Forum
Heiii
Jaz sem se odločila izmišljeno in zelo napeto zgodbo s polno domišljij.Bom kar začela:
Pozdravljeni jaz se Katie in imam tudi najboljšo prijateljico Angelina.Hodive na vampirsko akademijo(šolo).Zjutraj ob 9.00 sem se zbudila in pogledala na uro in OJOJ!!!Hitro sem si morala obleči...ampak pri vratih je že pozvonila Angelina.Ona me tako gleda kot da bi padla oz lune.Potem reče "Katie kakšna si?!" "Vem pridi pomagaj mi spakirati!!" In odšle so pakirati,bile so hitre zato niso imele težav.Nato so se odpravile na vampirsko šolo.

NEXT??

A nadaljujem??*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. november 2011
Katie (jaz)

Angelina:

11. november 2011
next
11. november 2011
še 2 nexta
12. november 2011
Nadaljujem:
Nekateri so čakali notri nekateri pa pred šolo,saj so se še pogovarjali dokler se ni oglasil zvočnik "Pozdravljeni vampirski učenci,nekateri novinci in novinke.Jaz sem Prof.Dylan Addams.Želim vam tukaj srečno bivanje....pa danes se dobimo na kosilu." Še prej smo si izbrali sobe me dve z Angelino sva si izbrali sobo št.539,soba se je imenovala Najboljši vampirki,razpakirale sve in odšle v jedilnico malo prej.V jedilnici sta bila dva fanta prej od naju.Angelina me je pocukala za ramo in rekla "Pridi greva k njima."in jaz sem zavila z očmi ter rekla "No prav."in sve odšle k njima sedeti.Že takoj ko sve prišle k njima je Angelina kot ponavadi v hipu uprašala "Kako vama je ime??"in odgovorita "Michael" "Diego...Pa vama?" "Jaz sem Angelina." Meni pa je ime Katie."In smo se pogovarjali.
j-jaz d-diego a-angelina m-michael

M-Lepo ime imaš Katie..
J-Hvala.
A-No ali sta vidva novinca??
D-Midva sva tukaj že 6let tako da nisva novinca.
J-Lepo to...Medve sve novinki
In začelo je ropotati,seveda saj so skozi vrata pritekli ostali vampirji...

next??
12. november 2011
Michael:

[img]http://www.bravo.si/DesktopModules/Articles/MakeThumbnail.aspx?Image=%2FPortals%2F0%2Fslike_clanki%2Fshowbiz%2FRobert_Pattinson.jpg&tabid=64&w=400[/img]

Dylan:

12. november 2011
Michael:

[img]http://www.bravo.si/DesktopModules/Articles/MakeThumbnail.aspx?Image=%2FPortals%2F0%2Fslike_clanki%2Fshowbiz%2FRobert_Pattinson.jpg&tabid=64&w=400[/img]
12. november 2011
Michael:

12. november 2011
next!!
13. november 2011
next
13. november 2011
Ok ok tkoj ;D
13. november 2011
No ko so skozi vrata pritekli ostali vampirji so se kar hitro usedli vsak za klop.Malo so poklepetali dokler ni naznanila ura da je 12.00,profesorji so stopili v jedilnici bilo je 5profesorjev."Pozdravljeni vampirji!Pred vami je še kar nekaj učnih ur itd...Imeli boste 5 predmetov.Učne ure hitrosti,skakanja na drevesih vas bo imel profesor Sky. Učne ure nevidnosti vas bo imela profesorica Elenoy.Učno uro brati misli vas bo imel profesor Heliy.Učno uro dvoboja vas bo imela profesorica Emma.In zadnjo uro prepoznavanje svoje vrste vampirjev vas bo imela profesorica Katy.No lep dan vam želim učenci in na vaših vratih so urniki...s poukom začnemo jutri!" In profesorji so odšli iz jedilnice nato pa učenci in si ogledali urnike.
NEXT??
13. november 2011
u44487
u44487
next
14. november 2011
Dejte še komu poslat nai prebere plis pa še 2 nexta ;D
14. november 2011
next
14. november 2011
OK nadaljujem.......
Ogledala sem si urnik in se nato šla odpravit v sobo in nisem šla samo jaz temveč tudi Angelina in sve se pogovarjale in smehljale saj je Angelina za hece.Čez nekdo potrka in midve se ustrašive nato gre Angelina odpreti vrata in glej no glej bila sta Michael in Diego.Michael vpraša "Lahko vstopiva?"In Angelina v hipu odgovori "Zakaj sprašuješ?!Seveda da lahko!"Michael se nasmehne kot nikoli v življenju prav tako diego.

NEXT??

******************************ZDEJ BOM DALJŠE PISALA************************************************
15. november 2011
u44487
u44487
Nèeeeeeéxtt!!!!!%
15. november 2011
next sam piš mal manj zakomplicirano pa ne opurabljaj tolk potem drgač pa super
15. november 2011
ok ok če tko hočte pa prou =)
16. november 2011
Bili smo 5ur v najni sobi in malo poklepetali.Ampak čez 43minut se vključi zvočnik in reče "Vsi vampirji hitro v jedilnico čaka nas nekaj zelo pomembnega!!!"Vsi vampirji so to slišali in smo kolikor so nas nesle noge stekli v jedilnico.
V JEDILNICI

Vsi smo nestrpno čakali kdaj pride profesor Dylan in kaj nam more sporočiti.In prišel je ampak ne samo on temveč tudi ostali profesorji.In reče profesor (bolj vpije)"Vampirji pred nami čaka dvoboj proti temačnih zli!Pripravite se in odidite pred šolo saj se bo kmalu začela bitka!"Vsi učenci hitro stečejo iz šole in se pripravijo na dvoboj.Katie in Angelino je bilo strah ampak prišla sta Michael in Diego in sta naju objela,Katie je Michael in jo je poljubil in Kate ni bilo več strah...In čez kakih 6minut čakanja so prišle temačne sile.Vsi so bili pripravljeni na spopad....

Next??
16. november 2011
HHM. ZASNOVA ZA ZGODBO JE ZANIMIVA. POSKUSI MORDA ČIM BOLJ OPISOVATI DOGODKE, PODAJATI VEČ PODATKOV O POSAMEZNEM DOGODKU.

MOJA OCENA: ODLIČNO-
16. november 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. december 2012
u165729
u165729
next
28. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg