Forum
u59711
u59711
Hei! Tole zgodbo piševa skupaj s *MUSIC*A#GIRL.

Sem Claire Hedwart

Bilo je nekega poletnega dne. Sprehajala sem se ob morju, in opazovala ljudi. Poslušala sem šumenje dreves, in petje ptic. Bilo je kot v sanjah. Kaj se pa lažem... Bila sem le ena osamljena vampirka. Vsi so me ignorirali. Nikoli nisem bila priljubljena, ali pa kaj podobnega. Nisem imela fanta. Hodila sem le v eno najbolj neumno srednjo šolo. Tam me vsi zafrkavajo, da sem piflarka, in pa take. PH! Kakorkoli, šla sem mimo slaščičarne, in drhtela po tem, da bi bila spet človek. In bi dobila vse okuse za hrano nazaj, da bi uživala v vročem poletju, v hladenju z lizanjem sladoleda. Zdaj pa pijem presneto kri! Imela sem le eno prijateljico Jasmine. Pa še ona je bila velikokrat zasedena, in nikoli se nisva mogli dobiti za dlje časa. Presneto vampirsko življenje! Uničilo mi je lajf! Ma, pa kaj naj! Hodila sem in hodila. Videla sem otroke, kako so si podajali žogo v vrtcu. Čisto sem se zatopila, v gledanje narave. Šla sem do svojega doma, in se vsedla za računalnik. Šla sem na Facebook. Nič novega. Šla sem v dnevno sobo pogledat na TV, če je kakšen fajn film. Vsedla sem se na kavč, in se zagledala v TV. Ko pa je nekdo potrkal na okno. "Prosim! Mi lahko pomagate?" Se je slišalo zamolklo prosenje nekega fanta. Odšla sem k oknu. Oči so mi kar ostale odprte. Bil je srčkan fant, domnevam star kakih 18 let. "Pridem ven!" Sem mu zakričala skozi zaprto okno, in stekla skozi vhodna vrata na vrt...
Claire:

Next?

Bi bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. oktober 2011
u61732
u61732
nextama po 3 nextih
06. oktober 2011
u59711
u59711
Imela sem oblečeno tole:

06. oktober 2011
u59711
u59711
kakšen next??
06. oktober 2011
u61732
u61732
takšna sem ko sem razburjena

06. oktober 2011
u61732
u61732
kak next?
08. oktober 2011
next
08. oktober 2011
next
09. oktober 2011
u59711
u59711
Pritekla sem na vrt in se zaletela v fanta. "Sorry..." Sem zamomljala. Potem sem ga pogledala v oči. Še kar sva bila na tleh, in buljila drug v drugega. Nato so se moje ustnice približala njegovim, in jih pobožale. Bil je enkraten občutek. Njegove roke so se dotaknile mojih, in mi jih močno stisnile. "Johnny." "Claire." Sva rekla oba na enkrat. Nato sva vstala in si podala roko. Nenavaden sprejem, človeka, se vam ne zdi?

Next?
19. oktober 2011
u63190
u63190
NEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTT NEXT PLISSSSSS
30. november 2011
neeeeeeeexxxtttttttttttttt!!
10. december 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
06. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg