Forum
u41091
u41091
No ja, če ste bral vseh 6. delov vampirske akademije potem že veste zakaj se je šlo. Js s koncem nism bla čist navdušena, zato jo bom nadaljevala še mal po svoje. Upam da bo (sploh) kdo bral. Nej začnem?

lajkaš ^.^??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. avgust 2011
u41091
u41091
bom začela, ker itak ni komentarjev -.-
15. avgust 2011
u41091
u41091
Počasi odprem oči in si skoraj zaželim, da bi me namesto lune zbudilo sonce. Ampak to se seveda ne zgodi. In se nikoli ne bo. Jaz sem namreč varuhinja prve stopnje, kot sem zdaj navajena govoriti. Varujem najpomembnejšo osebo v svetu morojev in dampirjev. Varujem samo kraljico Vasiliso Dragomir. Če bi mi pred nekaj meseci rekli, da se bom lahko mirno zbudila v sobi, ki je nasproti kraljičini, kjer spi moja najboljša prijateljica in da nekaj kilometrov stran moja ljubezen varuje Lisinega fanta, bi mu eno primazala, ker bi mislila da se zafrkava z mano. No, z Rose Hathaway kraljevo varuhinjo se nihče ne zafrkava. Na vrata sobe je nekdo potrkal. Bila sem že oblečena v uniformo varuhov, zato sem lahko takoj odprla. Na drugi strani vrat me je skoraj zaspano gledal Patrick, še en Lisin varuh. »izmena.« mi je kratko rekel. Pokimala sva si, potem pa je odšel. Stopila sem zraven Lisinih vrat. Vsak čas bom zaslišala njeno uro, ki jo bo zbudila. Potem bomo odšle do univerze, kjer bo imela vskadanja predavanja. Morala sem se prisiliti da nisem zazehala. Tudi Patrick je bil lahko še tako zaspan, vem da bi lahko pobil tudi 2 močna strigoja, pa čeprav sredi noči. Zaslišala sem budilko in Lisino tiho zehanje. Začel se je nov dan. oh, oprostite, nova noč...
15. avgust 2011
u57082
u57082
Next.
15. avgust 2011
u41091
u41091
Še preden sem lahko odprla vrata, da bi pogledala kako je z Liso, sem z levim očesom ujela senco, ki je šinila čez okno, levo od vrat Lisine sobe. Postavila sem se v obrambno pozo in se počasi sprehodila do okna. Tukaj bi moral stati še en varuh. Pogledala sem na konec hodnika. Tudi tam bi moral biti eden... pa ga ni bilo. Ozrla sem se skozi okno, ampak tam ni bilo nič. Pohitela sem do Lisine sobe in hotela odpreti vrata. Ampak bila so zaklenjena! »Lisa!« sem zavpila in začela tolči po vratih. Bilo je očitno, da je nekaj hudo narobe. Dva varuha sta manjkala, Lisa je bila še pred minuto v sobi, zdaj pa nisem vedela če je sploh še v stavbi. Vrata se nikakor niso hotela odpreti... »če ne z lepa pa z grda!« sem si skoraj zavpila in s tako močjo brcnila v vrata, da me je kar odneslo. Ampak vrata se niso odprla. Ah, le kako če pa so neprebojna. Kako sem bila lahko tako neumna? Kaj če so jo odpeljali? Kdo bo kriv? Jaz, seveda. In kaj bo z Liso? Kaj naj naredim? Mogoče se je po nesreči zaklenila v sobo, jaz pa zganjam tako paniko. Ampak kje os bili potem varuhi? Zakaj sem bila sama za hudiča?! »Lisa!!« sem poskusila še nekrat. In potem se je znašel za mano. To sem vedela, ker mi je postalo slabo... obrnila sem se, ampak bila sem malo prepozna. Udaril me je po glavi, da s emi je kar zabliskalo pred očmi. Potem pa se je zgodilo nekaj, česar ne bi nikoli pričakovala. Odšel je...
15. avgust 2011
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
15. avgust 2011
no naprej!!!!!!!!!!!!!
15. avgust 2011
u41091
u41091
»sranje!« sem zavpila ko sem se pobrala s tal. Res je imel močan udarec. Ampak to me ne bi smelo spraviti na tla. Kaj je bilo z mano? Kot bi me nekaj čisto zmedlo... stresla sem z glavo. Kam naj grem? Prosit za pomoč ali ostati tu? Kaj če je Lisa v sobi in v nevarnosti... kaj če rabi pomoč? »Rose!« sem zaslišala iz stopnišča na koncu hodnika. Nekdo je zelo hitro tekel. Bil je Patrick. »Patrick! Lise ni! Vrata so bila zaklenjena, ničesar nisem morala storiti. In bil je strigoj... moramo jo najti!« »počasi, počasi. Lisa ni izginila... spodaj je in zajtrkuje. Zakaj si pokonci? Hotel sem te zbuditi. In kaj je s strigoji? Saj veš da je vse zaščiteno z varovali. Ni možnosti da bi prižel v bližino kraljičine sobe.« je rekel Patrick in me gledal malo postrani. Ampak, saj sem ga videla... kaj je bilo narobe z mano? Saj me je Patrick še pred nekaj minutami zbudil... »ampak...« »Rose, mogoče bi morala obiskati psihiatra.« je rekel šaljivo. »najbrž se mi je sanjalo.« sem zamrmrala in stresla glavo. »ohjej, skoraj bi pozabil kaj sem hotel... pozabljivost je moja največja napaka. Veš, da sploh nevem zakaj so me sprejeli med kraljeve varuhe. Mogoče zaradi vez...« »Patrick! Stvar...« »aja, saj res. Kraljica Vasilisa je hotela da ti sporočim da jo pojutrišnjem obišče Christian in to pomeni tudi...« »Dimitrij!« sem skoraj zavpila. Že dva meseca ga nisem videla. Hudo sem se morala zadržati da nisem kar stekla k Lisi...
15. avgust 2011
u41091
u41091
next?
17. avgust 2011
next!!
sicer nisem brala 6. dela, je pa še vseeno kul
19. avgust 2011
next
26. avgust 2011
u8763
u8763
next
26. avgust 2011
u48584
u48584
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. avgust 2011
zakaj ti use nehaš pisat?
jz hočem next!
28. september 2011
jst tud please....
01. oktober 2011
plizzz ?
ajaaa...ta viknd še ne morš
po pa plooosim čimprej!
01. oktober 2011
ali lahko danes napišeš naprei ?
01. januar 2012
neextt!!!
prosimm hitro!!
29. marec 2012
waw..next. nujn

če vam je ušeč VA ..si lahko preberete novo zgodbo http://www.igre123.com/forum/tema/nezazeleni-dogodek-spremeni-use/31926/
08. april 2012
u86001
u86001
Next
09. april 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. april 2012
next plizz umiram
24. april 2012
A bo kej naprej?
30. april 2012
a to se res dogaja v vampirski akademiji al si si izmislla like pa to al pa sam nadaljujš?
05. maj 2012
next
03. december 2012
plis next
03. december 2012
next
07. januar 2013
next
07. januar 2013
ful dobr je začela sam škoda k ne nexta....
30. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg