Forum
Bila je najstnica Kim,stara je bila 16 let.Seveda pa je kot vse najstnice rada hodila zvečer v lokale kjer se je dobivala s prijatelji,hodila na zmenke,na zmenke na slepo,spoznavala nove ljudi....Ko pa je nekega večera odšla na zmenek na slepo se ji je zgodilo nekaj nepričakovanega....

PIŠEM NAPREJ?
22. junij 2012
neeext! :3
22. junij 2012
next
22. junij 2012
next
22. junij 2012
u90149
u90149
next
22. junij 2012
next
22. junij 2012
pišem naprej...
Srečala je fanta s katerim je bila dogovorjena.BIL JE TOČEN KOT URA .Ugotovila je da je še lepši kot na svoji profilni sliki ki jo ima na facebook-u.Ime mu je bilo Niall.Imel je blond lase ,modre oči in prečudovito postavo.Segla sva si v roko zraven tega pa mi je rekel da sem zelo lepa.Ko sva se usedla za mizo sva naročila večerjo jaz sem naročila špagete on pa zrezek čisto malo pečen.Natakarju je rekel naj se na njem vidi sveža kri.To se mi je zdelo čudno,ampak mislila sem si saj ima vsak svoj okus.Po večerji sva se pogovarjala drug o drugem izvedela sem da on o meni ve kar precej več kot je na mojem facebook profilu.Ko sva se razšla sem ga vprašala za njegovo telefonsko številko na lepem pa me je uprašal ka je to telefon.Še naprej sem ga v sebi zagovarjala božček nima telefona.Razložila sem mu da je to elektronski predmetS katerim lahko kličeš ljudi na velike razdalje....Ko je sonce že skoraj vzšlo je zbežal.Naslednji dan pa mi napisal na moj fb profil............
22. junij 2012
next next
22. junij 2012
u90149
u90149
next
22. junij 2012
next!!!
22. junij 2012
u46551
u46551
nextyyy plis huala! < 3
22. junij 2012
nadaljuj ful je carsko cooooooooooooolllllll
22. junij 2012
next
22. junij 2012
next!!!
22. junij 2012
NADALJUJEM...
...na fb profil a bi se lahk dons vidla kej, te poberem s svojim črnim avtom.Nekaj časa sem oklevala saj mislim da po prvem zmenku ni ravno dobro če se dobima pri njemu doma ampak potem me je vseeno prepričal in ob dogovorjeni uri ob 20.00se je pripeljal pred mojo hišo.In spet, spet ni zamudil niti za stotinko.Ko je prižgal avto in"pritisnil na gas"se je avto odpeljal kot raketa in že sva bila pred njegovo hišo zaradi časa v katerem sva se pripeljala se mi je zdelo čudno a mislila sem da je to zaradi ljubezni ki jo čutim do njega.Njegova hiša je bila črne barve in ob njej me je spreletaval srh.Okoli nje je bila ograja in velikanska vrata.Mislila sem si :kdo lahklo živi v takšni hiši?Nekaj časa sem se še zadrževala v avtu nato pa le izstopila.Fant jo je pospremil do vrat ko pa sta stala pred vrati so se sama od sebe odprla.Vse je bill9o v slogu črne ali sive brave.Odšla sva v njegovo sobo kjer.....
pišem naprej?
22. junij 2012
ja next
22. junij 2012
neeext
22. junij 2012
PIŠEM NAPREJ.....
Sem se znašla pred veliko krsto spreletel me je srh saj sem dojela kaj je Niall bil je VAMPIR!!!!Nsm vedela kaj naj naredim njegova soba je bila popisana z BLOOD.Kar slovenščini pomeni kri!Niall je zaprl vrata sobe me pogledal in rekel:"ahaa nekaj o sebi sem ti pozabilpovedatio sebi...mmm jz sem....kot si že videla jaz sem VAMPIR!!"Napadel me je in svoje zobe zapiknil v moj vrat postalo mi je slabo in začelo se mi je vrteti.Omedlela sem in se čez nekaj ur zbudila v.......krsti zgrabila me je panik ali sem postala vampir?Zunaj krste sem slišala pogovor:
1.glas:ALI MISLIŠ DA ŠE SPI?
2.glas:NE VEM ?
1.glas:NIKOLI NE BO ODŠLA O TUKAJ ZDAJ JE ENA IZMED NAS
nadaljujem??
22. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
22. junij 2012
next nadaljuj
22. junij 2012
NADALJUJEM
________________________________________________________________________________
Ko sta se glasova oddaljila sem dvignila krsto in .............ojoj.........videla sem na stotine krst.Vse krste so bile nekoliko dvignjene od tal.Soba v kateri sem bila je bila velika kakšnih 1000 kvadratnih metrov.Čisto na koncu sem opazila vrata.Hotela sem do njih a so se naenkrat odprla in v sobo je vstopil vampir po njegovi velikosti bi mu prisodila kakšnih osem let.Vampir je odprl krsto in se ulegel vanjo .Dobila sem trenutek pobega začela sem teči proti izhodu a so vratanaenkrat izginila.Ustavila sem se .Ali sem si to le predstavljala ali so res izginila.Odpravila sem se do zidu kjer so prej bila vrata.Ugotovila sem da so vrata zares izginila.Usedla sem se v kot in začela premišljevati o pogovoru ,ki sem ga slišala.ALI RES NE BOM PRIŠLA OD TOD.Naenkrat se je neka krsta odprla in iz nje je stopil vampir zagledal me je in prišel do mene.Vprašal me je če sem tukaj nova.Dobro že vse drugo se mi je zdelo čudno a to da je lahko vampir tako prijazen NE.Rekla sem mu da sem in v tistem hipu sem s spomnila na svoja starša.Kaj bosta storila če zares ostanem tukaj.Ostalo mi je le eno pobeg.Vampirja ,ki mu je bilo ime Greggsem vprašala kako je postal vampir.Rekel mi je da je on že na tisoče let vampir in da nebo umrl dokler ga ne ujame sočni žarek.Vprašala sem ga če je kdaj razmišljal o pobegu a je rekel da nikoli.Vedela sem da si z njim ni pomoči.Ko so se naenkrat vrata spet prikazala in odprla je v sobo vstopil...
23. junij 2012
neeeeeeeeeeeeext! nujnoooo
23. junij 2012
next
23. junij 2012
next
23. junij 2012
NAPREJ
Niall!Tekla sem do njega in začela vpiti :kako to da si izpustil tak pomemben del svojega življenja?On pa je rekel :to je način našega dela in življenja bejbi navadi se zdaj si ena izmed nas.Tudi ti moraš zdaj početi enako kot mi če ne boš pila človeške krvi boš umrla aha še nekaj ce samo en sončni žarek posveti nate se boš spremenila v prah!Ko je zakljucil je odprl eno izmed krst in se ulegel vanjo.Jaz pa sem zbežala skozi vrata.Na drugi strani me je čakalo presenečenje največja miza kar sem jih kaj videla in kakšnih 1000 stolov pred vsakim pa je bil krvav zrezek!Za mizo je bilo kar nekaj vampirjev.Kakšnih 600 odšla sem iz tiste sobe v naslednjo,njej je bila mučilnica ko sem prišla so mi ponujal svežo kri seveda je nisem hotela.Spreleteval me je srh.V tistem trenutku sem rekla da sem jaz navrsti da jih bičam še zdaj nevem od kod mi to!Ojoj bičala sem jih čeprav tega nisem hotela, bičala sem čisto nedolžne ljudi!Zakaj saj tega nisem želel.Njihova kri je špricala na vse strani,hotela sem nehati a nisem mogla .....
Nadaljujem?
23. junij 2012
next
23. junij 2012
še vsaj en next
23. junij 2012
next
23. junij 2012
NADALJUJEM
Zelo sem se razveselila ko je v mučilnico vstopil Gregg.Začela sem vpiti naj mi pomaga ker nočem bičati ampak ne morem nehati.V trenutku sem opazila spremembo na Greggovem obrazu imel je rdeče oči in se mi hudobno smejal.Še enkrat sem zavpila naj mi pomaga a on ni storil ničesr, šel je le do majhne deklice ki je bila zaprta kot v zaporu in jo ugriznil v vrat.Ko ji je spil vso kri je deklica omedlel Gregg pa jo je dvignil in nesel iz sobe.Začela sem se jokati pote pa mi je dekle ki je bilo zaprto(ni še bila vampirka)reklo naj verjamem da lahko neham in res verjela sem in na mojo srečo nehala.A storila sem nekaj groznega ubila sem nedolžnega človeka.zbežla sm iz mučilnice nazaj v jedilnico.NA LOV,NA LOV, NA LOV,PO LJUDI ZA SVEŽO KRI,SVEŽO KRI....Ko so se velika vrata odprla so vsi odšli iz graščine ostala sem sama z jetniki.Nekaj časa sem še čakala nato pa odšla v mučilnico in izpustila vse jetnike.Takrat sem naredla napako...
NAPREJ?
23. junij 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeext, nujnooooooo
23. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg