Forum
Jaz bom napisala zgodbo o enih vampirjih!
Najprej je bil strah nato je sledilo kričanje. Njena nočna mora se je prikradla vame in mi spodrivala sanje o plaži in hudo dobrem tipu, ki me je mazal z oljem za sončenje. Podobe- njene, ne moje- so se mi podile po glavi: ogenj in kri.dim, zverižena avtomobilska pločevina. Slike so bile vse jasnejše in začele so me dušiti, dokler me razum ni opozoril, da to niso moje sanje. Zbudila sem se; prameni dolgih temnih las so se mi lepili na čelo. Lisa je ležala v svoji postelji, se premetavala in kričala. Pognala sem se iz postelje in hitro naredila tistih nekaj korakov, ki so naju ločevali. "Lis," sem rekla, "Lis, zbudi se."
Nehala je kričati in začela tiho ihteti."Andre" je zamomljaja. "O, bog."
Pomagala sem ji sesti."Lis, zdaj si na varnem. Zbudi se."
Čez nekaj trenutkov je mežikajoče odprla oči in v šibki svetlobi sem videla, da počasi prihaja k sebi. Živčno dihanje se je umirilo, nagnila se je k meni in glavo naslonila na ramo. Objela sem jo ter jo pobožala po laseh."V redu je," sem ji nežno rekla, "vse je v redu."
02. marec 2011
[img]http://i2.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/590/draft_lens12788861module115114171photo_1282026604Yoneh___Female_Vampire_Chi
Jaz
02. marec 2011

Jaz
02. marec 2011

Lis
02. marec 2011
"Spet se mi je sanjalo."
"Ja, vem."
Molče sva tako sedeli še nekaj minut. Ko sem začutila, da se je umirila, sem se sklonila k nočni omarici med posteljama in prižgala svetilko. 0ddajala je medlo svetlobo, toda za naju je bilo dovolj. Svetloba je pritegnila sostanovalčevega mačka 0skarja, skočil je na polico odprtega okna. Izognil se mi je v velikem loku-živali iz bogve katerega razloga ne marajo dampirjev-,a vseeno skočil na posteljo in se stisnil k Lisi, pri tem pa nežno predel. Živali imajo rade moroje, Liso pa še posebej. Nasmehnila se je, ga počohala pod brado in začutila sem, da se počasi umirja.
"Kdaj sva te zadnjič nahranili?" sem vprašala, medtem ko sem pozorno opazovala njen obraz. Svetla polt je bila še bolj bleda kot navadno. Pod očmi je imela temne kolobarje in videti je bila krhka. Prejšnji teden je bilo v šoli noro in nidsem se mogla spomniti, kdaj je zadnjič pila kri."Več kot ...dva dni je že, ne? Tri? Zakaj nisi nič rekla?"
Skomignila je z rameni in se izogibala mojemu pogledu."Imela si veliko dela za šolo. Nisem hotela..."
"Pa kaj," sem rekla in se presedla. Nič čudnega, da je tako šibka. Oskar, ki me ni hotel poleg sebe, je skočil s postelje in se vrnil na okensko polico. Od tam naju je opazoval z varne razdalje. "Pridi. Opraviva s tem."
"Rose..."
"Daj no. Bolje se boš počutila."
Nagnila sem glavo in umaknila sem lase, tako da se razkrila vrat. Videla sem, da omahuje, a pogled na moj vrat in to, kar je ponujal, jo je končno premamil.
06. marec 2011

Oskar
06. marec 2011
next
06. marec 2011
06. marec 2011
kaj ti s knjige prepisuješ?
06. marec 2011
ne sam mau se spomnm
07. marec 2011
07. marec 2011
...
07. marec 2011
če pa je skoraj isto
07. marec 2011
ja sej sm rekla d se spomnm
09. marec 2011
u42782
u42782
ne to je dobesedno iz knjige.. veš da te lahk tožijo za avtorske pravice??
04. junij 2011
u50067
u50067
to je iz knige!!!!!!!! pa si rekla da boš svojo zgodbo naredla!
04. junij 2011
u16735
u16735
joj ni tok hudo sam prepisujš
12. oktober 2011
omg ti res nimaš domišlije
09. januar 2012
u52003
u52003
beda ker prepisuješ iz knjige!!!!
07. februar 2012
ja res je bedno ker usi ko smo knjigo prebrali vemo ka bo sledilo
05. julij 2012
u73962
u73962
hey, veš to je ena kjiga škoda da prepisuješ,ampak veš kaj,lahko zgodbico spremeniš narediš enaki začetek kot v knjigi in drugačen konec.
26. julij 2012
beda
14. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg