Forum
u46133
u46133
(odločila sem se,da še jaz napišem seveda"neresnično" zgodbico)..Ne dolgo časa nazaj sem bila pri prijateljici Rebecci,ki obožuje vampirje in verjame v njihovo moč in blablabla..jaz pa seveda ne verjamem v te bedarije in ji ne morem dopovedati,da te "prikazni" sploh ne obstajajo in,da so samo bitja,ki nastopajo v filmih.Ampak nekega večera so se moje besede obrnile..ravno sem odšla iz službe in se usedla v avto popila moj sok in se odpravila domov.Na poti sem srečala prijateljico Betty.Ustavila sem se in videla,da se joče.Izstopila sem iz avta in jo vprašala kaj je bilo.Bila je vsa iz sebe in ni morala povedati kaj se je zgodilo.Na njenem vratu sem zagledala močan ugriz.Še enkrat sem jo vprašala:"Betty,kaj se je zgodilo?Od kod ta ugriz?"...

Boš nextal/a in brala mojo zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. februar 2013
neext
17. februar 2013
u46133
u46133
Rabim 5 nextov
17. februar 2013
u46133
u46133
še mogoče kakšen next??
17. februar 2013
u46133
u46133
ok zmanjšam za samo 2 nexta
17. februar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!! <3<3<3
17. februar 2013
u46133
u46133
nextam jutri
17. februar 2013
u46133
u46133
"Od nikoder!Pusti me!"je rekla."Nekaj že mora biti,poglej kakšna si.Na sebi imaš polno krvavih madežev pa še bleda si!Kaj so ti naredili?" -"Nič in nehaj!!"Vedela sem,da ni morala zadrževati mrzlih solz.Nisem je več spraševala,ampak vseeno je ta dogodek ostal pod vprašajem(?).Odpeljala sem jo domov.Pot je bila dolga,ko sva kar naenkrat na cesti zagledali človeka.Ni se hotel premakniti s ceste.Pritisnila sem na zavore,ampak so nehale delovati.Še isti trenutek sva se obe z Betty obrnili na glavo.Avto se je prevrnil."Kaj se je zgodilo?!!?"je vprašala Betty s hripavim glasom.-"zbili sva človeka,ki je stal na cesti in pristali na strehi avtomobila!"Srce mi je zelo utripalo in mislila sem,da mi bo padlo iz telesa.Betty sem vprašala ali je v redu.Ni mi odgovorila.pogledala sem na njen sedež,in sem ji hotela izmeriti utrip.Potem pa me je zadel šok.Betty ni imela utripa."Betty??Zbudi se!Morava se rešiti iz avta!!Betty,me slišiš?Zbudi se!!Ne smeš se vdati!Kaj bom brez tebe??Moja najboljša prijateljica si in nočem te izgubiti!Betty?"Začela sem glasno jokati in klicati na pomoč.Pogledala sem na mojo stran in nenadoma je zbit človek(ki bi moral biti mrtev,ko sem ga pa tako zbila;ne bi preživel)začel vstajati.Gledala sem ga s prestrašenim pogledom.Šel je prosti meni,nato...
18. februar 2013
u46133
u46133
next?
18. februar 2013
neext
18. februar 2013
Neeeeext! <333
18. februar 2013
u46133
u46133
neeext?
22. februar 2013
Neeext
25. februar 2013
u124456
u124456
next
26. februar 2013
u46133
u46133
rečmo:še 2 nexta pa nadaljujem.. aja nekej sem še pozabla zdej bom vsakič zraven dodala slike kr zdaj bom dala

Glavna oseba:Annabella;

Betty:

26. februar 2013
next
26. februar 2013
u46133
u46133
Rebecca:

26. februar 2013
u46133
u46133
še 1 next
26. februar 2013
u46133
u46133
hitro naj še kdo nexta..bolj bo napeto in zanimivo

27. februar 2013
u46133
u46133
nextam..

nato pa je odšel.Nečesa se je ustrašil.Šel je tako hitro kot kakšen vampir.Nek fant je prišel za njim.
fant:"Potrebuješ pomoč?"
jaz:"Ja,pomagaj mi prosim!!!"
Rešil naju je,a Betty ni več dihala.
fant:"Tvoja prijateljica je ummrla.Oprosti."
Planila sem v jok.Fant me je odpeljal domov.Povabila sem ga v hišo.šele takrat sem ga lahko dobro videla,ker ga prej nisem mogla,ker je bila tema.Srce se mi je skoraj zaustavilo.Bila sem presenečena.Imel je črne lase in morde oči.Gledal me je kot,da bi me hotel poljubiti.Ustnica se mu je privihala navzgor.Kar naenkrat se mi je zvrtelo in sem padla.ujel me je v svoje naročje.Odnesel me je na posteljo.Ko sem se zbudila sem mislila,da je že odšel a je ležal poleg mene.

jaz:"Av..kaj se je zgodilo?"
on:"Zvrtelo se ti je in si padla."
jaz:"Hvala,da si me odnesel v sobo."
on:"Ni kaj.Mimogrede,kako ti je sploh ime?"
jaz:"Annabella sem.Ti?"
on:"Damon."
Nasmehnil se mi je in me vprašal,če sem dobro.Nato se je pomaknil bolj k meni in rekel:
Damon:"Spominjaš me na neko žensko."
jaz:"Res?"
Damon:"Ja,na Katherine.Mojo..."
jaz:"Če ti je težko govoriti o tem raje ne govori.Nočem,da bi bil žalosten."
Damon:"Te res tako skrbi zame?"
Po teh besedah sem zardela.Postala sem bolj vroča.Nato ga je nekdo poklical.Bil je njegov brat Stefan.Moral je domov.Ko je odšel sem si rekla:"Ja,zaljubljena sem!Je mogoče,da je ljubezen na prvi pogled??"

Damon:

Next??
10. marec 2013
neext ;3
10. marec 2013
next
22. marec 2013
u126000
u126000
neeeext!! <3<3<3<3
26. marec 2013
u46133
u46133
Naslednji dan sem šla v šolo z velikim naporom.Priznam,da sovražim šolo.Po koncu pouka je nekdo prišel za mano in me objel okoli pasu.Damon."Kaj pa ti tukaj?" sem nasmejano vprašala."Ravno sem se šel vpisati v šolo pa sem te zagledal." je odgovoril."Pa so te vpisali?" sem malce radovedno vprašala."Ja." je smeje odgovoril.Povabil me je k njemu domov.Hiša je bila velika in imela je 3 nadstropja.

D-Damon,J-jaz.

J-Waw velika hiša!
D-Ja res je.
J-In mimogrede kako se sploh pišeš?
D-Salvatore.
J-Aaa..veš,nekam zadržan se mi zdiš.
D-Zakaj tako misliš?
J-Ne vem..še sama ne vem ampak se mi samo zdi.
D-Čudno..Ali greva nekaj poskusiti?
J-Kaj?
D-Skoči mi na hrbet pa boš takoj videla.(skočila sem mu na hrbet a..)
J-Zakaj greva proti balkonu?
D-Čez balkon bova šla ven.
J-Kaaaj?Se ti je zmešalo?Spusti me dol!(ni me hotel izpustiti,zelo samozavesten se mi je zdel)
D-Zaupaj mi..nič se ti ne bo zgodilo.(malo sem se umirila)
Skočila sva dol.Ampak se nama ni nič zgodilo.Med letom sem čutila rahlo pihljanje vetra in Damonov čaroben vonj.Ko sva pristala sem bila preveč presenečena.

J-Kaj naj bi to pomenilo?Zakaj nisva umrla?
D-Ker imam sposobnosti.
J-Kakšne?Ali ni to samo v filmih?
D-Zamerila mi boš,če ti povem..nikomur nisem povedal kaj takega.Ne vem,če boš pripravljena.
J-Ali tvoj brat ve za to?
D-Ja,ker je on čisto enak..
J-Damon pripravljena sem na vse!Povej mi!
D-Ne..preveč bi te bolelo.
J-Damon odhajam,če ne poveš!
D-Ni šans!
J-Prav.(obrnila sem se in hotela oditi)
D-Annabella,pojdi!Bolje bo zate,da ne veš.
Nato me je nekdo od zadaj napadel z nožem.Ko me je pogledal pa me je spustil."Katherine?" je vprašal."Am..Stefan,to ni Katherine.To je Annabella." je Damon malce prestrašeno rekel."Ampak,če ji je čisto podobna!Če imata spet kakšne namene vaju bom ustavil.Katherine,z mano greš!" je odločno rekel.Začela sem kričatiamon,Damon!"Stefan me je odpeljal na streho.Bil je zelo hiter.Damon je prišel za njim in ga udaril.Stefan me je izpustil in začela sem se kotaliti po strehi.Damon ni bil pozoren potem pa me je zagledal,ko sem padala.Zadnji trenutek me je ujel Damon.Stefan je prišel za njim.

D-Damon,S-Stefan,J-jaz.

D-Stefan,brat.Saj si videl,da to ni morala biti Katherine.
S-Ne verjamem ti!Lahko se je narejala.
D-Poglej jo.Ni tako zelo podobna Katherine.Podobna ji je samo po videzu.
S-Res je..njena milina..
D-Ne začni!
J-Fanta?Zdaj pa mi bosta razložila zakaj imata nadnaravne moči?Kaj sta?
D&S-Vampirja sva...
30. marec 2013
next
30. marec 2013
beeedas :15
imena iz Vampirskrga dnevnika so bedn bi blo bolš z drugimi imeni drugač pa zgoba kr ok
31. marec 2013
31. marec 2013
u46133
u46133
golden princes,ne komentiri,če ne misliš brat.
31. marec 2013
u126000
u126000
neeeeeext! <3<3<3
31. marec 2013
u124456
u124456
next
31. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg