Forum
Moje ime je Maya, stara sem 17let in živim popolnoma normalno življenje.
to sem jaz (Maya):

Imam svojo sestro (dvojčico- in sploh si nisva podobni) ime ji je Nadia.
to je Nadia:

Živiva v najlepši hiši daleč naokoli...
to je naša hiša:

Boš brala?? (itak sam za punce)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. februar 2013
u113670
u113670
neeext
12. februar 2013
next
12. februar 2013
********** končno je zazvonil prekleti zvonec. Nadia se mi je pritoževala že celo uro!! (vedno sediva skupi) in potem reče kot vedno kadar je konec pouka. »končno je konc tega pofukanga pouka« »ja za danc..« vedno se dopolnjujema kot bi si brali misli (pač kar hoče druga povedat) ali mamo mogoče dvojčki to presneto značilnost?? No ja saj je vseeno! Skupaj se odpravima iz učilnice v telovadnico (tam sma bli vedno po pouku (pač tam sma vedno našli najino teto-učitlco telovadbe)
to je najina teta Maria

14. februar 2013
Sory za kratek next... mam prepoved računalnika(zaj sn gr naskrivaj)
14. februar 2013
next
14. februar 2013
Nexty
14. februar 2013
u113670
u113670
next
15. februar 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!+nova bralka
15. februar 2013
nova zgodbica in rab bralce tko da bom zlo vesela ce si bo kdo pogledu ce pa brau pa sploh
http://www.igre123.com/forum/tema/playing-with-fire(one-direction-not)/50412/

+nextt

p.s. sorii ker oglasujem
15. februar 2013
nextay!
16. februar 2013
u121762
u121762
next+ful fajna zgodba
a bi kera brala? http://www.igre123.com/forum/tema/moja-zgodba/50553/
sory ker oglašujem
16. februar 2013
Glejte vi kar oglašujte mene ne moti...
17. februar 2013
Naj naju opišem… (obe imama enake lastnosti)
Sma:
-hitri, močni, vzdržljivi- da sma tako vzdržljivi naju že od malih nog bičajo, pogumni, nevarni, smrtonosni, popolni, zviti in hitro se učima novih prijemov
Znama: mečevati, bojevati z golimi rokami, jahanje, golo preživetje lokostrelstvo, streljanje (ko opraviš izpit imaš dostop do pušk, pištol…) Na kratko. Izurjeni sma za bojevanje in ubijanje.

Naša šola ( če ji sploh lahko tako rečem) je nekaj posebnega. Učijo nas bojevanja, ubijanja… namesto ravnatelja imamo kralja in kraljico, namesto podravnatelja imamo visoke častnike- ali nadrejene , namesto razrednikov pa imamo vojaške poveljnike. Kot bi bili v srednjem veku!!
*******»žal mi je punci, danc mam sestanek« teta nama je prišla nasproti (ravnokar je prišla iz kabineta) »HAY« jo pozdravima obe naenkrat »ne saj danc nisma prišle za to, da bi šle k tebi,« sikne Nadia » sam vprašat sma te prišle če je ju3 tisti izlet?!« dopolnem svojo sestro » ja je pa, da bosta drugim za vzor!!! Adijo se vidimo ju3« nama pomaha potem gre pa v telovadnico ( tam ima zdaj vajo za tiste ko jim ne gre najbolje- lokostrelstvo)
18. februar 2013
šolski znak (kraljevski):

18. februar 2013
next!!!!!!!!!!
19. februar 2013
next
20. februar 2013
next
21. februar 2013
next!
21. februar 2013
sorry,ker oglašujem samo bi kdo bral
http://www.igre123.com/forum/tema/wtf/50930/
21. februar 2013
next
22. februar 2013
next+ nova bralka
22. februar 2013
Odpravili sma se domov. Med potjo v bližnji ulici vidima lesketajoče se oči, ki niso pripadale nobeni poznani živali. Nisma se zmenili zanje in sma nadaljevali pot. Ko pridema domov se hitro odpravima v skrivno sobo. (prehod med najinimi sobi, ki se odpre ko se dovolj zberema in potisnema daleč v steno) tam se pogovorima. "glej Maya nekaj se dogaja" "Nadia, a res misliš da ne vem..." nekaj časa molčima "hej vseeno se lahka zabavama.. a ne??" "ja res je.. ka pa boma??" vprašam "vem, da bo vtročje, sam bo pa cool.." ka halo "hja no povej.." zareži se mi "igrajma, da sma kao vampirki..." v tem trenutku sma obe padli v nezavest.

Mislite, da ima mogoče beseda 'vampirki' kaj pri tem da sta padli v nezevest??
Vam je sploh všeč?? -najboljše še pride...
Nextam??
22. februar 2013
ne
ja
ja,next
22. februar 2013
next
22. februar 2013
Ko sem se zbudila sem ugotovila,da se počutim močnejšo, boljšo,hitrejšo,pametnejš... in vse bi lahko naštevala.Opazila se, da se je Nadia tudi ravnokar prebudila. Vstanema in se odpravima v svoji sobi. tam pa vidim, da je ura 3 zjutraj. NAJIN 18. ROJ.DAN!!! Takrat pa slišim trkanje na vrata. Odprem in vidim Nadio. "Kaj je??" nasmehne se in s tem pokaže dolge in ostre podočnike. "Nadia si mogoče vampirka??" "enako vprašanje zate" hitro stopima pred ogledalo (pa rečmo da se vidita) in zagledama dve bledi, z ošiljenimi podočniki dekleti, ki naj bi bile midve.
25. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg