Forum
u57333
u57333
hi!
sm ellena!na kratko ell za use moje prjatle!pač prjatlu nimam dost le lil ampak lil je daleč od mene!
mami in očka sta se ločila in očka me je vzeu pod varstvo vsako poletje mama pa je zame skrbela vse druge mesece to ni pravično!vsak bi lahko zame skrbeu pou leta ampak ne to pr nas ni možno mami in oči nikdar ne upoštevata mojih želja zato nimam druge izbire kot da sm u svoji sobi in razmišlam zakaj je življenje do mene tako kruto!čeprau imam družbo je to le od očka ps.družbo mi dela OČKOU ps!
in psu je ime SLINKO groza kakšnu ime je pa tu in slinko ni posebnu lep ampak je nekak moja sorodna duša doma pa ima mami eno čivavo ki kr naprej bevska sm tr tja in ni po moji duši zato je slinko moj pravi prjatu!zlo rada ga mam čeprou mi je razbu mojo najlepše darilo ki sm ga dobila od pokojne babice!ampak kaj čmo naš slinko je pač neroda no jutr je prvi dan ko greva z očitom in njegovimi prjatli na tabornjenje!(kr neki)no u glavnm spet bo biu tam moj nabolši prjatu noben drug kot SLINKO ki mi pomeni use! sej je moj prjatu od ne vem kdaj?!no se vidmo jutr DNEVNIK kr zdej morm it spat kr jutr morm zgodi ustat!

ko sm že skoraj z slinkotom zaspala nekdo začne potihoma odpirati vrata...
še ene slikce:

jst:

SLINKO:

lil nimam slike od očita pa mamice pa tud ne!...

next???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. avgust 2011
u57330
u57330
next
12. avgust 2011
nexty
12. avgust 2011
u57333
u57333
bom!še dva next plisss
12. avgust 2011
neeeeeeeext !
12. avgust 2011
u57333
u57333
nextam...

ko sm že skoraj z slinkotom zaspala nekdo začne potihoma odpirati vrata...
in kdo je biu na koncu ko sm že skor pala u komo,ja oči kdo pa drug.mislm u mojo sobo se usak večer prkrade in me gleda kuk spim mislm kir bedak!no in slinko je tud skor u komo pou kr ni lajau k eni drugi psi ampak on je cvilu k ena miška na smrt ga je blu strah zato je mugu na wc(vn ampak ma ga tud not).ko sm se z očitam pomenila naj tga ne dela več sm mirnu zaspala in kaj se je zgudlu s slinkotam še celo noč je hodu vn pa not pr tm pa civkou ampak me ni motu ampak nazadne k sm se zbudila je že ležu poleg mene.
danes pa je prvi dan taborjenja!
21.9.?
no kaj se je dns zjutri zgodl k me je oči pršu budit se nism hotla zudit ni mi blo do tga in oči kukr pač je že zmešan je šu po vrč z vodo in me ENOSTAVNO OBLIL!!!
hitro sm skočila iz postle in se hitr šla obrisat kr me je zeblu k cucka no in kaj se potli zgodi spet se uležem k sm pač bla že zrihtana in že mau podremuckam in oči me spet OBLIJE Z VODO!!! rekla sm mu:
J(jst) O(oči) S(slinko)

Jči!sovražm kaj nej se pa zdej oblečem doma bom ostala in se ne premaknem od kleeeee JASNU?!
O:ne ni mi jasn in ne der se name kr sm tvoj oče popravek biološki oče in ti me ne boš tako nadirala in u bistvu imaš u omari še tolk cun da bi rabu metalca ognja ta bi jih lahk pospravu!
J:aia zdej pa sploh ne grem!sovražm te!zginnn IZ MOJE SOBE!

(obmolkne in gre)
no pa sm mu dala duška in kaj se je pol zgudlu on je šu me zaklenu in jst sm ostala sama u zakleneni hiši!
no še sreča da mam rezervni kluč.on tega seveda ne ve razn če mu je mami kej povedala!sovražm ga pa me briga kaj s misl o men klinc ga gleda!
no veste koga mi je pustu doma mojga slinkota!
še sreča zdej bom lahku mirnu spala in delala kar čm!
pojutršnm bom šla u šoping tomorow pa u ???ne vem nekam že ampak že bolš novica avto mi je oči pustu upam da tud kluče!no u glavnm CARSKU!

čez neki minut pozvoni zvonc grem odprt in vidm listk na predpražnik ga preberem in vidm kaj piše na njem PREKLTA BODI!!!
tega napisa sm se ustrašla in zato sm si prplavla kovčk in šla s slinkotam na letališče!
no in kaj se zgodi zamudila sm let joj!
in kaj nej zdej pač še eno noč bom prespala tuki in potli grem čao bok!
no pa pr vratih spet pozvoni spet grem odprt in pred vrati je še en listk poberem ga in
ga preberem na njem je pisalu:
SE HECAM NE BOŠ PREKLETA AMPAK PRIDEŠ DNS K VAM NA VRT OB 20.00?!
okiii si rečm ampak z mano gre tud slinko tak da ja grem in kmal spet pozvoni.grem odprt in pred njimi stoji...

next?
12. avgust 2011
Nexti..
12. avgust 2011
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!
14. avgust 2011
next!!!!!!!
17. avgust 2011
u57333
u57333
no bom kmal nextala in zdej bom mela new profil zatu jst sm cleo peroti ok?!
21. avgust 2011
u58161
u58161
no to sm jst dogy_girl!
21. avgust 2011
u58161
u58161
nextam...
grem odprt in pred njimi stoji lil oh kuk sm vesela lil je pršla LIL!yes yes mogoče me je pa oči zatu samo pustu doma da bi LIL pršla k men na obisk!joj kuk sm vesela čist sm u šoku ampak pol pa še nekdo pozvoni in spet se ustrašm da bo me spet presenetlo kako grozno sporočilo in na srečo je pred njimi stau le en fant ime mu je čak...kuk že???ej lil kuk je unmu fantu ime?!edward edward kuk luštnu ime fak in veste kaj mislm da je bla ljubav na prvi pogled kr neki čutm do nega k je biu luškan kot na not kot vzvn!
no u glavnm še čista kopija pogovora med nama z lil k je kdo aia edward odšu:
J(jst),L(lil)
J:ej a teb lil je prjetn un edward?
L:ja itak,sam mi ni ušeč na tak način.teb?
J:men pa je ful ušeč a veš mislm da je bla tu ljubav na prvi look ne bom ga pozabila!
L: opa!naša ell se je zaljubila!kdaj mislš da te bo polubu?
J:enkrat k tebe ne bo doma ampak mislm da je edward vate sej te je kr naprej gledu mene pa k d ni ojoj!
L:kaj pa je?!
Jb osmih me je nekdo povabu na naš vrt morm it ti pa me počak s slinkotam vred?
L:lepo se mej!če bo biu kaki tip!
Jkiii čau se vidmo!

no in hitr se oblečem bundo pa obujem superge in stečem na vrt tam pa zagledam večerjo,svečke vrtnico in le en krožnik drugega krožnika ni blo!
in pol se iz grmovja prkaže...

to je lil!
to pa edward na skrivaj sm ga slikala!hehe..
hecc sam se mi je pustu slikat!
https://sp8.fotolog.com/photo/24/36/13/32_kyk_32/1254436774745_f.jpg
21. avgust 2011
u58161
u58161

21. avgust 2011
u58161
u58161
next?
21. avgust 2011
u40996
u40996