Forum
u103164
u103164
1. DEL
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Lisa:

"Lisa!" me je poklicala mama zato ker sem skoraj zamudila v šolo. Sama sem se prebudila in se preoblekla.

Odpravila sem se v šolo in si med potjo spela kito da sem bila videti super.
Ko sem prišla domov sem kosila in naredila nalogo nato pa sem se odpravila v knjižnjico kjer sem si izposodila mojo najljubšo knjigo 2. dela ki je bila zelo razburljiva. Kmalu sem zaspala in rekla lahko noč.

next?
16. december 2012
u103164
u103164
zato ker je to prvi del je bolj kratek
16. december 2012
u78867
u78867
nnnnnnext
16. december 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
16. december 2012
u103164
u103164
nextam
2. DEL

"Driing, driing!" mi je zvonila in zvonila budilka. Hvala bogu je bil petek zato sem se vstala in se preoblekla, umila obraz, pojedla zajtrk, umila zobe in se preoblekla v dolge kavbojke in dolgo belo majico tokrat sem se tudi naličila. Vzela sem torbico in vanjo dala še nekaj dodatnih zvezkov, delovnih zvezkov in učbenikov in že sem odkorakala v šolo. Tam so me občudovali zelo zelo lepi fanti le eno leto starejši in si me ogledovali. Meni je to bilo všeč zato sem se jim nasmejala in bila presrečna da so me prvič v življenju pogledali. Odšla sem v razred in že je bila prva ura. Bila je angleščina, vse je bilo v tišini ker smo želeli izvedeti koliko smo pisali preizkuse znanja pri angleščini. Jaz sem edina pisala pet, drugi pa so mi čestitali. Mogoče zaradi tega ker sem se sproti učila in bila najboljša v razredu saj edina izmed vseh pišem pet drugi ki so bili slabši pa se sploh niso trudili. Raje so pili alkohol, kadili in delali vse kar je nezdravo in zaradi katerega lahko postaneš odvisen.
Nato je bila slovenščina vsi smo pokazali svoje naloge in tako dokazali da znamo delati naloge in da tudi fantje lepo pišejo. To je dokaz pri slovenščini. Dobili smo življenjepis in ga nekajkrat prebrali. Nato sem vzela zvezek in pisala obnovo o znani pisateljici Stefanie Burgens (izmišljeno).
Kmalu se je ura končala in začele so se naslednje ure. Ob koncu smo bili vsi povabljeni na mega žurko moje sestrične. Imeli smo se zelo lepo. Odšla sem domov, se preoblekla, umila in jedla kosilo. Na srečo doma ni bilo staršev zato sem lahko lenarila in bila na compu kolikor dolgo sem hotela.
22. december 2012
u103164
u103164
next?
22. december 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeext!!
22. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg