Forum
u73928
u73928
Vampirka pa taka! Nobene želje po krvi? Kako pa naj bom potem predatorka tega sveta? Ime mi je Haiyel Grimmel. Odkar sem vampirka kar se je zgodilo zelo hitro in nekam čudno sem izgubila vs emoje prijatelje in tudi mojo družino. Prijatelje menjam na 4 leta. Odvino kdaj maturiram. Ker menjam šole imam po navadi veliko znanja iz vsega. letos pa sem se odločila iti nna splošno gimnazijo s čudnim imenom BloodSuffer. Vstopila sem in vsi so usmerili poglede vame. Zenice njihovih oči so se spremenile iz bleščeče srebrne v njihovo naravno.
19. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!1
20. januar 2012
neksti
21. januar 2012
u73928
u73928
Šla sem mimo njih kot, da se nič ni zgodilo. Ko sem stopila v ravnateljevo pisarno je imel na svoji mizi vrečke krvi. Če vas zanima kako sem postala vampirka se je vse zgodilo takole: Bila sem s prijateljicami v kinu in usedla sem se zraven privlačnega fanta. Nekaj časa sva se med filmom pogovarjala in se smejala nato pa je utihnil. Gledal me je povsem resno in pogleda ni umaknil. ker mi je bil strašljiv sem raje jaz naprej gledala film. Prijateljicam sem šepnila kaj se dogaja in, ko so ga zagledale so začee kričati. Jaz nisem vedela zakaj ampak nato sem samo še začutila zobe v mojem vratu. Padla sem na tla in, ko mi je izspil vso to kri sem padla v nezavest. Potem sem se zbudila na pokopališču. Ampak dovolj o tem. Ko me je ravnatelj še tisti dan zagledal je vse vrečke začel panično basati v predal.
21. januar 2012
u71250
u71250
next
21. januar 2012
next.
21. januar 2012
u73928
u73928
''ohh gospodična... kako se že pišete?'' ''Grimmel gospod...'' ''gospodična Grimmel torej... Kliči me kar Longshadow...'' ''po priimku?'' ''tukaj smo si vsi domači...'' ''potem me kličite kar po imenu...'' ''hitro se privajaš!'' ''saj se ni težko!''. Nasmehnil se je in me odpeljal v razred. Znova tisti pogledi. Kot vampirka sem bila navajena vsega... ampak česa takega... Usedla sem se v zadnjo vrsto. Zraven mene je sedel fant po imenu Lucius. ''oj!'' ''hej?''. Bila sem zmedena. Kar pozdravi me? Mogoče sem samo panična zaradi nove šole... ''si nova?'' ''ja.'' ''lepa si!'' ''hvala!''. Potem sva oba naprej sledila pouku čeprav sem čutila kako njegove oči buljijo v moje ustnice.
21. januar 2012
u73928
u73928
Haiyel:

21. januar 2012
u73928
u73928
Lucius:

21. januar 2012
next next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nexnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nexttnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next nextnext next next next next
res dobra
21. januar 2012
huda take jes nebi znala pisat
21. januar 2012
next
21. januar 2012
u74700
u74700
nexxxt
22. januar 2012
next!!!!!!!!!!
25. januar 2012
u73928
u73928
Znova sem ga ozrla s pogledom in kar buljil je vame in v njegovih očeh so bolj poostrile žile. Ustrašeno sem odmaknila pogled. ''kaj narobe?'' me je poklical učitelj. ''prosim? Ne vse je v redu!'' ''slediš pouku?'' ''ja sledim!'' ''torej ponovvi celo urno snov!'' ''Vampirji so starodavna bitja in so bili ustvarjeni za novega plenilca katerim ljudje ne bi mogli biti kos!'' ''dobro! Osnove si povedala!''. Postalo me je strah. Najprej Lucius potem učitelj, še prej pa me je že dovolj prestrašil ravnatelj s temi vrečkami krvi. Do mene je med odmorom prišla punca po imenu Pamgri. ''živjo!!!'' ''ooo!'' ''vem da je malce zoprno, ker si nova na šoli in te kar takole motim medtem, ko odkrivaš šolo!'' ''emm... pravzaprav odkrivam kdo bi lahko bil moj prijatelj!'' ''jaz sem lahko! Lahko ti razkažem šolo!'' ''oo hvala!''.
Pamgri:

25. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!1
27. januar 2012
u74700
u74700
next
29. januar 2012
u73928
u73928
Medtem, ko sva hodili po hodnikih mi je zraven še kazala ter govorila glede učilnic. Celo šolo sem obhodila v minuti sem opazila, ko sva se vrnili pred najino učilnico. Med odmorom za kosilo sva se usedli skupaj zraven pa je še priletel Lucius. In dobesedno je priletel. Bilo mi je čudno, da so vsi tako podobni meni ampak ni mi bilo jasno zakaj bi se vampirji zadrževali v bližini drugih. Pomislila sem, da bom le končno našla ljudi, ki so čisto enaki meni. Lucius me je celo kosilo gledal privlačno in čutila sem kako on hrepeni po meni in v sebi sem čutila, da tudi jaz začenjam hrepeneti po njemu.
04. februar 2012
nextaj
04. februar 2012
u73928
u73928
Povlekla sem ga v en kot. Poljubila sem ga in on me je začel grabiti. Odrinila sme ga stran in mu pokazala svoje nevarne zobe približno 3 cm dolge in moje rdeče žilnate oči. Tudi on jih je dobil in v tistem kotu sva se stepla. Prišli so varnostniki in naju v nogo zarili kol in ga takoj potegnili ven. Odpeljali so naju v skupno sobo, ki je bila nenehno pod nadzorom, da ne bi šlo slučajno kaj narobe. ''za koga delaš!!!'' me je napadel Lucius. ''jaz? hahaha pravi se oglaša!'' ''ej vem kdaj se dogaja nekaj čudnega!'' ''zakaj to počneš? kaj je narobe s tabo? jaz ti nisem čisto nič naredila!'' ''nehaj se z nami igrati igrice! ne boš zaustavila našega načrta!!!''. Oba naju so spustili in Lucius je hitro izginil! Kaj pa naj bi jaz imela tukaj? Kaj za vraga? sem si mislila!!! mislim resno kaj se ta tip gre?
11. februar 2012
napleeeej
14. februar 2012
u73928
u73928
3 njexte
14. maj 2012
u73928
u73928
ŠE 2
16. maj 2012
nexttt