Forum
mi je mau doucajt pa sm se udločla da napišm zgodbo
Vampirski problemi

Bum! Kar naenkrat se pristala v bazenu. Lili je pritekla do mene in mi rekla naj grem ven iz bazena ker nas napadajo strigoji! Pripravili smo se Christian, Dem, Lily , in jaz smoo se pripravili. S Christianom sav se postavila pred lily in Dema ker sva bila uporabnika ognja Lily in Dem pa zraka. Lily je strigoji ustavila dihanje da sva midva s Christianom lahko ga zažgala. Še srečo da so bili samo trije. Nato so ven pritekli učetlji in se spraševali kaj se je zgodilo. Prišli so do nas in nas vprašali če je z nami vse uredu.
Zvečer sem težko zaspala. Še vedno se razmišljala o napadu strigojev. Zakaj so nas napadli in katerih drugih to vprašanje mi ni šlo iz glave celo noč. Ker mi je bilo že dolgčas sem se odločila,da grem na sprehod v gozd. Priznam bilo me je malce strah vendar sem še kar naprej hodila in hodila dokler nisem bila tako zaspana da se šla nazaj. Nisem več mogla hoditi in ponesreči zašla po napačni poti. Zagledala sem majhno hišico in takoj stekla do nje. Ulegla sem se na udobno posteljo in zaspala. Zjutraj me je nekdo zbujal tako da me je udarjal z metlo po glavi.
»Pa kaj ti je a me lahk pustiš pr mir!!« sem jezno rekla. Šele takrat pa sem se zavedala da pred mano stoji hišnik. Takoj sem se mu opravičila in zbežala iz hiške. Ko sem prišla končno do svoje sobe me je na postelji čakalo pismo. Bil je od christiana rekel je, da nas vabi Lily, Dema in mene na dvojni zmenek. Hitro sem se šla preobleči v lepo elegantno obleko in zdrvela do Liline sobe. Skupaj sva odšli do Dema in Christiana in odšli v restavracijo. Bilo je kar super in smešno seveda tam smo videli ravnatelco Hiti Kalinger in morm priznt glede na vse obleke ki jih je v šoli imela je bila ta najlepša. »Kdo je ta moški?« je vprašal Dem.
»nevm, prvič ga vidim« sem začudeno rekla. Potem pa sem opazila kako se Christian počasi s stolom premika proti meni.
NEXT???
15. oktober 2011
u60429
u60429
Neeeext
16. oktober 2011
nexti plis!

NNNNNNNNNNNEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT
16. oktober 2011
takoj sem ga pogledala in in ga vprašala:
˝a kej rabš?˝... on pa je sam začudeno pogledu in se s stolom udmaknu. po koncu pouka sem šla do svoje sobe, in pred vratih zagledala lilly. vsa zadihana me je vprašala če sem kje videla Dem.
˝pa kaj je s tabo lilly, od kdaj se pa ti brigaš za Dema?˝
˝Mmm.. midva hodva˝?
˝KAJJ!!!˝
˝In kdaj mi ti to povešš!!˝
potem sva se poslovili in vsaka je šla u svojo sobo. nato pa je moj telefon zazvonu. doibla sem mesiđ OD CHRISTIANA.
NEXT??
16. oktober 2011
u60429
u60429
Next
16. oktober 2011
[img]http://[/img]
16. oktober 2011
mau sm se zmotla
16. oktober 2011
next pa takoj
04. november 2011
next!!
04. november 2011
04. november 2011
kaja!! dobiva se ob osmih zvečer na lublanskem gradu!!
04. november 2011
takoj sem se vsa presenečena odpravila do omare in prebrskala vse obleke.. jooj nnobena obleka mi ni bila ušeč nato pa sem se spomnila da mi je mami včeraj kupila prekrasno rdečo obleko
04. november 2011
next
05. november 2011
u60429
u60429
Next
05. november 2011
evo slikce

lily
http.www.google.si/imgres?q=we+heart+it&start=271&um=1&hl=sl&client=firefox-a&sa=X&rls=org.mozillalfficial&biw=1920&bih=930&tbm=isch&tbnid=J5Rm2fZkFWajTM:&imgrefurl=
19. november 2011
ma noče miiii slikce gor dttt
19. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg