (; Nimas pojma srcek. (;
2. Ja ne kr nisi. (;
3. Ne.! Amisls da nebom njena prjatlca kr je kao predebela.? Fak bolnik.
4. Nerabs.
5. Najn.
27. december 2012
1. ne ti men srčke ničvredno se počutm ko se tipkam s tabo, ja baje da si pristala nato
2. ti boš vedla kaj sm sorry si kr en cigo iz lj celi lj sramota tko da prosim leto pjt pobirat želez
3. ona je začela žalt popouno leo tko da se neoglaši kr neveš zakj se sploh gre
aia pa pozdrav brata pa praš če ma še vedno torbo z modrimi bleščicami gay ful
27. december 2012
ahahahahahahahahahah ma haknem vm ga usm k ste dal DA
27. december 2012
hahahahaha to so uni wnb frendi, a mi2 sva iskrena z njo pa sva njena sovražnika
27. december 2012
ojaa se speli je KONCN prslo da je kr ena retarderana kobila k nima pojma o lajfu SAM SAMAR !
27. december 2012
hahahahaa kobile žaleš am am ona je pujs lej kaka je no
27. december 2012
lea kaj ti je vanesa sploh nardila da jo klics kobila in ti vanilla tebe sploh kej briga kok ma vanesa teze koga to sploh briga stavim da ih mas ti tok da tut hodt ne mors -_-
27. december 2012
puppy jest sm 190cm velk on 110kg težek moja želja je 150kg u mišicah, trenutn gre dobr naprej, ampak mišice in špeh je razlika. in ja lej ona njej rekla daje debela in men isto a ubistvu sva z leo skp bl suha
27. december 2012
sorite kobile res nism vs hotla uzalt nam je gledala grem loh u svinjak pa so velik bl inteligentne zivali kokr je ona
27. december 2012
se strinjam lea kot dabi mi misli brala si to povedala
27. december 2012
ok torej rekla je da sta debela. mene je tut Lea zalila in pol sm tut jst nardila temo kok je lea zabita sam let vanilla ni ti treba glih foruma delat lahko bi sam reku ji da je nesramna pa fuknena naprimer na sporocilih ne pa kle da zdej usi misljo kok je fuknena u glavo.
27. december 2012
lej a si z nama a pa nisi to sta sam 2 strani, ti si z vaneso mi2 žalva tebe... lohk bi nardila, in ja fuknena je u glavo
27. december 2012
vanilla jst vanese ne poznam ne na igrah ne v real lajfu tak da ne zdi se mi pa prou da jo tak zalis klele drgac pa se strinjam je mal debela in tut mal mejhna sam jst nism z nobenim pa me cist nc ne briga ce me bosta z leo zalila tak da izvoli
27. december 2012
ja no lej ona je lei rekla da je debela in nama gre pač na kurac to da je sama res debela a ona lei govori da je debela nvm no jest bi reku da nej prvo sama shujša pol pa lei govori da je debela kar sploh ni res se strinjaš?
27. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg