Forum
upam da vam bo vešeč
11. julij 2015
jaz sem mirijam inimam 18 let moja bff paj jih ima 17. obetve hodiva v enako šolo.
no ko je glih zazvonila ppppppiiiiiiiipppppppp ppppppppppppiiiiiiiiipppppppp moja budilka sem že ugtovila da zamujam v šolo. spomnila sem se na bližnico kozi gost. in tako ko sem hodila se zagledala nenavadno senco ki se mi je bližala.in zazvoni mi telefon kliče pame moja BFF katarina

m=jaz
k=katarina
k=pa kje si zamujaš v šolo!!!!!
m=hodim po bložnici skozi gost in ena čudna senca me sledi!!čauuu
in prekinem telefon in končno pridem do šole.vsa utrujena od šprinta.
in takrat sem si rekla da negrem v ta gozd nikoli več.vndar čez neki cajta me je moja BFF povabla da greva gozd nomorem ji reč ne zato sem šla.spet je pršla tista grozna senca tokrat sva z bff stale ko kip začutila sem ugriz na vratu. in čez 5 min mi je zadišala kri tudi moji bff je. kaj sva zdaj?
11. julij 2015
vem da je malo mau
11. julij 2015

to sem jaz
11. julij 2015
next
Cool zgodba
11. julij 2015
gledali sva se v ogledalo in hoteli ugotoviti kaj sva vendar nisva videle otcseva.moja bff je malo ugotavljala in ugotovila da sva vampirki. šli sva domov in zaspali in razmišljali kot da tega ni. zjutrej sem si ščetkala zobe in ugotovila da imam dva ostra čekanana.hiter sem poklicala mojo BFF po tellefonu. ko se je končno javla

m=jaz
k=katarina

k=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dva ostra čekana mam !!!!!!!!!!!!!!!!
m=torej vse kar se je včer zgodiloo je res!!! omg torej naju je res ugriznil vampir
k=pa še bledi sva kot mrtvec
m=se dobiva na vhoudu v šolo
k=okey!!!

na vhodu v šolo sta v naju bulila najbol kjut frajerja v šoli.puk je v šoli ptekal kot ponavadi.po koncu sva odšle v knjižnico da bi izvedele kej o vampirjih nič doberga ni bilo ko je kar naenkrat padla katarini knjiga na glavo. odprle sva jo in tam je pisalo vse mogoče o vampirjih. da lahko letijo pihjejo kri so bele polti.in končno sva prišle do enega poglavja da vampieji lahk vidijo kdo je vampir.zanimalo naju je ali sta zane in matic vampirja.zato sva šla k njima in ju pgledala....
11. julij 2015
vsak dan eno
12. julij 2015
OMG!!zato nista hotla bit z nobeno punco.Spet sta začela bult u ajo tokrat sta prišla bližje in nama na uho prišepnila veva vajono skrivnost. spogledali sva se in rekli midve pa veva vajno.bululi smo se iz uči v uči. ko je bil pouk smo si metali papirčke ko je nenadoma prišel en papirček n ta je bil od reneja (a saj res ene mu je ime rene drugemu pa matic) uprašal me je a bi bila njegova punca nekak tako
A BI BILA MOJA PUNCA

JA NE

kaj mislite da sem rekla itak jjaaaaaaa.domov sem šla po bližnici skozi gozdn ko me je nenadoma negdo prijel bil je rene.pritisniu me je ob drevo in me poljubil omg poljubu me je.dvignil me je in poletel nad oblake bilo je tako romantično in potem sva se nad oblaki poljublala 10min
12. julij 2015

tko nekak je izgledal ugri iz 2.poglavja
12. julij 2015

to je rene
12. julij 2015

in to je matic
12. julij 2015
zgleda da nobenega ne zanima ta zgodba
14. julij 2015
u193093
u193093
mene zanima+ nova bralka