Forum
u111440
u111440
Bonjour < 3 No, to je moja druga zgodbica in prva sploh ni bla tolk uspešna in to, ampak sem sedaj zamenjala temo-vampirji, ker so mi res najboljši.
Haj c; Sem Melanie Blake Dracula, sem prav posebno bitje in imam 2013 vampirskih oz. 13 človeških let. Sem mešane krvi, kaj pomeni, da sem dampirka, to je za to, ker imam mamo, ki je vampirka in očeta, ki je volkodlak. Živim v Phoenixu, v Ameriki poleg mene je dampirka tudi moja najboljša prijateljica Rebecca Rolling, ki je stara prav toliko kot jaz. Za najino 'prekletstvo' ne ve nihče razen najinih sorodnikov, se razume, saj so tudi oni eni izmed nas. Običajno skupaj na lovu ubijava srne in podobne živali, vendar se morava enkrat na mesec hraniti tudi s človeško krvjo. Tako druga drugi pijeva kri, drugače ne gre. To sem jaz;

Bilo je pozno zvečer, ko sem stopila pred ogledala in zagledala svoje rdeče oči, pomenilo je, da potrebujem kri, počakala sem Dianno in z nadnaravno hitrostjo stekli v gozd, kjer sva se prepričali, da ni nikjer nikogar, nato sva izostrili svoje čute in začeli. Vonj me je ponesel do kamnene stenske police na kateri je ležalo truplo prelepega fanta, zgleda je bil plezalec, ki se je smrtno ponesrečil. Tako lep je bil, prelepi rjavi lasje, zdelo se mi je tako žalostno, da bi moral umreti. Preverila sem, da ni nikjer, saj bi lahko povedala staršem on pa seveda ne pustijo z ugrizom oživljati človeka, saj potem tudi on postane vampir. Zbrala sem ves pogum razprla sem usta, da so se v siju polne lune videli vsi moji ostri čekani in ugriznila...
23. november 2012
u90832
u90832
mal po vampirski akademiji ane.?
drgač pa next¨!
23. november 2012
u113507
u113507
Next.!
23. november 2012
u111440
u111440
Res, hvala za podporo, next za vas ;**
Zagrizla sem v čisto sredino vratu, uživala sem kot nikoli, sploh se ni dalo primerjati z občutkom, ki ga doživljam z Dianno, njegova kri je bila, hm..nekako boljša.? Prepustila sem se, pila sem in pila, nato pa sem ugotovila, da mu je ostalo še bolj malo krvi zato sem nehala. Slišala sem Dianno, ki se je zadrla, da gre domov. Pogledala sem v fanta, ki je odprl veke in zagledala sem velike rdeče oči. Vprašal me je kaj se je zgodilo, jaz pa sem rekla; 'Videla sem te ležati tukaj, bil si mrtev, tako lep, očarljiv si bil in mlad nisem hotela, da umreš.! Zato sem te ugriznila, se Melanie drugače, dampirka.' fant je prebleden rekel; 'Ne vrjamem' in stekel stran. Nekaj časa sem počakala nato pa spet z nadravno hitristjo oodrvela proti njemu, čudno me je pogledal in jaz sem mu rekla; 'Vidiš.?' fant, ki se mu je končno vrnila rdečica na obraz je sedaj dejal; 'Oprosti sem Bradley, kliči me kar Brad. Oprosti res ampak ne morem verjeti, sem mar res dampir.?' 'Lahko preizkusiš, v glavi se osredotoči na noge in začni teči, videl boš kako hiter si.' sem rekla. To je on;

Tako je Brad res naredil, kar sem mu naročila in začel je teči, kmalu sem ga komaj dohitevala, lovila sva se in tekala po gozdu, ko pa me je končno ujel je rekel; 'Hvala, da si tvegala toliko zame res te cenim. In prelepa si, da veš'. Zardel je in mi pritisnil poljub, nato pa sem zaslišala šumenje...
23. november 2012
u90832
u90832
~ Prosim, a bi lahko prebrala.?
~ Romantika je,jaa <3
~ Hvala ti ;**
http://www.igre123.com/forum/tema/ko-se-vse-zalomi.../45729/1
23. november 2012
u111440
u111440
~Ja, bomm..;**
~Mora bit. < 3
~You're welcome
~Ja, to, da je dampirka je pobrano iz vampirske akademije. c;
23. november 2012
u111440
u111440
Evo, nov next. < 33
Obrnila sem se in pogledala naokoli, vedela sem; 'Shit' sem rekla sama pri sebi in ugotovila, da so naju obkrožili volkodlaki. Vem, da bodo vsak čas krvoločne zveri skočile na naju, saj je manjkala le še minuta do Wilendorfske lune. Wilendorfska luna, je trenutek, ko polna luna doseže točko kjer njena svetloba pada pravokotno na zemljo, zgodi se enkrat na leto in takrat je volkodlakova edina možnost, da ubije človeka, če ga ne umre.
Noge so se mi tresle od strahu, nato pa sem se prijela Bradove roke. Zašepetala sem mu naj se osredotoči samo na noge in na nič drugega. Enako sem storila tudi sama in tako sva tekla kot še nikoli, prehitela sva vse volkodlake. Kmalu sva bila pri meni doma, a hiša je bila prazna. Vredu, oče je na lovu, kaj pa mami.? Odšla sem v kuhinjo kjer sem zagledala listek; 'Začel se je lov na vampirje in volkodlake, tako kot je pravila stara prerokba. Očeta in mene so odpeljali, žal mi je ker ti to pravim, vendar bova oba umrla. Očetu bodo preprečili Wilendorfski lov, mene pa, saj veš kaj (Zabodli s količkom, btw, tega ne piše na listku), moraš zbežati v Transilvanijo, le tam boš varna. S seboj vzemi Rebecco in Donno (Donna je moja sestra stara je dvanajst let), Donna je skrita v podstrešni uri. Vsi si najprej spremenite zunanji videz. Žal mi je, zelo, zdaj pa pojdi.!' Prebirala sem listek, znova in znova nisem mogla verjet, jokala sem, Brad pa je zajokal z menoj. Vprašala sem ga; 'Zakaj pa si ti tako žalosten.?' rekel je le; 'Tudi sam sem sirota.'Objela sem ga, nato poklicala Rebecco in Donno, na krajše razložila situacijo, hitro spakirala stvari, odločile se je, da sabo vzamejo tudi mucka Riki-ja in pripravljeni smo bili na odhod...

Donna (Sestra, 12-let);

Brad;

Melanie Blackie;

Riki (Mucek);

24. november 2012
wooooooooooooow! resn d-best zgodbicaaa! *w* in zahtevam neeeeeeeeext. ;*
24. november 2012
u113507
u113507
Next.!< 3
24. november 2012
u90832
u90832
~ Bereš?
~ Romantična zgodbica,ja... <3
~ Hvala!
http://www.igre123.com/forum/tema/ko-se-vse-zalomi.../45729/1
24. november 2012
u111440
u111440
Okej, nov next.!
Poskušala sem izgledati očno sploh pred Donno, ki je bruhnila v jok, solze so se mi nabirale v očeh, a bila sem edina, ki nas je še držala skupaj. Prijela sem Brada za roko, in njemu naročila naj prime Donno, Donni sem naročila naj prime Rebecco (Becco), in tako smo sklenili krog. Vsem sem naročila naj se osredotočijo na Transilvanijo in naj govorijo 'Transportacija, Transilvanija'. In tako smo začeli, skupaj smo vedno glasneje govorili; 'Transportacija, Transilvanija ; TrAnSpOrTaCiJa, TrAnSiLvAnIja ; TRANSPORTACIJA TRANSILVANIJA', naenkrat sem v glavi začutila omotično bolečino, čutila sem, kako se počasi dvigujemo. Stisnila sem Brada za roko še močneje in on mi je stisk vrnil. Lebdeli smo v zraku in se vrteli, v trebuhu sem dobila nekakšne neprijetne metuljčke, v meni se je prebudil adrenalin, podobno kot v lunaparku na tistih groznih vlakcih smrti. Nato se je vse še bolj pospešilo, da mi je postalo slabo, a sem kmalu začutila, da pristajamo. Odprla sem oči, ki sem jih imela do sedaj zaprte. Znašli smo se v nekem velikanskem gradu, znan mi je bil, mislim, da sem že bila tukaj. Premišljevala sem, ... 'Imam te', sem rekla ostalim, ki so me le čudno gledali, razložila sem jim o velikanskem vikendu o katerem je oče nenehno govoril.

Nato smo se razgledali po hiši, v njej so bili prelepi prostori, hitro sem pograbila sobo, ki mi je bila najbolj všeč. Nato pa smo prišli v nekakšno pisarno videla sem sef, vedela sem, da je denar za preživetje notri in, da ga je dovolj, saj smo bili dokaj bogati. Poskušala sem ugotoviti kodo, a ni in ni šlo, nato pa sem napisala takole; 111, odprl se je. Seveda 111, kot 1.11-Wilendorfska luna. Zasmejala sem se ob pogledu na veliko vsoto, a sem kaj kmalu zajokala ob pogledu na sliko naše družine. Brad me je objel in kmalu sem bila bolje. Na očetovi mizi sem zagledala papirje; VAMPIRSKA AKADEMIJA-vpis. Ostalim sem rekla; 'Mislim, da je čas za nov začetek.'

Moja garderoba;

Kopalnica;

Dnevna soba;

Jedilnica;

Kuhinja;

Aja, btw vse je tko mal v vintage stilu, pač po vampirsko c;
25. november 2012
u113507
u113507
NEXT.!
25. november 2012
ηєχт!!
25. november 2012
u111440
u111440
Nextam, aja pa zdele med tednom nevem kok bom lohka kej (verjetno 1-3 nexte dobite).
Bilo je že pozno zvečer in bila sem utrujena, hotela sem zaspati a morala sem nam še vsem skuhati večerjo. Pomislila sem, kako težko bo živeti brez staršev, ter koliko odgovornosti bo sedaj padlo name. Nato se je oglasil Brad; 'Ne skrbi, pomagal ti bom.' 'Čaki, kwa da fak.? Kako si mi prebral misli.?' sem osuplo izjavila, on pa je navihano odvrnil; 'Pozabljaš, da dampirji beremo misli, kadar so drugi zmedeni oz. žalostni' 'Aha..' sem z iskricami v očeh odgovorila in bila srečna, da imam Becco, Brada in Donno za oporo.Skuhala sem večerjo-špagete a sem bila tako lačna, da sem jih začela jesti kar iz lonca. Po končani večerji sva z Bradom pomila posodo, nato pa smo odšli spat.

Zjutraj smo se vsi zbudili čisto brez energije, a nihče ni vedel zakaj, dokler ni Becca izjavila, da že dolgo ni pila krvi. Odšli smo v gozd, kjer sem ujela srno. Bradu sem pokazala kako se pije kri. Gledal me je z nekakšnim straho-vznemirjenjem, rahlo pa se je zatresel, ko sem zagrizla v vrat. Nato je poskusil še sam in šlo mu je res suprcaa. Ko smo se vrnili domov sem se ulegla na kavč in razmišljala kako tukaj ni nobenega človeka, ko sem se spomnila o tem kako je oče pripovedoval, da ima vsak svoje območje ipd. Potočila sem nekaj solz nato pa vzela tiste papirje VAMPIRSKA AKADEMIJA-vpis, da bi se zamotila.
'V Vampirsko Akademijo, v nadaljevanju VA, se lahko vpiše vsak volkodlak, vampir ali dampir. Sprejemamo vsa bitja med starostjo 2012-2016 let (Po človeško 12-16). VA ima 5 letnikov (12-let; 1.letnik, 13-let; 2.letnik...). V VA se lahko vpišete kadarkoli, tudi sredi leta, vendar morate pred vsakim vpisom na posvet k ravnatelju.
Ravnatelj prof. Pitja Krvi
Leonardo Di Blod
ʅєơɲʌɾɗơ ɗɪ ƅʅơɗ'
Vstopila sem v jedilnici, kjer so bili zbrani vsi ostali člani 'druščine' in rekla; 'Vpisali se bomo v Vampirsko Akademijo'.
26. november 2012
u111440
u111440
Bonjour c; Ne ni nov next xĐ. Povem samo, da pišem še eno zgodbico;
Naslov; ƥơƅєʛ ơɗ ɗơɱʌ < ɝɝ
Link; http://www.igre123.com/forum/tema/e-in-lt/45904/
Bi bila ful vesela, če bi brali.
26. november 2012
u113507
u113507
Next.!
26. november 2012
u111440
u111440
Bonjour c; Ne spet ni novga nexta, ampak bo, če bo zdele v roku 5min še en napisu next (pol grem dol).
26. november 2012
neeexttiii
26. november 2012
NEXT.!!! ful mi je ušeč... <33
01. december 2012
u111440
u111440
Next dones popoudne verjetno c;
03. december 2012
čakam next... ;DD
06. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani