Forum
u86001
u86001
Js sm se odločla da bom iz knige prepisala Vampirsko Akademijo, ker mi je zlo dobra kniga in mislm da bi jo mogl usi prebrat.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Najprej je bil strah, sledilo je kričanje. Njena nočna mora se je prikradla vame in mi spodrivala sanje o plaži in hudo dobrem tipu, ki me je mazal z oljem za sončenje. Podobe – njene, ne moje – so se mo podile po glavi: ogenj in kri, dim, zverižena avtomobilska pločevina. Slike so bile vse jasnejše in začele so me dušiti, dokler me razum ni opozoril, da to niso moje sanje. Zbudila sem se; prameni dolgih temnih las so se mi lepili na čelo. Lisa je ležala v svoji postelji, se premetavala in kričala. Pognala sem se iz postelje in hitro naredila tistih nekaj korakov, ki so naju ločevali.
»Lis« sem rekla, »Lis, zbudi se«
Nehala je kričati in začela tiho ihteti.
»Andre« je zamomljala. »O, bog.«
Pomagala sem ji sesti. »Lis zdaj si na varnem. Zbudi se.«
Čez nekaj trenutkov je mežikajoče odprla oči in v šibki svetlobi sem videla, da počasi prihaja k sebi. Živčno dihanje se je umirilo, nagnila se je k meni in mi glavo naslonila na ramo. Objela sem jo in pobožala po laseh.
»V redu je,« sem ji nežno rekla, »vse je v redu.«
06. april 2012
Nexty!!
06. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg