Forum
u11469
u11469
=KATE=
Moje ime je Kate. Stara sem 16. Imam Dvojno življenje. Vse se je začelo nekega ponedeljka, ko sem bila še čisto navadna povprečna najstnica. Sama sebi sem se zdelA zelo grda. Torej ko sem se zbudila sem imela v ustih okus krvi. Odšla sem v kopalnico in vzela svoja očala. Pogledala sem svoje krive zobe. Kar nAenkrat pa skozi očala nisem več videla dobro. Snela sem jih in bila začudena kako to, da vidim dobro brez njih. Potem so moje oči spremenile barvo iz rjave na modro. Moj obraz se je spreminjal! Bila sem šokirana in sem zamižala. Ko sem znova odprla oči in sem se pogledala v ogledalo nisem verjela svojim očem. To sploh nisem bila jaz!!! V ogledLu sem videla čudovito punco
In to sem bila JAZ!!!! Imela sem svetlejšo polt, lepše lase, modre oči ter nasploh sem bila lepa.

Kakšna sem bila prej: http://www.google.com/search?tbm=isch&source=mog&hl=en&gl=us&client=safari&tab=wi&q=ugly%20girl%20with%20big%20glasses&sa=N&biw=320&bih=356#i=18

Kakšna sem zdaj: http://www.google.com/search?hl=en&client=safari&gl=us&biw=320&bih=416&tbm=isch&sa=1&q=pretty+girl+with+dark+brown+hair&oq=p&gs_l=mobile-gws-serp.1.0.41j0l4.92712.94797.0.96623.1.1.0.0.0.0.480.480.4-1.1.0...0.0...1ac._YaQX4tNi0Q&mvs=0#i=1
Ko sem odšla na zajtrk sem pričakovala začudene poglede mojih staršev ter moojega brata Liama ter micka, toda.....

Kaj se je zgodilo spodaj???
Kaj bodo rekli v šoli?!??
Kdo sploh sem?!?
Next plisssss?

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. julij 2012
next
26. julij 2012
u92032
u92032
next!!!
26. julij 2012
next
26. julij 2012
nexttttttttttttttt !!!!!!!!!!!
26. julij 2012
u11469
u11469
Hvala za nexte!!!
=KATE=
Ko sem prišla dol so me presenetili s torto in svečkami saj sem čisto pozabila da imam 16. rojstni dan!!!
Nobeden ni omenil moje ogromne spremembe. Ko sem gledala na slike ko sem bila mlajša sem opazila da sem se na njih spremenila! Sploh niso bile več take kot so bile nekoč! Vse se mi je Zdelo čudno. Mislila sem da sanjam a vse je bilo resnično. Ko sem prišla v šolo so me bili vsi veseli in me normalno pozdravili kot da se ni nič spremenilo. Bila sem zelo začudena. Potem pa je do mene prišel sošolec jack da bi mi čestital za rojstni Dan. Z jackom sva imela rojstni dan danes. Če a drugi nebi pozdravili z imenom nebi nikoli vedela da je to on. Prestrašeno me je pogledal in takrat sem se zavedala da se je njemu tudi spremenil obraz, vse! Hitro me je odvlekel stran. Iz naguljenega piflarja čez noč v lepotca. Rekel je:" ti si se tudi spremenila ane? Pri meni nobeden ne opazi! Grozaaaaaa!"
Njegova Zgodba se je ujemala z mojo. Prikimala sem. Takrat pa je do naju prišela postava v črnem. Prepoznala sva 3 leta stRejšega fanta williama Ki se je v naše mesto preselil pred dvema letoma. Bil je pravi lepotec. rekel je:" dobrodošla v NAŠEM svetu. " potem se je prijazno nasmejal in potem sem opazila njegove Vampirske zobe. Prestrašila sem se in on je opazil moje neudobje. "vse bomo razložili a kar je tajno je tajno!!!!!" se je zadru in prestrašeno sem pogledala nAzaj. Bila je moja prijateljica marry. will jo je grdo pogledal. Očitno je prisluškovala. V hipu je bil pri njej in ji svoje zobe zasadil v vrat. Zakričala sem a on nAs je vse tri zgrabil in v hipu smo vsi štirje stali v ogromni sobi a zaradi vonja smo jaz, jack ter marry izgubili zAvest. Takrat sem sanjala groooozne sAnje. Sanjala sem naš dom ko so moji starši ter bratA mrtva ležala na tleh in okrog je bila kri. Videla sem tudi sebe....

Kaj je Kate še videla?
Kako je sploh z njenimi starši?
Kje je?
Kdo v resnici je william?

Next pliss??
26. julij 2012
next!!!
27. julij 2012
next!!
27. julij 2012
...
02. avgust 2012
u93169
u93169
next!
03. avgust 2012
u102357
u102357
next
05. avgust 2012
u73962
u73962
next
07. avgust 2012
u93169
u93169
next
07. avgust 2012
u11469
u11469
Oprostite samo zdej nisem mela interneta in v kratkem pričakujete dooooooolg next
09. avgust 2012
u93169
u93169
ok
next
09. avgust 2012
u11469
u11469
=KATE=

V sanjah sem videla tudi sebe. Bila sem grozna. Imela sem vamirske zobe bila sem krvava. V sanjah sem ubila svojo družino. Potem me je iz more zbudil krik. Odprla sem oči in merry se je zvijala na tleh in kričala. Kmalu so kriki pojenjali. Ležala je na hrbtu. In odprla oči. Imela je modre oči, čeprav je prej imela rjave. Začel se ji je spreminjati obraz, telo vse!!! Takrat sem zagledala williama kako je resno sedel zraven. Bila sem besna ker jo je ugriznil. Hotela sem še jaz njega in v navalu besa sem planila nanj. A sem se ustavila. Moji zobje!!! Kot bi mi dva zoba postala vamirska. Čutila sem ogenj v očeh. Pogledala sem se v ogledalo. Imela sem rdeče oči in vampirske zobe!!! A ko sem se umirila sem dobila nazaj modre Oči ter navadne zobe. Sesedla sem se takrat pa videla merry. Bila je takoooo lepa njen obraz se je spremenil. Tako kot moj! Začela sem jokati bilo je tako čudno. Kot mora. Mislila sem da sanjam a nisem. Do mene je prišel William me objel čez rame in rekel vse bomo razložili ne boj se. Odnesel me je na neko posteljo. Prav tako merry in  jacka. Potem je spet prišel k meni in mi rekel: ne boj se. To so le spremembe navadila se boš. Ni jih še konec a zdaj zaspi. Zdaj boš spala zadnjič. Otrpnila sem a on me je poljubil na lice in takrat sem zaspala. Zbudila sem se ob polnoči prav tako jack in merry. Nisem več mogla spati. Potem pa je prišel william. Rekel nam je naj mu sledimo. Vodil nas je do neke sobe. Povabil nas je da sedemo na stole. Začel je govoriti: "jack in kate- vidva sta dopolnila včeraj ob polnoči dopolnila 16 let. Takrat sta se Začela spreminjati preobrazba se je končala Danes ob polnoči. Vse na vaju se je spremenilo. Merry- ti pa si že 16 a zaradi tega kar si slišala sem te moral spremeniti. Na tebi se je tudi veliko spremenilo. A morate vedeti da vas zdaj čaka veliko stvari ki jih morate vedeti o novih vas. Lahko začnemo stem da ste vampirji. Tako kot jaz. A tu je veliko stvari o katerih se bomo pogovarjali"

Kaj morajo še izvedeti?

Next?
12. avgust 2012
Neext
12. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext!
12. avgust 2012
u93169
u93169
next
12. avgust 2012
u102357
u102357
next
13. avgust 2012
u11469
u11469
Tuki mate še en del ker ste tok čakal

=KATE=
Njegovemu govorjenju sem se vstrašila. Teh sprememb res nisem potrebovala. Nadaljeval je:" vsi ste dobili modre oči, Ki pa se ob navalu jeze spremenijo v rdeče. Spreminjanja barve Oči vas bom naučil spreminjati zavestno. Prav tako so se vaši zobje postavili v ravno vrsto a ko ste jezni postanejo vampirski. To vas bom tudi naučil kontrolirati.  Morate vedeti da ne boste več spali. Poleg  tega imate nadnaravne moči. Vsi smo nesmrtni. Drug drugega lahko ubijemo le 
Z ognjem. Imamo popoven spomin. Smo zelo močni in hitri.  Lahko dihamo pod vodo. Vsak pa ima tudi svoj dar, Ki ga nima nihče drug. Ta dar boste kmalu odkrili. Jaz na primer lahko spreminjam temperaturo telesa tako da me nikoli ne zebe in mi ni vroče. A glede vaših staršev, družine in prijateljev..." tAkrat sem zadrževala dih. Upam  da se jim ni
kaj zgodilo a njegove naslednje besede so me pretresle....

Kaj Jim je povedal?

Next?
Pa povejte kaj vam ni dobr
13. avgust 2012
u73962
u73962
next
13. avgust 2012
u93169
u93169
sej je full vredi!
next!!
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
next
16. avgust 2012
u93169
u93169
next!
16. avgust 2012
u11469
u11469
=KATE=
Nadaljeval je:"vaša družina vas ne bo več prepoznala. Tudi vsi znanci. Čeprav so vas zjutraj ko ste spremenili obraz prepoznali a zdaj niste več ljudje. Zdaj ste vampirji.. Presvsem se ponoči ne smete približevati prejšnjim simpatijAm. Njihova kri vas bo zelo vabila. Lahko bi jih ubili. Če človeku spijemo kri do konca umre. Če pa mu jo nekaj pustimo pa se spremeni v vamirja. Vampirji smo sestavljeni mesa in kosti, le krvi nimamo. Prehranjujemo se s krvjo. Ponavadi vampirji pijejo človeško kri. Naš klan lovi živali. Vamirska posebnost je tudi ta, da se ne staramo na človeški način temveč na vampirski. Če razprete dlan boste videli dve piki-dve desetletji. Ko boste človeško stari 21 let boste dobili novo piko. Ko boste 31 boste dobili novo piko. Jaz recimo imam deset pik. Jaz sem se rodil vampirjem pred stotimi leti. A vedno rečem da sem star okoli 18,19.  To je vse z moje strani. Več vam bo povedal jake, Ki bo imel pouk v vašem novem domu.zraven vaših sob, predaval bo vsem novincem. Zdajle smo na zasebnem gradu kjer boste živeli. Vsak ima svojo  sobo. Dobivali boste nekaj denarja.. Vse je na tem  gradu je res ogromen. Aja za novince, Ki še ne znajo sami loviti hrane- ko boste slišali zvonec je v jedilnici hrana- kri. Na šoli je malo učencev vse skupaj 100, a začetnikov je malo le 10. Jedilnica je v 1. nadstropju,3.hodnik z leve. Vaše nove stvari so v vaših sobah. Vsi novinci imajo sobe v 2. Nadstropju desnem hodniku. Na vratih pišejo imena. Zdaj pa pojdite. " potem se je nasmehnil in rekel:" razmerja dovoljena a na lastno odgovornost. " potem smo jaz jake in merry odšli do hodnika. . Bilo je 10 sob fantje na desni punce na levi. Brala sem 
Napise:
(Fantje)
1.Mick Edward Smith
2. Jacob William Parker
3. Marty Tom Carry 
4. Harold James Connery 
zdaj je bila soba jacka:
5. Jack william potter

(punce)
6. Angelina Jane Watson 
7.. Jennifer Lilly Craig 
8. Juliet Katherine Moore
Zdaj sva bili jaz in marry :
9. Marry Amanda Gomez
10. Katherine Ann Thompson 

Vsak je stopil v svojo sobo. Soba je bila res...

Kakšna?
19. avgust 2012
u11469
u11469
Next?
19. avgust 2012
u93169
u93169
next!!!!
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012