Forum
Kritike so dobrodošle in če imate kakšne ideje bom jih sprejela!!

Še preden sem zatisnila uči je nekdo potrkal na vrata in ker sem bila sama v hiši si nisem želela vžiga luči zato sem le enostavno po tiho odšla po stopnicah ter pogledala skozi ključavnico. Za njimi je stala moja sestrična Lisa, bila je popraskana, krvava in po rokah je imela majhne praske po katerih se je tu in tam vlila kri. Prestrašeno sem jo povabila noter in povila in si mislila da je spet tavala po gozdu ker je menda spet imela nočne more, vendar sem opazila da ni bila sama. Malo zatem sem jo šokirajoče gledala z občutkom >> Revica kje pa si te to staknila!!<< Sicer pa sem mislila, da mi je želela nekaj povedati, kar se je nazadnje tudi zgodilo. >> E-ll-aa vampp<< Le to ji bilo uspelo povedati, saj je bila že pri vratih in meni nič tebi nič je odtekla v temno noč. Jaz pa od vsega adrenalina, ki sem ga imela v krvi sem brž pograbila svetilko in odrvela za njo kaj se je dalo. Nekaj minut sem še dokaj tekla dokler nisem videla Lise, ki se je sklanjala nad truplom in kaj se je dalo sem Liso potegnila nazaj in jo omotično spraševala >>Lii-ssa kajj…..jjee tto<< In že sva jokali obe jaz ker sem mislila, da je Lisa nekoga ubila, Lisa pa od nečesa čisto tretjega. Nato sem se zbudila. Ura je bila ob 3:00 ponoči. Če si se po naključju zbudil ob 3:00 ponoči so pravili da si se zbudil ob hudičovi uri ampak te misli sem morala pustiti za pozneje, ker so me preganjale nove. Nič nisem razumela na primer kako sem lahko v postelji če pa sem še bila pred parimi sekundami v gozdu z Liso in tistim truplom ali kaj je tisto sploh bilo. Ampak vse je bilo čisto drugače bila sem v postelji, poleg mene je neslišno spala Lisa, bile so počitnice in ker mi ni bilo nič jasno sem se odločila da bom zbudila Liso. Ko sem jo zbudila je začela vpiti ampak sem jo preglasila na moj poznavalniški način in jo začela spraševati kako sva lahko v postelji če pa sma še bile v gozdu, Lisa je bila na to čisto majajoča in le s tresočim se glasom je izdavila >> El-lla zznašš držžati skrivnnostti.<< Jaz pa sem se le namrdnila in pogledovala Lisa ter njene oči, ki so zaskrbljeno žarele vame in nato sem ji odgovorila >> Seveda Lisa nikoli ne bi izdala ničesar kaj je med nama, pa saj ti to dobro veš in mogoče so me samo tlačile more…<< Zaslišala sem jokanje zato sem prekinila. Bila je Lisa, ki je pokazovala na praske in takoj so me prevzeli mravljinci jaz pa nisem in nisem želela verjeti, da se je to res zgodilo toda Lisa mi je že med tem prinesla vodo in bila je bleda kot še nikoli in dejala>> Jazz Ella jaz sem…. vam…vam..pir.<< Neustavljajoče sem začela jokati ker sem imela prav Lisa je bila morilec in vampir za katerega mi je povedala komaj zdaj. Že od rojstva sva bili najboljši prijateljici in od nje to zvem komaj zdaj sredi noči. V meni se je začela nabirati jeza in žalost, ki sem jo lahko pogasila le z jokanjem in kričanjem na Liso, vendar nič od tega ni pomagalo ker sem jo še vedno imela rada kot sestro in nisem je želela izgubiti na tak način, čeprav sem vedela da v moji glavi vlada nered, zato sva si vzeli kar celo noč, da mi je razložila vse do zadnje besede. Po tem pogovoru še vedno nisem morala verjeti, da bom postala Lisin tako rečeno telesni stražar, čeprav je Lisa menila da sem to kar dobro prenesla ni pa vedela, da sem se bala na smrt.

Hvala haha
13. januar 2015
Vas zanima kaj se bo zgodilo?
Kaj se bo zgodilo z Ello ali z Liso?

Za nadaljevanje potrebujem bar en next!!
20. januar 2015
next
Končno si jo bjavila
03. februar 2015
JAP ok sploh kdo želi slišati next?

Še vedno je bilo poletje. Zlagala sem oblačila v temno rdeč kovček ki me je čudno spominjal na kri. Te misli sem pogosto odganjala tako, da sem se spominjala na plavolasega fanta iz srednje šole. Bila sva si zelo blizu dokler naju ni ločil razhod, ker je njegov oče napredoval in zato so se morali odseliti v Italijo kjer je moral obiskovati šolo, da se je naučil jezike, da se je lahko nato vključil med ostale učence šole. Najin stik ni nikoli zamrl ampak nato je dobil punco in njegovo življenje se je posvetilo njej moje pa je zamrlo,dokler ni na šolo prišla Nuša, ki mi je bila kot druga najboljša prijateljica poleg Lisa. Malo zatem je prišla Nuša, ki mi je vedno prinesla na obraz veselje in radost čeprav sem bila nevem kako žalostna in zaspana sem zanjo in Liso vedno našla prosti čas. Kar veliko časa sva kremljali dokler ni v sobo prišla Lisa in povedala da bove zamudili letalo če neboma odšle prav zdaj. Takrat je Nuša postala radovedna in začela spraševati >> Ullala kam pa se bosta odpeljali? Če lahko vprašam.<< In ker Lisa ni imela nič pametnega za povedati sem kar rekla da greva na modno revijo Victoria secret ker za to leto pripravljajo nekaj novega in svežega.

(Miranda Kerr-to je Nuša)
(Georgia May Jagger - to je Ella)
( Jennifer Lopez -to je Lisa

Nato je odšla in kar srce se mi je paralo ker sem vedela, da je nikoli ne bom več videla ampak vseeno sem po tiho upala da bova z Liso še večkrat prišle nazaj žurirat ali delat kaj podobnega. V tistem hipu me je predramil vžig motorja in klic Lise kar je pomenilo, da moreva iti zato sem stekla v avto in razburjeno gledala letališče, ki se je začelo počasi dvigovati, ko sva prišli bliže. Že čez par minut vsa z Liso sedeli na letalu in mirno gledale kako se je letalo počasi dvigovalo in že čez par ur kako je pristajalo. Med tem me je Lisa nagonsko vprašala >> Ella si se že navadila na novo jaz….<< Tokrat sem jo prekinila >> Lisa saj sem se navadila, še me je strah, prvo sem mislila da me boš kar ubila ampak zdaj je drugače, ti si spremenila moj svet in ga naredila nevarnega, v moji glavi še je toliko vprašanj ampak vem da bo vse prišlo na dan z svojim časom in samo nekaj še bi te vprašala bi mi povedala kam putujeva.<< Lisa je bila presenečena in odgovorila >> Ne najprej ti bom povedala kako sem se spremenila.<< Otrpnila sem, nisem ji hotela povedati, da si želim malo spanja in miru, ker sem vedela, da od zdaj naprej ne bo več miru zame ali za moje življenje zato sem jo mirno pustila povedati saj sem morala vedeti, da če jo želim varovati moram vedeti vse do zadnjega ločila. Nato je kar pogumno začela >> Se še spomniš lanskih počitnic v gorah? Ja tam sem se ločila od prijateljev oziroma popravek od vampirjev, vsi so bili razen Ane le ona ni bila, nato ko so zvedeli da sva pogruntali so naju spremenili, ker so se zbali da bi povedali in zaradi tega sva morali tam ostati kar en sam mesec, ter se uriti kako preživeti v svetu vampirjev. Hmh moje je bilo kar težko, ker še nisem bila tako izurjena kako ubijati, spremeniti in tako dalje…..<< Bila sem kar presenečena kaj morajo vse znati zato sem jo vprašali če jo bodo ubili, ker ima s sabo človeka, Lisa pa tega vprašanja ni pričakovala, zato seveda tudi nič ni odgovorila. Jaz pa sem si želela da nikoli ne bi pristali zato sem odrinila v globok spanec. Spomnila sem se da sem sanjala kako je moja sestra plesala ter mama in ata sta jo gledala jaz pa sem se morala učiti za teste… tedaj oziroma prav v tem trenutku pa me je zbudil trd pristanek letala in takoj sem se zbudila in zazrla v oči Lise, ki so svetlo rdeče svetile. Za trenutek sem se prestrašila, sicer pa sem se spomnila, da lahko Lisa z spremembo spremeni oči in ker sem bila razburjena sem jo okarala ampak vse je bilo spet na svojem mestu, ko sem zagledala New Yorški kip svobode, ki se je razkazoval nad mestom. Za trenutek sem pozabila na vse in objela Liso, da sva kar zaplesali, na koncu pa mi je ko sva se v hotelu že pripravile na spanje oziroma sva že spale, me je Lisa vrgla iz postelje jaz pa sem samo upala, da v hotel niso vdrli vampirji ampak ko sem videla karti za fasion show sem mislila da me je zadela strela zato sem na veliko poljubila Liso in se odpravila pod tuš, da bi na modni reviji zgledala najlepše, saj sem si to želela že od malega.

Next
03. februar 2015
POPRAVEK VAROVATI-SPREMLJATI
03. februar 2015
next
03. februar 2015
Neeext *--*
04. februar 2015
u177994
u177994
hext
04. februar 2015
HVALA ZA NEXTE IN UPAM DA VAM BO VŠEČ

3.poglavje

Bilo je temno, ko sva se sprehajali po ozkih uličicah. Ko sva hodile sem na razmiku pet sekund vedno zaslišala pihanje, čudilo pa me je to, da to Lise sploh ni motilo, čeprav ima pri spremembi vsak vampir bolje razvita čutila in sposobnosti od kateregakoli človeka, kot sem jaz. Ko sva hodile me je nekaj ali nekdo s kremplji trdno prijel za kožo in me ni želel spustiti tako dolgo dokler se niso pred nama pokazali ljudje z pištolami. Otrdela sem se postavila pred Liso, ki je le stala in mežikala v ljudi med tem, ko sem se jaz želela sprijazniti z bolečino, ki se je nahajala blizu desne rame ob vznožju srca. Želela sem se pobrati in izpuliti metek, da ne bi prišlo do kakšnih krvavitev toda bolečina je bila neopisna in od časa do časa tudi krvava. Nekdo me je pobiral. Bili so tisti ljudje, ki me bodo ubili, zato sem se upirala, brcala sem vsakogar,tepla le tiste ki so me prijemali, in grizla le nekatere, dokler nisem zaslišala Lisin glas, ki je segel do ušes >> Ella these are nice people calm down !! << Bilo je angleško, navsezadnje smo bili v New Yorku in večina ljudi tam govori angleški jezik zato sem dala mir. Lisa mi je nato razložila, da naju ti ljudje ne želijo raniti ali ubiti in da naju bodo odpeljali v Šolo za začetnike ( neke vrste), ampak tu mi je nekaj smrdelo >> Lisa, ps zakaj pa so potem ustrelili mene??<< Lisa je bila videti zgrožena >> Ustrelili, to je bila samo ena plastična krogla, ampak niso te ustrelili oni, oni imajo resne pištole in ne za dojenčke!<< Ji bom že dala za dojenčke, ta krogla je na meni naredila škodo, sem želela vpiti za njo vendar zdaj sem se osredotočila na Šolo v katero naju naj bi peljali. In res, bila je šola in skupaj z njo zrašen del v katerem smo lahko spali in učili. Mene so dodelili v sobo, ki ni bila več prazna. V njej je že bila ena punca z imenom Trish. Še predem pa sem jo lahko še zares spoznala se mi je predstavil fant z imenom Andrew, ki naj bi bil moj inštruktor in če sem si zares zamislila sploh ni bil slab imel je rjavo-črne lasje, velik približno 177cm, mišično telo in vse kar si bi lahko dekle mojih let sploh želelo. Nato sem se spet sem se želela vračati v sobo ampak nisem vedela kako se naj predstavim cimri , zato sem le odprla sobo in se ji predstavila, čeprav sem bila videti preveč napadalna je moja predstavitev bila videti takšna:>> Zdravo jaz sem Ella Šwakter, stara sem 16 let ampak blizu 17, obožujem konje, in upam, da bova postali dobri prijateljici, še najprej pa bi te rada spoznala.<< Ona pa se je le smejala in kmalu sva se smejali že obe in komaj takrat sem spoznala, da bo to res ena full zabavna prijateljica. Pred spoznavnim večerom so se moje misli vračale k temnookemu lepotcu, ki se mi je ko sem zaprla oči prikazoval in ko sem jih odprla spet in spet predstavljal in že skoraj poljubljal. Ja, to naredi če vidiš kakšnega simpatičnega fanta sem razlagala Trish, ki se je le hihitala in govorila >> Joj Ella to mu lahko poveš kar sama ahahah ga vidiš tam. Zgleda kot da bi čakal nate.<< Hmh sem premislila in butnila iz sebe >> Če mene vprašaš to sploh ni slaba ideja, ampak najprej se morava nekako spoznati in to hitro, da če ne bo že kakšnega dekleta okoli njega haha<< In to sem mislila zelo resno dokler me Trish ni na nekaj spomnila >> V bistvu pa ni toliko skrbi, saj ga boš imela dovolj na košarki in takih rečeh ter, mogoče ti še bo šel na živce kaj pa veš, ampak zdaj moraš pozabit na to, bodi normalna hahha.<< Imela je prav, res si tega ne bi smela jemati k srcu, mogoče mu sploh nisem všeč, ampak to še bomo videli sem si vso pot ponavljala dokler nisva z Trish vstopili v prelepo belo dvorano polno ljudi. Vesela sem bila Lise, ki je bila kot vedno odsotna, ampak danes je bilo drugače, bila je videti vesela, srečna in še za povrh pijana zato sem ji prinesla vodo, ki pa jo je le zavrnila in nadomestila z pivom vendar sem jo nato, odpeljala na WC, kjer je bruhala kot vidra, obenem pa se je morala zapriseči, da se ne bo več napila, ker nikoli ne veš kjer se potikajo vampirji, ki bi radi krvi.
05. februar 2015
u177994
u177994
neeeeeeeeeeeeext*-*
05. februar 2015
next
05. februar 2015
u188534
u188534
next
05. februar 2015
No tu je naslednja hahahah hvala tisti ki jo berete :*
Velikokrat ko, smo same z Liso in Trish, pogosto razmišljamo o naših družinah, bližnjih prijateljih in o bežnih ljubeznih. Tišina v sobi je bila vedno bolj gostejša in mučna, zato sem se odločila, da jo bom prekinila vendar pri tem nisem bila najbolj uspešna >> A sta že imeli najboljšo prijatelco mislim tisto zares<< Kot vedno je zmeraj prva odgovorila Trish >> Ja mislim, oziroma vedno sem jo želela imeti in to se mi je zdaj izpolnilo vedve sta moji BFF, pa ti Lisa?<< Lisa je najprej molčala in nato izrekla kar se mi je trdno prijelo na srce >> Jaz? Imela sem jo, bila je najboljša od vseh, ampak mislim, da sem jo do zdaj samo izkoriščala!<< Takoj sem vedela , da govori o meni, zato sem jo trdno stisnila k sebi, kot kakšno plišasto igračko, ki že počasi razpada. Zazvonilo je. Zvonec je pomenil, da imajo vampirji zdaj kosilo, mi pa kar delavnice oziroma nekakšne delavnice, kod da že nimamo dovolj pouka sem razmišljala na glas in se spotikala ob tla. Ta hip sem zagledala najbolj slavno vampirko, ki je bila tako rečeno najbolj popularna fejmička, ampak za mene je veljala za načičkano važičko, ki svojo veliko debelo rit meče sem ter tja. In kod že nisem imela dovolj se je spravila name. >> Ooo fantje poglejte ZAJTERK hahahaha lol in poglejte te cunje. Sigurno jih je pobrala na odpadu ch.<< Zdaj pa mi je prekipelo kot še nikoli >> Kdo pa misliš, da si? O spomnila sem se, dekleta a ni to tista važna vampirka, ki si upa, da bi pred fanti zgledala bolje, zmerja ker želi, da se jo vsi bojijo in nosi kičaste cunje, ker misli da bo s tem bolj popularna, ampak ne, pri meni ne boš fejmička kot pri drugih, zame si le načičkana važička, ki verjetno nosi podložke. Zdaj pa če oprostiš imam pomembnejše opravke !!<< Med dolgimi koraki sem počasi gledala nazaj in presenečeno ugotovila, da vsi veselo gledajo za mano ker sem verjetno edina, ki se ji je postavila po robu, ker preprosto nisem želela biti podložnica, ker na tem svetu vendar veljamo enako ali? Po tem prepiru sem se počutila neverjetno svobodno, kot da bi bila edina na svetu. Želela sem si, da bi te sanje trajale večno, kot vse druge ampak to ni mogoče, ker so sanje le sanje resnični svet pa je le realen. Naslonila sem se na železno se ograjo, ter se gledala v ogledalo okne. Videla sem spodobno najstnico, ki je imela lasje nežno nakodrane, ustnice rahlo rdeče,na sebi pa je imela belo čipkasta obleko, rdeč pas in rdeče čevlje. Izgledala sem spodobno in elegantno, kot še nikoli, ker verjetno nisem imela nikoli toliko časa, da bi si vzela trenutek ali dva, da se bi kot vsaka tretja najstnica pogledala v ogledalo. Žalostno sem gledala v kip svobode, ki je že bil malo zarjavet jaz pa sem le zaklicala v nebo s tako prodornim glasom, da se je slišalo do sosednjega bara na drugi strani ulice >> Ali ni to kar si si vedno želela ha, odloči se že vendar. Lise ne moreš tu pustiti same! << Bila sem zadihana, dokler nisem videla Nuše, ki me je le preprosto gledala v oči, rekla pa ni nobene >> Nu-ššaa si to ti, ali je to duh, ki me spet preganja v sanjah…<< bila sem zmedena, ker se nisem spomnila kdaj sem šla spat >>Izgini, kaj še čakaš! << Bilo je srhljivo, dokler se Nuša ni pognala meni v objem in veselo govorila >> Ella jaz sem Nuša hah, kako sem vesela, ampak , ampak…….<< Bila sem živčna, zato sem jo nadrla >> Kaj za vraga pa delaš tu ha, vrni se že !<< Zgledalo je, da je nisem niti malo vesela, ampak globoko v mojem srcu je privrela radost, ko sem jo videla a je že takoj izginila, ko mi je povedala da je ena izmed NJIH vampirjev. Bilo je čudno. Moja najboljša prijateljica poleg Lise je bila vampirka od peta do zašiljenih podočnikov zaradi katerih sem imela slab občutek. Bila je čisto drugačna od tedaj, ko sem jo zadnjič videla. Zdaj je imela namesto spletenih las kodre, namesto lepe svetlikajoče se kože je zdaj imela belo, kot nekakšen duh. Sama pa sem le odhitela na pouk stojnic, in kod nekakšen presrečni trenutek sem videla Nušo, ki je veselo tekla za mano dokler se nisem ustavila, da se je skoraj zaletela vame >> Oprosti ne moreš z mano. Res mi je žal.<< Med tekom sem gledala nazaj, kako nesrečno čaka, njen posrednji trenutek, ko se bo spet morala skrivati med drevesi in stavbami, toda tedaj se je v meni nekaj premaknilo, ko sem se spet ustavila, obrnila in z veseljem zaklicala >> Pridi, nimava celega dne!<< Takrat je Nuša z kar največ hitrosti pridrvela za mano in že spet sva tekli, kot nekakšna begunca.
06. februar 2015
next
06. februar 2015
u184341
u184341
next
06. februar 2015
hej, ali bo to podobno vampirskemu dnevniku?
06. februar 2015
HOJLA EJ nimam pojma o čem se gre vampirski dnevnih, lahko pa mi poveš?
06. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg