Forum
u60011
u60011
Pozdravljeni. Moje ime je Klarye. Stara sem 16 let.Povedala vam bom, kaj se mi dogaja... Nekaj zelo nenavadnega...
Kako se je moje človeško življenje spremenilo v vampirsko.:
Bila sem pri babici. Tu je bil še moj oče, dedek in mati. Bila je noč. Polna luna. Takrat me je bilo zmeraj strah. Ko je bila polna luna, me je vedno nekdo po telefonu (neznana številka) klical, naj pridem ven. Pošiljal mi je sporočila, me klical in pisal na računalniku, nevem kje je dobil moj naslov, nevem kje je dobil mojo telefonsko številko! Pa neglede na to, vedno me je klical, kjerkoli sem bila. Tisto noč, ko je sijala polna luna, sem zmeraj imela občutek, da me nekdo ves čas spremlja. Pri babici mi je bilo vedno dolgčas. Šla sem na prenosnik, ki sem ga prinesla s seboj. Začela sem igrati bomb it (mojo najljubšo igrico). Nisem dolgo igrala, ko se mi je pojavilo sporočilo na skypu. Pisalo je:
"Pridi ven! nujno! moram ti nekaj sporočiti! pridi takoj!" "Spet isto..." sem si mislila. Naredila sem tako, da je bilo videti, da nisem prisotna. Kmalu, isto sporočilo na gmailu...
Next? Vas zanima kaj se bo zgodilo naprej??

Ali je zanimivo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. november 2011
next
10. november 2011
u63595
u63595
next
10. november 2011
Next
10. november 2011
u60011
u60011
Zazvonil mi je telefon. Pogledala sem, kdo me kliče. "Ah! Spet neznana številka! Zdaj se bom pa oglasila..." Sem jezno rekla. Oglasila sem se. "Kaj?! Kdo sploh si!? Kaj hočeš od mene?!" Sem zakričala v telefon. Klicatelj na drugi strani pa je rekel svoje staro besedilo: "Pridi ven! nujno! moram ti nekaj sporočiti! Pridi takoj!" In prekinil je. "Zdaj imam pa dovolj!" Sem si mislila. Odšla sem ven. Na travi je stal mlad moški, star kakšnih 18 let-2 leti starejši od mene. Bil je zelo lep. "Tii..." sem začudeno rekla. On pa je hitro prišel k meni in me prijel za obe roki. po tleh me je zvlekel do kamnite škarpe. "Končno si prišla! Mislil sem, da te nebo. Ob naslednji polni luni bi bilo že prepozno." začudeno sem ga pogledala. "Prepozno za kaj?" sem želela izvedeti. "Poglej. Sem pridejo nemški smolagdi. To je... nekaj podobnega med vampirjem in volkodlakom... Razlika je v tem, da so smolagdi hudobni. Zasužniti hočejo vse ljudi. Če se jim bo kdo upiral, ga bodo ubili. To sem izvedel, ker sem jim prisluškoval. Mislijo, da vampirji in volkodlaki ne obstajamo več. Mislijo, da so nas v 2. stoletju vse pobili, pa ni res. Veliko nas je še. In če združimo moči, jih lahko premagamo samo mi." Začudeno sem ga pogledala. "Kkakk-o t-t-o misliiiš `ne obstajamo`? al l i sii t-t-i vampi-r??"
11. november 2011
u60011
u60011
vsaj 3 nexte
11. november 2011
u20423
u20423
NEXT NEXT NEXT+ NEXT en gratis
11. november 2011
u63595
u63595
neeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
11. november 2011
next+ali me lahko obveščaš ko nextaš
11. november 2011
next tkoj
11. november 2011
u60011
u60011
ok I
12. november 2011
u60011
u60011
ok horses te bom
12. november 2011
u60011
u60011
Nekako sem že prj čutila da je... Pa vseeno nisem bila čisto prepričana.
Pogovor:
K.: Em.... Ti si vampir........ ne?
D.: ja.. samo ne boj se me! nisem hudoben!
K.: kako pa ti je ime?
D.: David. Jaz pa vem tvojega - in nasmejal se mi je.
K.: In kako me poznaš? kako veš, da sploh obstajam?
D.: vem. ker si pol pol
K.: kaj pol pol?
D.: pol človek, pol vampir, vendar ne se ne razburjaj! veliko je takih...
K.: kaj?! veliko je takih?! in da sem pol pol?! potem mi pa povej, naštej mi imena tistih, ki so pol pol!
D.: noja... ne spomnim se zdajle. vendar si! res si! mi ne verjameš?! rs je, da nimaš ostrih zob, in da zdržiš na soncu. Kaj pa živo oranžno-rumene oči?! si se kdaj uprašala?!
Sicer pa je to zapisano tudi v vampirski knjigi! piše, da je tvoj pra dedek vampir, bil. poročil se je z človeško žensko. mi zdaj vrjameš?!
K.: ja ampak kako?! potem bi imela vsa moja družina take znake. Pa jih nima, ne? samo jaz. Razloži mi to!
D.: Praded je to prenesel samo na tebe, ker te je vedel, čutil je, da boš lahko samo ti prenesla to.
-Z odprtimi usti sem gledala kosmata bitja, z svetlečimi očmi.
"nemški smolagdi!" sem zašepetala. "ni več časa! ne boš preživela, čeprav si pol vampir, nisi cel..." mi je odgovoril David. Približal se mi je in......me ugriznil...
Next?? vsaj 3 nexte!
12. november 2011
u60011
u60011
Bitja pa so se hitro približevala.
12. november 2011
u60011
u60011
to sem pozabla prej napisat
12. november 2011
u63595
u63595
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxtttt
12. november 2011
nexttttt ful zanimiv
12. november 2011
next
12. november 2011
u60011
u60011
NEXT:
Nekaj časa sem spala. Nisem vedela, kaj se dogaja. Ko sem se zbudila, sem okoli sebe zagledala kamenje. Kot da bi bila v nekakšnem bunkerju. Poleg mene ni stal David. Bil je... ali volkodlak, ali nemški smolagd. Nisem mogla presoditi, ker ni sem videla obraza. Če bi bil volkodlak, bi mi odleglo. Saj je David rekel, da so volkodlaki prijazni. "Če bi ga le lahko videla v obraz! Če bi imel svetleče očiin že na pogled hudoben obraz, bi vedela da me iman smolagd. Tako bi vsaj vedela, kaj me čaka" sem si mislila. Klečal je, in gledal skozi majhno lino na drugo stran. Obrnil se je, in me pogledal. Bila sem, kot da bi zmrznila. Nisem vedela, kakšne oči in obraz bo imel. "Uh! sama sreča." sem si mislila. Bil je volkodlak. Če se David ni zlagal, ni nič hudega. "Aaaaaaaa!!!!!!!!" sem slišala krik. Kar zmrazilo me je. "Kaj če je kdo mrtev?" sem takoj pomislila. "Samo še David je ostal. Moram mu iti pomagati." je rekel volkodlak moškemu, ki je sedel poleg mene in hkrati gledal skozi lino. Oči sem imela zaprte in poslušala, kaj se dogaja. "Ne bomo jih premagali. S
12. november 2011
u60011
u60011
So se tokrat izkazali močnejši. Pojdi, vseeno." Je odgovoril tisti poleg mene. vedela sem za kaj se gre bojujejo se. Opogumila sem se in rekla: "Potem jim moram pomagati!" "Kaj si se že zbudila? Ne moreš nam pomagati. Novorojen vampir si! neboš jim kos. Še David jim ni." mi je odgovoril tisti, ki se je ravno odpravljal pomagati bojevati. "Kaj?! moj David?!" sem brez premišljevanja zakričala. "Moram iti! zdaj me nič ne ustavi!" vstala sem in se odpravila na mesto, kjer so se tepli. Začutila sem, da imam mokre noge. Pogledala sem na tla. Stala sem v luži krvi.
12. november 2011
u60011
u60011
Next??
12. november 2011
u59711
u59711
Neeext! Anča, ti si res ful dobra pisatlca!! Ka da ni res???!!!! (sei te lahk kličm tko ne?)
12. november 2011
u60011
u60011
ja lahk
12. november 2011
u60011
u60011
še 2 nxta pa nextam
12. november 2011
u63595
u63595
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttt
12. november 2011
next
12. november 2011
next!!!!
12. november 2011
u60011
u60011
Nsem imela več kaj razmišljati. Pognala sem se v boj. Nemških smolagdov je bilo še pet, s tem ranjena samo dva. Mi pa smo bili trije. Ranjen pa je bil David, in zdaj še tisti, ki je prej bil v bunkerju. 'Cela' sem bila samo še jaz! Nisem jih mogla več gledati kako trpijo. Vem, da bomo izgubili, a bomo vsaj v ponosu. "Fiiu!" sem zaslišala nož, ki je priletel mimo mene. Nekdo ne je hotel zabosti, vendar... Prijela sem ga!!! ampak... za ostr del... Roko sem imela vso krvavo. Pa se nisem dala. Zdaj sem prijela nož tam ko se ponavadi drži in z njim zabodla smolagda. V trebuh. Mislila sem, da ne bo umrl, ko pa sem videla, da je začel bruhati kri, sem vedela, da mu sledi samo še smrt. Gledala sem ga in kar nisem modla verjeti, da sem to naredila 'jaz'. "Aaaa!!!" nekdo me je prijel, nikamor nisem mogla. Porinil me je na tla in me zvezal. Zvezal mi je oči...
Next?
13. november 2011
u59711
u59711
neext!! yeah!! kulsko!
13. november 2011
u60011
u60011
še 2 nexta da nextam
13. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike