Forum
u83841
u83841
Amm...anketa spodi:

Ali si že prebral knjigo vampirkin dnevnik?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. marec 2012
u83841
u83841
Amm za usee tiste:

Orkester je zaigral počasen ples. Še vedno je strmel vanjo, jo pil z očmi. Te zelene oči, ki postajajo temne od poželenja. Nenadoma jo je obšel občutek, da jo bo vsak čas potegnil k sebi in jo brez besed poljubil.
"Bi zaplesal?" je tiho rekla. Igram se z ognjem, z nečim, česar ne razumem, je nenadoma pomislila. In v tistem trenutku se je zavedla, da jo je strah. Srce ji je začelo divje biti. Bilo je, kot da bi njegove zelene oči govorile nekemu delu nje, ki je bil zakopan globoko pod površjem - in ta del ji je zdaj kričal "pazi nevarnost!". Nek pradavni občutek, starejši od civilizacije, ji je prigovarjal, naj steče, kar jo nesejo noge.
Ni se premaknila.
25. marec 2012
u83841
u83841
*Amm za use tiste k niste prebral:
25. marec 2012
ja sem prebrala tiste dele k so prevedeni v slo. od tistih k pa niso( 9 delov je) sem pa 5 al 6 prebrala nwm točn. ka slučajn kdo ve za koga se elena odloč v knigi?????
25. marec 2012
u83841
u83841
Amm js ne k mam v slovenščini in mam ta prva dva dela pa newem sam mene tud full zanima. Tuki bom zdy napisala za tiste k jih zanima kaj se dogaja.
25. marec 2012
u83841
u83841
1. POGLAVJE

∂яαgι ∂ηєνηιк!
̶̶d̶̶a̶̶n̶̶e̶̶s̶̶ ̶̶s̶̶e̶̶ ̶̶b̶̶o̶̶ ̶̶z̶̶g̶̶o̶̶d̶̶i̶̶l̶̶o̶̶ ̶̶n̶̶e̶̶k̶̶a̶̶j̶̶ ̶̶g̶̶r̶̶o̶̶z̶̶n̶̶e̶̶g̶̶a̶.
ηєνєм zαкαנ ѕєм тσ ηαριѕαℓα. тσ נє вℓαzησ. ησвєηєgα яαzℓσgα ηιмαм, ∂α вι мє ѕкявєℓσ, ιη νѕє яαzℓσвє, ∂α вι вιℓα ѕяєčηα, αмραк...
αмραк υяα נє Ƽ.Эθ ιη נαz ѕєм вυ∂ηα ιη ρяєѕтяαšєηα. ∂σρσνє∂υנєм ѕι, ∂α ѕєм šє čιѕтσ zмєšαηα zαяα∂ι čαѕσνηє яαzℓιкє мє∂ ƒяαηcιנσ ιη тυкαנ. α тσ ηє ρσנαѕηι, zαкαנ мє נє тαкσ ѕтяαн. zαкαנ ѕєм тαкσ ιzgυвℓנєηα.
ρяє∂νčєяαנšηנιм, кσ ѕмσ ѕє тєтα נυ∂ιтн, мαяgαяєт ιη נαz ρєℓנαℓє z ℓєтαℓιščα, ѕєм ∂σвιℓα gяσzησ čυ∂єη σвčυтєк. кσ ѕмσ zανιℓι ν ηαšσ υℓιcσ, ѕєм ηєηα∂σмα ρσмιѕℓιℓα: "мαмι ιη σčι ηαѕ čαкαтα. ѕтανιт gяєм, ∂α ѕтα ηα νєяαη∂ι αℓι ρα ∂α ν ∂ηєνηι ѕσвι gℓє∂αтα ѕкσzι σкησ. gσтσνσ ѕтα мє gяσzησ ρσgяєšαℓα."
νєм. тσ ѕє ѕℓιšι čιѕтσ вℓαzησ.
25. marec 2012
u83841
u83841
ƒн∂вѕνнg∂вν---------->te črke so ko piše dnevnik
fheurbfdzuv----------> te pa ko pač opisuje žiulenje
25. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg