Forum
Živjo, sm Riri in sem vampirka.
Vse se je začelo tam ko me je ugriznil vampir. S najboljšo prijateljico Katy sem sesprehajala po gozdu, nočni sprehod sej veste, kr na enkrat se nama je zmeglilo pred očmi in tako me je nekaj ugriznilo v vrat. To ve samo Katy in moj fant Dylan.

jaz

Katy

Dylan

03. avgust 2011
next??
03. avgust 2011
next!!!!!!
05. avgust 2011
kul, next!!!!!!
05. avgust 2011
Sem v drugem letniku in hmal bom mela 18 let. K sm pršla v šolo je bla tm ena nova punca, pogledala me je in se nasmehnila js pa sm zdrvela v učilnico.Mislm da že veste, da ima vsak vampir eno smožnost, eni so hitrejši od drugih, eni se lahko spremenijo v netopirja,.....
no js lahko vidim v prihodnost, to mam po tistrm vampirju k me je ugriznu. Vidla sm da se bom ful družla z novinko na šoli.Učna ura je bla dolgočasna kot vedno, guvuril smo v volkodlakih k sploh ne obstajajo.Učilnca je bla temačna in mela sm prisluhe kot so: pridi v gozd, pridi v gozd ob polnoči......ne zamudi.......pridi.......
Bolela me je glava, tresla sm se nato pa.......sm dubila svetleče rdeče oči in....začela sm šepetati v glav: kri.....hoćem kri......človek....hočem človeško kri.....kri.
Js pijem samo živalsko kri in to je blo čudn. Moj glas, slišal se je kot da ni bil moj ampak,....ampak hudičev.

nexttt???
07. avgust 2011
novinka na šoli

Nina

07. avgust 2011
wow next!!
07. avgust 2011
u55097
u55097
next
07. avgust 2011
Next
08. avgust 2011
u36541
u36541
next
08. avgust 2011
ok

Zraven mene je sedela Katy in me spraševala če sm OKEJ, js pa sm jo hotla ugriznt ko sem na njenmu vratu upazla dve pikice s posušeno krvjo. Putih sm ji rekla: Ti si tut vampir in zaskrbel me je kaj se je nrdil, ona pa je guvurila le: Kok je nuvinka prjazna, kok je njen fnt prjazn, kok so vsi prjezni,.....WTF oz. OMG!!!!!!
To je blo še bl čudn, sej je sploh še ne puzna, pa a ona sploh ma fanta???
Na konc pouka je Nina pršla do mene in rekla: OJ, sm Nina. js sm pa rekla: Oj sm Riri, morva se pogovorit v eni stvari. Ko sva se puguvarjale je na vsa uprašanja odgovorila tok zanimiv da bi jo kr vse življenje puslušala, nato pa pride.......
Next???
08. avgust 2011
nnnnnnneeeeeeexxxxxxxtttttt!!!!!!!

n
e
x
t
!
!
!
08. avgust 2011
u54788