Forum
u77890
u77890
1 DEL
----------------------------------------------------------------
Bil je deževen dan in sem hitro odhitela v šolo saj sem že malo zamujala. V šoli je bilo običajno pa čeprav se je prva ura komaj začela sem komaj čakala konec pouka, vendar sem si hitro premislila saj nam je razredničarka povedala da med uro pride nov učenec in da uredijo še neke papirje in pride čes par minut. Ker pride prvo uro se bo pouka udeležil že danes. S mojo najboljšo prijateljico Anjo sma že komaj čakali. Končno med sredino ure potrka na vrata in vstopi. Učiteljica ga takoj predstavi : ime mu je Tom. Nato še nas on pozdravi in učiteljica ga posede zraven mene ( klopi so po dva učenca in med njimi je en meter razdalje. s Anjo sedima skupaj on pa zraven najinega sošolca). Med urami me je tu pa tam pogledal, to je videla tudi Anja, ampak je bil bled. Po pouku sem Anji povedala da mi je Tom ušeč in da morda nekaj čutim do njega. Nato sma se še spraševali zakaj je tako bled in najin sošolec ki sedi zraven njega nama je rekel ker sma ga vprašali kako je sedet zraven njega da je tudi zlo mrzel če se ga dotakneš. Blo nama je zelo čudno.
09. februar 2012
krneki.
09. februar 2012
nextt ful dobr
09. februar 2012
nnextt takoj
09. februar 2012
plosimmmmmmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mislim resno halo next
09. februar 2012
u57700
u57700
next pa kboš sporoč prek zs!!
09. februar 2012
zakon
next

09. februar 2012
next
10. februar 2012
takoj zakon zakonhttps://s.igre123.com/smilies/rocks.gif
next
10. februar 2012
Next
10. februar 2012
next
10. februar 2012
u77890
u77890
2 DEL
------------------------------------------------------------------------
Končno je bil vikend in mama me je poslala po kruh v trgovino. Rekla sem ji da bom nekaj časa rabila saj se mi ni ljubilo hitet. Pred trgovino je bil Tom in me je pozdravil, takoj zatem pa me je vprašo če imam kaj časa čes vikendom. Odgovorila sem da ga imam saj nisem imela dobenih drugih načrtom. Kupila sem odnesla domov in skupaj sma se šla sprehajat. Komaj sem ga dohajala saj je bil hiter in se mi je tu pa tam opravičil ker hodi tako hitro. Meni je bilo samo važno da sem z njim saj mi je bil zelo všeč in mislim da sem tut jaz njemu. Nato sma šla še k njemu domov. Tam sem ga hotela vprašati zakaj je tako bled in mrzel, vendar je reko da mi gre nared nekaj za pit in sem čisto pozabla na to vprašanje. Bil mi je prisrčen. Kmalu zatem mi je rekel da sem mu ušeč in upa da mi je všeč tut on. Rekla sem da mi je všeč. Hitro je še rekel da ima eno skrivnost in da je povezano s tem kakšen je. Hotela sem na vsak način izvedeti in sem tudi probala vsako finto vendar je bil prepameten ter mi rekel da bom izvedela mogoče že jutri ali ko se začne šola. Ko sem prišla domov sem komaj čakala da pride jutrišnji dan ali pa ponedeljek.
10. februar 2012
next
10. februar 2012
next
10. februar 2012
u78169
u78169
11. februar 2012
u78169
u78169
11. februar 2012
u77890
u77890
PROSIM NE DAVAT GOR VIDEOPOSNETKOV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. februar 2012
next
12. februar 2012
u78169
u78169
prav kokr hočeš
13. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg