Forum
u127109
u127109
Ojla vsi!
No, pač jst bom tuki pisala nadaljevanje svetovne uspešnice vi pa loh spremljate, komentirate...vse
______________________________________________________________________________________Rada imam delo varuhinje. Zdi se, kot, da bi se mi v zadnjem času uresničile vse želje. Postala sem varuhinja Vasilise Dragomir, moje najboljše prijateljice in hkrati kraljice v morojskem in dampirskem svetu. Dimitrij je varuh Christiana Ozere. Tako se vidiva nekajkrat na teden, saj sta Lisa in Christian tako rekoč, nora drug na drugega. Nataša Ozera je v zaporu. TO niso bile moje sanje. Vendar kar je naredila je bilo nedopustno.
Vendar so tukaj tudi slabe stvari. Christian je precej jezen name, čeprav mi obadva, Lisa in Dimitrij vneto prigovarjata, da sem Natašo spravila v zapor za dobro človeštva. Vseeno mi je hudo.
Sredi tega razmišljanja me je prebudil Hans."Varuhinja Hathawayeva!"Pogledala sem ga."Ja?"Hans me je pogledal."Odločil sem se, da vama dam z Dimirijem nekaj dni dopusta. Dva tedna."Skoraj bi me razneslo od veselja!"Super!To je noro!Dva tedna!!!Hvala Hans!" Hans se je nasmehnil. Mislim, da je sovraštvo med nama končano.
Ob treh zjutraj pride Dimitrij. Komaj čakam da mu povem. Zazvonil je telefon. Bila je Lisa. Takoj sem se oglasila."Rose? Prosim pridi v moj apartma. Čim hitreje."
Zvenela je prestrašeno. Brez odlašanja sem se podala v dir proti apartamaju.
24. marec 2013
hudo
jst osebno mislm da si ful nadarjena za pisanje zgodbic ress :9
24. marec 2013
24. marec 2013
u127109
u127109
hvala coolči
24. marec 2013
ni za kej
24. marec 2013
u126558