Forum
Včasih sem mislila ,da je saga Somrak najboljša stvar na svetu. To se je spremenilo na začetku decembra,ko sem vse dele Vampirske akademije(bom krajšala VA) prebrala v enem tednu.
To je the best. Mi je pa žal,ker ni več delov. Zato bom pisala nadaljevanje,kokr 7.del al kaj.
Upam,da bo komu ušeč.
17. december 2011
Za začetek naj napišem za kaj se bo šlo:

Rose je bolj srečna kot kadarkoli prej.
Toda pojavi se skrivnostna morojka,ki
Dimitriju popolnoma zmeša glavo.
Rose počasi odkriva košček za koščkom
njene skrivnosti. Ji bo uspelo obdržati ljubezen njenega življenja?
17. december 2011
u68591
u68591
next!!
17. december 2011
u68591
u68591
a teb je VA bols k somrak?
17. december 2011
*Lis,zbudi se.* Lisa ni niti trznila. *Vasilisa Dragomir,kako si upate!* Vžgalo je.
Lisa je takoj planila pokonci. *A? Oprostite! Pozabila sem na sestanek!* Zakrohotala sem se,Lisa pa se je medtem dokončno prebudila.*Lisa,če si ozabila smo ravnokar na Maldivih,kjer te čaka zajtrk. *Takoj bom Rose,*je zamrmrala. *Upam,*sem jo grozeče pogledala. Ko se je počasi primajala ven iz hiške,sta Dimitrij in Christian že zajtrkovala v bližnji restavraciji. Z Liso sva vzeli svež naravni sok,in pojedli nekaj mafinov. Krofov na žalost niso imeli. *Torej,kaj bomo počeli danes,*sem se pozanimala med srkanjem pomarančnega soka. *Danes,* je zagodel Christian,*se gremo potapljat,no vsaj midva*je rekel in pokazal nase in na Dimitrija. *O,to pa že ne. Z Liso greva po ženskih opravkih.*
Nato je naprej potekal običajen morojski-dampirski zajtrk.
17. december 2011
Misty753951 ne vem. Men je bil somrak res full carski pol pa VA preberem pa...
Začnem mal dvomit. Oboje mi je the best,samo zadnje čase mal bolš VA.
17. december 2011
VA rules!!
next!!
17. december 2011
Po zajtrku sta se Dimitrij in Christian odpravila po svoje. Pol dneva preživimo na plaži,nato gremo v hiško. Lisa se je še naprej ubadala z kruhom in neokusnim namazom,saj je bila prepričana ,da hrane ne gre metati stran. *Lisa! Mudi se nama na masažo,poleg tega čez uro in pol na bazen pride tisti hud tip...* Lisa je zrla predse ne,da bi gledala karkoli določenega. *Lis? Lisa? A me slišiš? Pridi no!* Lisa me je pogledala:* OK.Rose.* *Lisa,skrbi me zate,kaj...* Prekinila te je majhna dampirka,ki je zase pravila ,da ji je ime Carly. Poleg mene je varovala Liso,zato je morala tudi na kraljeve počitnice. Carly je zelenooka,črnolasa kretenka. Stara je okoli 22 let. Nonstop se vrti okoli Dimitrija. Zdi se ,da varuje njega in ne Lise. Torej Carly je prijela Liso za roko in jo pogledala v oči:*Greva na plažo? Odkrila sem en noro dober lokalček!* Njen glas je bil bolj podoben piškajočemu prašiču kot lepi dampirki kar naj bi bila. Lisa jo je nenavdušeno pogledala:*Če gre Rose.*Ravno sem se pripravljala
20. december 2011
next!!!!!!!!!!!!
20. december 2011
Ravno sem se pripravljala ,da Carly zabrusim nekaj hkrati duhovitega in nesramnega.
Toda besede so mi obstale v grlu ,ko me je obšla slabost. Tista slabost. Podzavestno sem se oklenila Lise,nekaj nerazumljivega zavpila Carly in z očmi preletela okolico. Tam je bila. Strigojka,stara okoli 24 let,je z zloveščimi očmi zrla v nas. V trenutko je bila ob naju z Liso. Liso sem odrinila stran,strigojko pa podrla na tla. Ja,no vsaj poskusila sem. Strigojka je bila zelo močna,dobro izurjena. Zagotovo je bila prej dampirka. Strigojka me je podrla na tla. Zagledala sem njene dolge podočnike. Ne. Ne,prosim ne. Njena malica bom.
23. december 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. december 2011
Z obrazom se je strigojka še bolj približala mojemu vratu. Prosim Carly,poskrbi za Liso,sem
pomislila. Čez trenutek bom umrla. Z užitkom. Hecno,toda delček mene si je želel ugriza.
Ko sva z Liso pobegnili z akademije se je hranila z mojo krvjo. Pa tudi v Sibiriji ko je bil Dimitrij še strigoj ja za zabavo,kot je takrat rekel, pil mojo kri. Torej v treutku ko naj bi me ugrizila je bil tam. Dimitrij je Carly prepustil še Christiana. Ponavadi so imeli plemiški moroji dva varuha,in ne ena varuhinja dva plemiška moroja. Carly ni izkušena kot jaz,čeprav je 4 leta starejša. Ima le 2 molniji. Torej,Dimitrij je zaklical nekaj,ime.
*Valentina! Pusti jo!* Za trenutek je bil slišati kot strigoj. Valetina se je za sekundo zmedla,kar je bilo ravno dovolj ,da sem jo odrinila z sebe in skočila pokonci. Potem se je zgodilo. Christian je uporabil svoj element-ogenj-in Valantinina glava se je znašla v plamenih. Dimitrij jo je udaril,ravno toliko ,da je priletela v steno neke hiše. Nato se je umaknil. Počakala sem. So res vsi mislili,da bom jaz zadala končni udarec. Torej iz žepa sem vzela količek in se zapodila v strigojko. *Ne vem kaj si imela z Dimitrijem,toda bolje bi bilo ,da ne bi prišla sem.* Zamahnila sem proti njej in jo zabodla. Z zadnjim dihom je zašepetala:*Reci mu. Prihajajo. * Nato so njee rdeče oči dobile steklen pogled. Mrtva je bila.
24. december 2011
Za Valentinine zadnje besede se nisem menila. Truplo sem skrila med skalovje na osamljenem delu plaže in poklicala krajevnega alkimista. Kai (alkimist) je prišel čez
3 minute in 57 sekund. Pokimal mi je in strigojko polil z uničujočo tekočino. Kai je naš prijatelj. Dobro se razume s Sidney. Ko mu je povedala ,da naša družba ni preveč podobna zlobnim bitjem teme smo se spoprijateljili. Kai se neverjetno razume z Dimitrijem,saj je takokot on navdušen nad kavbojskimi romani. Torej hoteli smooditi ,ko je Kai zaklical za nami:*Rosemarie! Rose lahko govorim stabo?* Z Dimitrijem svase ustavila,zatoje ponovil:*Govorim stabo na samem...
24. december 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. december 2011
awwwwwwwwww lovam VA !!!!! next next!!!
24. december 2011
Dimitriju sem pokimala,da lahko gre. Kai je začel:*Rose,nekaj prihaja. Nekaj,zlobnega,neživega.* Zasmejala sem se:*Strigoj? Mala malica!* Nisem vedela čemu je Kai tako prestrašen. *Rose,resno mislim. Prihaja...* umolknil je. *Kai,povej!* Bila sem neučakana in z vsako minuto sem postajala bolj prestrašena. *Prihaja vojska...strigojev!*
Ubila sem toliko strigojev. In potem me pretrese en stavek? *Kai,hvala ti. Zdaj pa moram iti. *Rose!* je zaklical. Ozrla sem se. *A?* *Pogrešal te bom,*je rekel. Se mi je samo zdelo,ali je bil v njegovem glasu res kanček trpljenja? *Ljubim te,*je še dodal. Da,v njegovemu glasu je bil res kanček trpljenja. *Dijo!* Stekla sem stran. Dimitrij me je
učil: *Včasih boš morala zbežati strigojem. Teči!* To sem že počela. Npr. v Sibiriji sem bežala pred njim,ko je bil strigoj. Zdaj bežim pred neprijetnim. *Rose,misliš pobegniti,*
se je oglasil posmehljiv glas.*Ne boš vzela Dimitrija s seboj? Lahko mi ga daš. * Ugriznila sem se v ustnico,saj bi najraje ugriznila Carly ,ki je stala pred mano.
27. december 2011
next!!
27. december 2011
.................................
Glede slik...
Slik junakov že predstavljenih v knjigah ne bom dala.
Verjamem namreč ,da ima vsak določeno predstavo o njih.
Dala pa bom slike novih oseb pa bom dala.
27. december 2011

Carly
27. december 2011
awww men je okej ker sm si res že ustvarla v glavi slike vseh junakov, ki so bili že prej v VA...next!!
27. december 2011
*Mogoče pa bežim ravno k njemu,*sem ji namignila. Carly je obstala na mestu in bebavo zrla predse. Nenadoma se je zdrznila in dobila zloben,posmehljiv pogled: Oh,pozabila sem. Ne pozabi na Liso. Strigoji čakajo v vrsti zanjo...* za hip se je zamislila * V bistvu ne. Tepejo se zanjo!* Nemo sem zrla vanjo. Ni se ji sanjalo,kakšen pomen imajo zame njene besede. *Carly,kaj nisi tudi ti njena varuhinja?* se je oglasil jezen glas. Ozrla sem se in videla ,da ob meni stoji Dimitrij. Očitno je bil jezen na Carly. Zelo,zelo jezen. Dotaknil se je moje rame. *Si v redu?* je vprašal. Zaskrbljenost je prevladala mad jezo na njegovem obrazu. Pogledala sem ga: * Aha.* Pogledala sem Carly: *K Lisi grem. Vedeti bi morala ,da kraljice ne smeš pustiti same!* Odprlavila sem se tistih 250 merov stran do moje najboljše prijateljice.
27. december 2011
next next next!!!!!!
27. december 2011
Ko sem bila pri Lisi sem dobila občutek ,da ne bi smela biti tam. Lisa se je namreč strastno poljubljala z Christianom. Odkašljala sem se : * Mmhhm,mislim ,da trenutno ni problemov glede kvoruma. Zato,* slednje sem poudarila * lahko Dragomirčki počakajo.* Prenehala sta. Lisi je bilo nerodno. Christian je bil jezen. Bila sem zaskrbljena. Dimitrij je ošteval Carly. Tudi Carly je bilo nerodno. To smo počeli ta trenutek. Sicer trenutek ne traja dolgo,a ta se mi je zdel večen. *Vasilisa,Christian moramo iti! Takoj zdaj!* Nisem vedela koliko časa imamo na voljo. *Ampak Rose,saj...* prekinila sem jo :*TAKOJ!*
Tako sem se drla ,da se me je gotovo slišalo po vsem otoku. Ker nisem hotela postati predmet pozornosti sem tišje prosila : *Lis,prosim. Christian,daj no.* Dimitrij ,ki se je znašel ob meni sicer ni vedel za kaj se gre a me je vseno podprl :*Rose,ima prav.* Tako smo torej spakirali kovčke in z zasebnim letalom odleteli na dvor.
28. december 2011
next!!!!
28. december 2011
u46345
u46345
OMG...NUJNO NEXT.. PA OBVEŠČAJ PROSIM
28. december 2011
Let je bil dolg in miren. Vsaj na videz. Lisa in Christian sta se stiskala na sprednjih sedežih,Carly je nedaleč stran poslušala Justina Bieberja,z Dimitrijem pa sva se pogovarjala. *Rose,zakaj smo morali prej iti? Lisa je imela še dva dni počitnic...* je vprašal Dimitrij. *Strigoji prihajajo.* sem hladno odvrnila. Dimitrij je za hip umolknil a nato kot pravi bojevnik nadaljeval : Kje si to slišala?* Bila sem tiho. Najraje bi se pogreznila v stol. Dimitrij me je stresel:*Rose?* Nič nisem rekla. *Rose! Rosemarie!*
*Tista Valentina...* sem zamrmrala. Dimitrij je prebledel. *Kaj sta imela...z njo?*sem vprašala Dimitrija. Tokrat je bil tiho on. *Kaj sta imela!* Se zgodovina res ponavlja? *POVEJ MI ŽE!* Dimitrijev izraz na obrazu je sporočal ,da bi najraje izginil : *Skupaj sva načrtovala Lisin umor.*
29. december 2011
u46345
u46345
Next..Nujno.. Pa obveščaj.. ;D
29. december 2011
next!
29. december 2011
Spreletel me je srh. Nisem vedela kaj naj rečem zato sem kot majhna punčka rekla samo: *To pa ni...bilo dobro.* Sem res rekla nekaj tako neumnega? Seveda ni bilo dobro! Dimitrij me je pogledal: *Rose...Lisi ne bi nikoli storil žalega.* Govoril je kot otrok,ki se boji kazni,ker je skoraj razbil okno. (poudarek na skoraj) *Dimitrij,vseeno mi je. Nič ji nisi storil.* sem ga...kaj? Mirila? Prepričevala? Nisem imela časa za poglabljanje v dogodek,saj smo pristali. Stekla sem k Lisi,Carly pa mi je sledila. Christian se nikakor ni hotel ločiti od svoje ljubljene,zato je ob menih hodil Dimitrij. Liso je kot vedno pred dvorom čakala množica oboževalcev. Ogromno mladih morojev,ki so upali na kraljičin poljub,mnogo vreščečih morojk,ki so si Liso izbrale za vzornico,starejši moroji in njihovi vedno nasmejani varuhi. *Umaknite se Vasilisi Dragomir!* sem zasikala proti množici. Ubogali so me,saj sem vendar varuhinja Hathaway. Ko smo končno tičali v Lisinem zasebnem prostoru (brez Carly,ki se je odpravila spat) je nekdo potrkal na vrata. Preden je kdo vstal in stopil do vrat sem to storila že sama. Toda osebe,ki je stala pred vrati nisem pričakovala. Bil je Ivaškov. Adrijan Ivaškov.
29. december 2011
next !!!!!! awwww kok je men všeč tole x'D
29. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg