Forum
no js sm že pisala eno zgodbico ki pa je neki zaštekala pa mi ni noben coment poslalo tko da sorrx usem ki ste brali in ste razočarani,zato to zgodbico pišem vam v čas
da zgodbica bo bla podobna VA gdor je brau in kr je bla najbolša knjiga do zdej(pohvala richelle mead)in je prau da je ta zgodbica podobna njej da vidi da jo zlooo spoštujem in opčudujem.
pa slike so s spleta pa pod sliko recimo piše da je rose hatway pa bom ospodi napisala kdo je.
O.K. PA ZAČNIMO.
.........................................................................................................................
vampirska akademija(malo drgače)

hoj sm jenifer fenhidely na kratko jen ali jenny.stara sem 16 in že od rojstva živim na VA.moja mama me je rodila pri 17 in ker je ravno končevala šolanje za varuha se je posvetovala z ravnateljico in odločili so se da me pustijo v oskrbi VA.mama je zelo prijazna in me za vsake počitnice obišče ime ji je lisa fenhidely in je stara 33 let.je namreč zelo uspešna varuhinja in se veliko posveča meni in njenim mornojem.moj oče pa je zame še uganka.
torej naj povem.sem vampirka,natančneje dampirka,potomka človeka in vampirja.dampirji nastanejo ko se združita dampir in mornoj,dampir in dampir ne moreta imeti potomcev.aja,pa obstjajo še,gnusi se mi reč,............strigoji......uf.ta bitja so največji stvorri.pijejo mornojsko,dampirsko in človeško kri nasprotno od mornojev oni pri pitju žrtev .....ubijejo.varuhi,za kar se šolam,jih pobijajo in ščitijo dodeljene mornoje.dampirji ne pijemo krvi in jemo navadno hrano kot ljudje.mornoji pa pijejo kri prostovoljcem ljudem za katere v zameno za kri nudijo razkošje.no po kratkem pojasnilu začnem pisati zgodbo o MOJEM življenju.
.........................................................................................................................
morem it 1 next in nadaljujem

bote brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. december 2012
nextttaaaaj
31. december 2012
hvala za next
...................................................................................................................
01. januar 2013
nadaljujem
...................................................................................................................
z liso sva sedeli v sobi in se pogovarjali o vsem .danes je končal pouk in jutri nas obiščejo starši.lisa ima samo očeta.Aja,lisa je moja bff in je mornoj.kar naenkrat je negdo potrkau na vrata."naprej" je zaklicala lisa.vstopil je varuh ki ga nism poznala."ravnateljica vaju kliče v pisarno.odšle sva.ko sva prišle nama je ravnatlca naložla kazn da morva it po novoletnih nakupih za ŠOLO."zakaj pa to?" sem uprašala "khm kot prvo si učeraj vdrla v knjižnico,kot drugo si kričala na 1-ga varuha,in kot tretje si razbila akvari v učilnici klavsroeggraforobije." "in kaj ma lisa s tem?" "ker sta najbolši prijateljici sklepam da ti bo rade volje pomagala" "ampak to je krivično!"js"ne jen pomagala ti bom"kar naenkrat je zazvonil telefon ravnatlca se je oglasla nato pa prebledela"lisa.............
................................................................................................................
zveste če napišete 1 next
01. januar 2013
vem da je kratek ampak se mi je en drug dolg zbrisau.
01. januar 2013
aja slike:
js:

lisa:

varuh ki sm se na njega drla:

01. januar 2013
neeextt
01. januar 2013
o.k.,nadaljujem.zahvaljujem se ti anja zato ker tako pozorno spremljaš mojo zgodbo
"KAJ SE JE ZGODILO!?!?!?!?"sem jezno zakričala"jenny,vem da je to zelo žalostna novica in da je strašno tako za princeso liso kot zate!vendar je treba potlačiti čustva in iti z življenjem naprej!" "a-a-a-a-mpak,kako,k-k-k-k-ako se je to lahko z-z-z-g-g-g-o-o-odilo?kako je t-t-o mogoče?"to je bila lisa ki je do zdj še opazla nism,tako sm bla jezna na smrekarjevo,no prav ravnateljico smrekarjevo."ampak ravnateljica,umorili so predzadnega predstavnika družine dragomir,lisinega očeta,to niti podrazno ni žalostno to jeTRAŠNO,MULTIŽALOSTNO,...............KAKO SO LAHKO TEJI PRASCI OD STRIGOJEV TO LAHKO NAREDILI!?!?!?"to kar sem rekla je bilo grozno,že samo zato ker pujse zelo močno občudujem ampak ko si pod stresom rečeš marsikaj neumnega."komaj čakam da naredim šolo za varuha da se bom maščevala tem,--tem,-- OH SEJ NI VAŽNO VAŽNO JE DA SO TO-TO-TO-TO NAREDILE SMRDLJIVE GOLAZNI HUJŠE OD PODGAN IN KOMARJEV-ZVERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!?!?!?"ups še ena napaka tudi podgane spoštujem ker preživijo v takšnih razmerah še bolj pa komarje ker so na skoraj istem nivoju kot mornoji;kri pijejo."gdč.fenhidely ne obnašjte se kot otrok,to je res strašno in nedopustno ampak ne da se pomagati saj kar je je"ups še vedno vam nisem povedala kaj dejansko se je zgodilo.te pošasti od strigojev so umorili lisinega očeta ,to pomeni da je lisa zadnja predstavnica družine."varuh belikov(se opravičujem ker dajam imena iz VA sam se ne spomnem nič pametnega)odpeljite jennyfer v telovadnico h vrečam da malo umiri jezo in pri tem pazite da se ne poškoduje,"vredu gospa smrekarjeva" je pohlevno in zadovoljno reke ta belikov"OHOHO,JAZ PA NISEM ZADOVOLJNA DA ME SPREMLJA PRAV TA GNIDA OD BELIKOVEGA"on je bil namreč prav tisti varuh ki sm se na njega drla kr me je odvleku iz knjižnice h ravnatlci kr sm pnoči "vdrla2 not." zapri!!"je zakričala ravnatlca,obstala sem z odprtimi ustmi ta belikov pa me je dobesedno odvleku h telovadnici na honiku pa smo srečali.........
NEXT in zveste
02. januar 2013
u100684
u100684
nexxt
02. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttt
bi kera brala? plis samo poglejte <3
http://www.igre123.com/forum/tema/he-just-wants-to-take-me-home-one-direction-fanfiction/48231/
02. januar 2013
še en nexšt.
pliiiiš
02. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. januar 2013
Ok.nextam malo kasneje kr sm gor iz telefona:12
03. januar 2013
03. januar 2013
Ok, čim prej
03. januar 2013
evo nextam.hvala usem bralcem
srečali smo karla morleno ki je ravno zažigal zaveso.drži se ga slab sloves saj sta starša pomagala strigojem in se na koncu v njih tudi spremenila."gospodič morleno tako h ravnatlci,takoj"je zalajaw na njega gnida."pfffft,misli si"je rekel karl in dotojanstveno odkorakal proč.gnidaje zavil z očmi in me odvleku do konca poti"gnid............belik...........varuh belikov kako ti je sploh ime?" sem ga uprašala."dimitrij,dimitrij belikov sem in ne gnida"zasmejala sm se in ga uprašala kako je to vedu odgovoru je da je star 21 in da še nima težav s sluhom in da ve kakšno mnenje mam o njem pa tudi mojo besedo "gnid" ni preslišal.ok sm si rekla ta pa je pozorn čeprav zgleda da se ne zmeni za nič okoli sebe."o pa se zmenim brez skrbi" se je zasmejav gnid...dimitrij in šele zdej sem ugotovila kako lep in privlačen je.in njegovi lasje oh njegovi lepi lasje,tej so pika na i."hvala jen","kaj"sem javknila"kako veš kaj razmišljam","hm recimo da sm čarodej ampak tvoje tiho mrmljanje o moji lepoti tudi priskrbi nekaj zdraven"še enkrat se je zasmejal jaz pa se bila rdeča ko kuhan rak."no mislim da nisi več razburjena torej lahko odideš","ne"sem rekla.dimitrij me je presenečeno pogledal"hočem se boriti s teboj".izbruhnil je v smeh ko pa je videl moj resen obraz se je še sam zresnil"jen ti to resno" "ja,pa še kako resno"skomignil je z rameni in rekel"no prav".napadla sem ga napad je odbil in mi vrnil udarec spretno sem ga odbila napadla sem ga in takrat se je zgodilo nevem kako se je zgodilo izgubila sem ravnotežje in padla dimitrij me je poskušal ujet a je še sam padel name.ležala sva nekaj časa kar sej je meni zdel en sam samcat trenutek nato pa je iz zvočnikol zadonel glas smrekarjeve."vsi učenci se zberite v menzi,vsi učenci se zberite v menzi,...."dimitrij je hitro vstal mi podal roko in skupaj sva se odpravila v jedilnico(menzo) tam so bli že skoraj vsi učenci.nek star gospod je stopil na oder in v mikrofon rekel" pozd...."ni uspel dokončati saj se je strop zrušl in iz njega je padel bel žerjal.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KAKO SE JE ŽERJAL ZNAŠEL TAM?IN KAJ JE TAM DELAL?
zveste če napišete next
usaj 3 nexšte
ŽERJAL:

03. januar 2013
nextt
03. januar 2013
neeeeeeeeeext!!!!
03. januar 2013
nexxt !!!!!!!
04. januar 2013
neeext
06. januar 2013
Nextam jutri:-)
06. januar 2013
06. januar 2013
next
pa drugač je žerjav,razen če si si izmislila ime
pa nevem kako se je tam znašel
07. januar 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/vampirska-sola/47053/
a lahko bereš,pa sorry ker oglašuje
P.S.
Jutri je bil že pred osmimi dnevi
14. januar 2013
Next
14. januar 2013
ja strinjam se z LoveToBeFound !! kdaj bo next ?
14. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg