Forum
u111946
u111946
нєιι,נαz ѕєм ηιккι мαχωєℓℓ ιη ιмαм čιѕтσ ηανα∂ησ žινℓנєηנє. ѕтαяα ѕєм Ιל ℓєт ιη ιмαм σčєтα,мαмσ,вяαтα ιη ѕєѕтяσ. žιвνιмσ ν čυ∂σνιтι νιℓι z вαzєησм σв мσяנυ. ѕмσ zєℓσ вσgαтι,ιмαм ρα тυ∂ι вƒƒ ℓιѕσ нαуωєя.
נαz:

αтι:

мαмι:

ѕєѕтяα(вєєzυѕ):

мσנ вяαт(нσωιє):

________________________________________________________________________________

NEXT?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. januar 2013
u111946
u111946
ℓιѕα:

нιšα(νιℓα):

мσנα ѕσвα:

вєєzυѕιηα ѕσвα:

нσωιєנєνα ѕσвα:

∂ηєνηα ѕσвα:

DRUGE DAM,KO BO NEXT!
03. januar 2013
NEXT
03. januar 2013
NEXT
03. januar 2013
u94358
u94358
NEXT
03. januar 2013
NEXT
04. januar 2013
u111946
u111946
кσραℓηιcα:

кυнιηנα ιη נє∂ιℓηιcα:

мαмιηα ιη σčкσνα ѕραℓηιcα:

ѕσвα zα gσѕтє:

https://www.aronahotel.com/content/imgsxml/tops/85/foto-double-room-pool-sea-view.jpg
Z RAZGLEDOM NA MORJE,DA SE NE PRITOŽUJEJO
ZDEJ BOM ZAČELA PISATI ZGODBO,RABIM LE PET NEXTOV!
04. januar 2013
NEXT
04. januar 2013
next
04. januar 2013
NEXT
04. januar 2013
u118013
u118013
NEXT TAKOJ
06. januar 2013
u111946
u111946
Včeraj sva z Beezus nakupovali. Kupila sem črno majčko z črnim klobukom,ki se je lepo skladal z majčko!
Nora frajerka sem!
Beezus pa je kupila blesavo majčko. Pravi,da se ji zdi lepša,kot moja čarovniška(ČAROVNIŠKA!) obleka. Škoda,da moja sestra nima okusa

Bledo rožnata oblekica s trapasto belo srajčko . In tako misli imeti za moj nastop!
O,ne,ne bom ji dovolila IMETI TEGA. Niti podrazno! Nikdar! Nikoli!
Moja smrtna sovražnica,na žalost zelo lepa in priljubljena Caker,in njena banda bi se mi smejala v obraz. ZARADI MOJE SESTRE! Obup in žalost,kakšno sestro imam.
Danes pa sva šla z Howiejem v Müller po nove obleke za Beezus,saj se strinja,da so grozne. Čeprav je fant je noro rad urejen. Zdi se mi,da celo bolj kot Beezus. Tako sva ji kupila novo obleko,ne da bi ona to vedela,zato na sliki ne bo ona,ki nosi obleko,amapak samo obleka,ker jo Beezus do zdaj špe ni niti videla,kaj šele pomerila.
Prisrčen kompletek,z bronasto obleko,v kompletu z čevlji v istem stilu,in mini torbico za ličila

Oba sva prepričana,da bo Beezus kompletek pribil na RIT. !
Toda,ko sva ji pokazala obleko je zajela sapo in...
06. januar 2013
u118013
u118013
next!
06. januar 2013
NEXT
08. januar 2013
u111946
u111946
Toda,ko sva ji pokazala obleko je zajela sapo in naju objela. "Nikki,How,kako vama je to uspelo?" Bila sva ponosna nase. Veselo sva jo pogledala,zagotovila sva ji,da ji bova kupila še kakšno. A žal nisva imela več kot trideset evrov!
Toda dobra novica je da Beezus ne bo oblekla svojega trapastega kompletka,temveč novega,bronastega.
Beezus naju je 'za nagrado' peljala v čudovito razkošno slaščičarno!
Beezusin muffin je seveda roza! (Rozika !)

Moj pa je v zimskem motivu!

Howie pa ne mara muffinov. Vzel je samo napitek.

Moj muffin je bil izjemen. Beezus je vstrajala,da gremo še na plažo. Tam nama bo kupila sladoled. "Zaradi OBLEKE naju takooo razvaja!" mi je zašepetal Howie. Oba sva se smejala. Nato smo šli na plažo. Ostrmela sem. Vav,smo na Havajih?

Rajsko! Nato me je skoraj infarkt. Ugani,kdo je bil poleg nas in turistov in še mnogih drugih še na plaži? Aha! Caker!!!!
Skoraj sem se zložila,ko sem jo zagledala v rumenih koraldah. OMG OMG,še komaj diham.

Če me vidi,bom za vedno najmanj priljubljeno dekle na moji šoli Westchester Country Day! OMG OMG! Zakaj?
Ker sem imela... imela na sebi ČRNE KOPALKE. Zakaj ne črnih kopalk?

Na naši šoli obstaja pravilo.
NIČ KOPALK NA PLAŽI,OBLEČI VODNO OPREMO! Če me vidi bom.... Takrat pa je pristopila k meni in rekla...
08. januar 2013
next
08. januar 2013
u103164
u103164
next
10. januar 2013
JUTR NEXTAM
12. januar 2013
next
13. januar 2013
u103164
u103164
next!!!!!!!!!! nujno
13. januar 2013
u111946
u111946
"Oprostite,Gospodična,morda veste,kje je notranji bazen?" Ne morem verjeti da me ni PREPOZNALA!
"Jjaz...jaz," sem jecljala in skribvala obraz,da me ne bi prepoznala .
"Ttamle notri je..." sem jo pospremila do vrat,kjer je blizu pisalo:

"Hvala,Neznanka." je rekla Caker. Nato sem kar tekla iz vrat bazena,ko sem se spotaknila in padla kolikor sem dolga in široka. Vsi so držali sapo,nato pa sem slišala le salve smeha.
Bila sem tako srečna ko smo šli domov da sem kar zaplesala svoj 'srečni ples.'
Ko pa smo prišli domov,sem na zobu odkrila....
KRI!!!!!!!!!
Mami nikakor ne sme videti tega... Poklicala sem Liso,naj pri priči pride.
Lisa je s seboj prinesla priročnik za zobe. Toda nisva ugotovili,da imam težave z zobmi...
AMPAK DA SEM...

UGANITE KAJ?
13. januar 2013
vampirka
next
13. januar 2013
u103164
u103164
neeeeeeext! zdejle bo šele zanimivo k je ugotovila z Liso da je vampir!!!! next sm že čist radovedna kakšno bo nadaljevanje!!!!!!!! neeeeeeeeeeext!
13. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg