Forum
SEM ANJA IN TO JEMOJA PRVA ZGODBICA KI JO PIŠEM S PRAV POSEBNIM NAVDIHOMOD VAMPIRKE SMRTI6. NE RADA NAKLADAM V 3 KRASNE ZATO KAR ZAČNIMO. ZGODBICA SE FUL NAVEZUJE NA VA (VAMPIRSKO AKADEMIJO) KI BI JO JAZ PREBRALA MAKR 1000000-KRAT ČE BI BIL POTREBEN . NO O TEM DOGAJANJU BO PRIPOVEDOVALA PRIVLAČNA SREČNA (ZA ZDAJ) LEPA IN PREDVSEM PAMETNA 17 LETNA DEKLICA/PUNCA MELANY GRAY ROJENA KJE DRUGJE KO V SLOVENI, KI PA SPLOH NE VE KAKO BREME NOSI NA SVOJEM HRBTU........
UPAM DA VAM BO UŠEČ ZATO ZA NADALJEVANJE PRIČAKUJEM VSJ 3 NEXTE. PLIS OGLAŠUJTE
12. junij 2013
neeeext
13. junij 2013
kot veste sem melany in imam naj naj naj boljšo frendico kličem jo ANGI no ona zdaj zuni tok vneto zvoni skupi greva v šolo pouk se namazačne ob 8:00 če zamudiš si vpisan no že sediva v razredu in medtem ko učitlca deli teste razmišljam o fantu iz hodnika. GOSPODIČNA GRAY!!!!! kaj učiteljica tvoj test o hvala od zadaj slišim hahlanje obrnem se in vidim srednješolski trio to so sara donna in nastja prav ste ugotovili sara je ta glavna ajša tuki. ah saj je vseeno pogledam test oh 5 kot vedno matematika mi pač gre. ampak to ne velja za angi ona je dobila 4 nekaj novega pogledam saro donno nastjo katerim učiteljica ravnokar deli teste njihovi obrazi se spreminjajo v joj so pojedle kislo kumaro al kaj. uf vstopi tisti fant očitno je nov in pove da mu je ime christjan usesti se je mogel poleg mene carsko al pa tud ne uf končno zvoni mimo pride trio saro vprašam kolk je dobla pa reče da ji je blo med pisanjem slabo in je dobla 2 orav tako tudi onidve. no z nasmehom na obrazu grem v telovadnico kjer se pogovapjamo med odmori spet im glavno besedo sara kdo pa drug z ploskanjem pozdravimo novega učenca ki zgleda fejst sramezljiv pač to je v sarini naravi joj poglejte te poglede zdleda da je nekdo zaljubljen mi na uho pravi angi dvomece jo pogledam ampak ona mi s prstom pokaže saro kaj saro ona hahaha vedno je tak skrivala čustva. konec odmora joj če sem želela sestri napisat sporogilo pa jih sploh poznate? najberž ne spisi so moja slabost. toraj oči je tomas čudno vem mama je simona sestra ki govori ko navita pa je saša sam stara pa je komi 6 let in ma mnda večji govorni slovar kot pa obstaja. no še vedno smo v šoli in mamo ke te ven ke mamo vem samo da mi ne gre preveč. zato mi je christian skori celo uro razlago v zameno za to da mu razkažem šolo. ha zgodovina pa njemu negre ko prijem domu pojem kosilo in grem v svojo sobo ponavadi mi je ponos ampak ne danes soba je bla totalka ha le kdo je bil tistega ubijem tak bes sem čutila potem pa vidim akvarij in ribice vse napol mrtve v sodi ki je ostala hitro grem po kozarce z vodo da bodo prezivele oh nekaj je mrtvih. le kdo bi to naredu dri zvonec ja kdo pa je halo angi kok sem srečna da si tu veš mam en problem. v naslednji uri sma pospravle pobrisale in posesale kar se je dalo. odprem omaro ja kaj pa je oseba iskala omare so razmetane totalka. zgleda da je vlomileb našo kaj je vskal pove angi ki je videla da ni moje naj oblekice ki se tako poda k mojim blond lasem svetli polti in modrim očem. oči pravi da ga te oči hiphotizirajo in mi da kaj hočem. zato mi je mami nabavle leče saj so modre sam sestra pravi da se zdaj ne mora več utopiti v mojih očeh čeprav je to naša družinska skrivnost tega neve še angi. no hitr spat jutr se moraš prej zbudit. pipipipi pa ne že!!! hitr se oblečem in ostalo ter počasi odidem v šolo. kak sovražim tega christiana. ko pridem v šolo je že tam kaka sreča ne bom rabla čakat kaj se bo zgodlo a) poljubila se bota b) vprašal jo bo če bi bla par c) nič
14. junij 2013
u140056
u140056
neexxt!!!
14. junij 2013
neeeext
ammm nwn
14. junij 2013
no zdravo reče sramežljivo hej ti razkažem šolo ja no pa začnima tam je telovadnica in glih stojiva pred matematično učilnico ko zazvoni juhu končno saj je luškan pa to sam me nekaj na njem odriva zares odriva kakorkoli poslovima se in stopim v učilnico za matematiko sem vam že povedla da je to moj naj predmet pol vam zdj in angi je vprašana morn ji pomagat do lepe ocene vse odgovori pravilno in dobi 5 to je prva 5-ka v tem letu po končani mori (šoli) stojim pred šolo in ze mislim oditi ko me nešče pokliče po imenu kdo je to? a)angi ki potrebuje pomoč pri DN b) christian ke te vem zake c) neznanec
15. junij 2013
sori k ni nič slikic sam mi jih noče poslati
16. junij 2013
neeeext
16. junij 2013
no bil je christian ke toti človek res ne more izbrati bolj primernega trenutka ko v sredo po pouku kre že zamujam na balet vsaj tam se sprostim po šoli ampak ne obrnem se k christianu ki me vpraša ke je pri zgodovini za domačo ne me hecat to njemu tok gre zgodovina namreč pa me vpraša za domačo ah se je vseeno neki seminar pa do pondelka ga mormo odat no zdj se mi pa res že mudi na vaje adijo stopim na avtubus in grem do baletne šole tam sem eno uro tako dolgo trajajo vaje potem še imam v parih balet no tam so sam najbolši se lohk pohvalim moj par je nek peter ne poznama se dobro sam sma usklajena skup pašema to pravi učitlca sam to delno res drži ampak sam med vajami drugač se sploh ne poznama naju družijo interesi do baleta smešn res pa med plesom sma v devetih nebesih.
.
16. junij 2013
neeeext
16. junij 2013
vsem bralcem sam (dvema za zdaj) o baletu ne vem nič sem pa bla na eni predstavi in tam je pleso en par
17. junij 2013
oglašujte
17. junij 2013
u140056
u140056
next
17. junij 2013
po balletu grem vadit violino in domov kjer me čaka okusna večerja pol mal na fb in počasi zares počasi spat.

no dovol o mojem vsakdanu čeprav se ne zgodi vsak dan da pride na šolo sexi tip ki vsem zmeša glave le meni ne

1.
melany vstani joj zakaj ne živim v internatusaj res le za voljo moje šole smo se preselili v ljubljano smo pač bolj bogati kar pa mi zamrijo tiste tri avšekakor koli s težavo vstanem in se oblečem nališpam.... po zajtrku to so slastne jajca s slaninoki ki mi jih pripravi kuharica me voznik odpelje v šolo v beli limozini. iztopim in ze občutim neprijetni občutek da me neše opazuje. pogledam po parkirišču in opazim christiana ki me zasleduje s pogledom. zelo neprijetno čeprav me pogledi drugih sploh ne motij. tretja ura spet zgodovina(že druga ura) še vedno sreda. le še 8 dni do rojstnega dneva MOJEGA komi čakam jej. driiiiiiiin šolski zvonec končno sem se reša christiana in poiskala angi saj sem bila v dilemi saj ne vem ali ga povabim na rojstni dan ali ne. no pa sma se zmenle da če povabim vse povabim tuji njega.

kaj se bo zgodilo na mojem rojstnem dnevu???????????????????????
22. junij 2013
u140056
u140056
next
22. junij 2013
no na zabavo so prišli vsi čeprav nisem najbolj prilubljena meli smo se lepo poslušali smo glasno glasbo in plesali. okoli treh zjutraj so se vsi odpravili le angi je prespala pri meni ona je takoj zaspala jaz pa sem si celo noč belila glavo z christisnom in njegovim preiskujočim pogledom kolk je blo neprijetno sploh se nisem mogla sprostiti in se zabavati na moj rojstnodnevni zabavi ki je za vso šolo en velik praznik dobro se učim pa me majo učitli radi (sam slovenščina mi ne gre) christian je tok ma tok čudn pogled je razdvojen nekak eni vidijo luškane zelene js pa ledene preiskujoče hladne zelene oči skori modre prav zebsti me začne no danes v šoli med glavnim odmorom me je toni čudno gledu ko pa ga vprašam kaj je blo reče da so donna sara in nastja probale pokvarit zabavo pa jim christian ni dovolil čudno ke pa je on delal z njimi in zakaj za boga jim je to preprečo končno doma na varnem pred mojimi mislimi....

zjutraj:
bum bum bum kaj je pa to in kdo bi me zbudil ob 6:00 zlutraj tistemu bom odtrgala trat ne na pol ga bom pretrgala kakorkoli
kdo me je zbudil?
a)neznanec
b)christian
c)angi
č)šolski trio
d)next
01. julij 2013
u133063
u133063
next+nova bralka
01. julij 2013
u133063
u133063
No nekaj bi te prosila.Da bi dala v narokovaje ko kdo govori
01. julij 2013
se bom potrudla
01. julij 2013
neext
02. julij 2013
u140056
u140056
next
02. julij 2013
u133063
u133063
next
02. julij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeext + nova bralka
03. julij 2013
u140556
u140556
next + nova bralka
03. julij 2013
plis odgovorte
03. julij 2013
u140555
u140555
aja pa po mojem jo je zbudo christian
03. julij 2013
u133063
u133063
a)neznanec
03. julij 2013
Odgrnem zaveso.... dvignem roleto.....pogledam skoz okno.....av glavobol si pri sebi mrmram...odprem okno in zagledam CHRISTIANA namerim mu en dolg grd pogled medtem pa se on sam nasmehne mislim si ubila dom tega človeka. Christian me nevedeč kaki prizori njegovega umora se plazijo po moji glavi pokliče dol. Zmalo potrpljenja se počasi oblečem obujem seveda čisto potiho da ne bi zbudila sestrice in mame saj je oči že v službi. Ko sem končno vuni pride domene in me vpraša če bi šla na sprehod. Z muko ki mu jo pokažem že v glasu rečem:"lahk" zgleda da je srečen in grema v park po eni redkih sprehajalnih poti ki vodijo k čudovitemu koncuhttp://s5.favim.com/orig/51/park-flowering-lights-ladder-Favim.com-485681.jpg
no tu se je sprehajal ko nek poznavalec pa čeprav do tja ve pot le nekaj punc pa še te včasih ne v prvem poskusu ja pot je precej ovinkasta in razcepljena. polek mi je govoril vrste kot poznavalec in mi ga je bilo škoda prekiniti ko sme prišla do najlepšega kraja je pogledal okrog in odšel naprej in me popeljal do še lepšega krajo kot ga poznamo punce sred ogledovanja me je vprašal:"zakaj ga sovražim?" Naredil je take očke da sem se zdaj js nasmehnila odgovora pa sem mu:"da bi blo dobro it v šolo in še ene očke." kdo se jim lahk upre? s hipnotičnim glasom mi reče:"zakaj me sovraziš" postrani ga pogledam in mu še enkrat rečem da bi blo dobro it v šolo in odidem za mano pa gleda kot da nevem kaj v šoli ga ni blo kot da se je izgubo zato sma angi kr najbolje poznama park šle mal na sprehod okoli in okoli pol pa je blo vse temno črno oula nič.....
a) kaj se je po vašem mnenju zgodilo?
b)kako je reagirala angi??
c)next?????
04. julij 2013
u110901
u110901
nova bralka
neeeeeext!
04. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg