Forum
...

ali boš brala zgodbo???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. februar 2012
pripovedovala vam bom o deklici lauri ki je zdaj že morala iti v nebesa aa bom vam vseeno na spomin na njo.Od laure mama je bila navadno dekle in spoznala je vampirja aa ona ni vedela ko je zanosila jo je v trebuhu ščipalo,grizlo use ona ni vedela kaj je to zato je poklicala njenega moža aa on se ni oglasil ker je vedel da bo deklica ki jo nosi v trebuhu vampirka on ji ni upal povedeti zato je šel v vas vampirjav po devetih mesecih se je punčka rodila zdravniki noso vedeli kaj je to samo poslali co ju domov mama pa je lauro postila v sirotišnici no tam je odraščala do šestnajstega leta potem pa ju je nek par vzel domov in skrbel za njo aa ona je bila tako lačna da je svoje starše hotela vgriznit in... next ????????
03. februar 2012
[slika]breaking-dawn-premiere-london-november-20111.jpg[slika
]
03. februar 2012
jaaaa next
03. februar 2012
next !!!!!!!!!!!!
03. februar 2012
ok nadaljevanje.Starši niso pustili ker so oni tudi bili vampirji takkrat pa je laura šla u klet in tam videla veliko na tisoče litrov krvi ona pa je to v eni minuti vse popila starša pa sta jo videla in rekla laura a si zmešana kje pa zdaj dobimo toliko krvi in sta jo poslala v sobo.Ko je dopolnila svoj 20 rojstni dan je morala iti od doma in poiskati očeta in mamo.Ona je imela zdraven star rjav zemjevid ki ga ji je dal oče aaa čez eno uro pa je to vas našla videla je očeta in se skrivala pred njim aaa enkrat za drevesom pa jo je njen oče videl in je ni prepoznal ona pa se je v svoji leseni koči jokala in upala da se bo spomnil ko je njen oče prišel v njeno sobo...next?????
03. februar 2012
aja laurini pravi mami je ime draculaura in njenem pravem očetu pa grof fabulous.
od laure mačehi je ime clawdeen barbara in njenemu(koda) očetu grof stein.
in od laure potem mož je ime dracužan otroku pa dracumaja in dracusimon
03. februar 2012
pa še laura jo klicemo prav pa ji je ime draculaury
03. februar 2012
uff ok
03. februar 2012
pa neeext
03. februar 2012
next
03. februar 2012
si je hitro obrisala solze in se skrila pod odejo oče grof fabulous pa je jo prijel in vrgel dol obadva sta se zasmejala potem je rekla laura ali me ne prepoznaš in v solznih očeh stekla do najvišje gore v vasi vampirjav oče grof fabulous pa za njo in rekel kako ti je ime? in ona je odgovorila draculaury kličejo me laura.Njen oče pa jo je v solznih oče objel in rekel laura hči si to ti iskal sem te več let in nikoli te nisem našel ona paodgovorilače a veš kje je moja mamma on pa ji odgovori oprosti ljubica nevem ko sta prišla v grad na toplo se je prikazal...next??????
03. februar 2012
next hitr noo!!!!!
03. februar 2012
hahahha ninč23
03. februar 2012
rabim še en nextow
03. februar 2012
joj piši samo no
03. februar 2012
next mislim
03. februar 2012
hahhh sorite ker sem zahtevna samo hočem videt če vam je všeč
03. februar 2012
eh nič ni ti samo piši ker mi je ušeč
03. februar 2012
ok samo če doben nena da next ??????
05. februar 2012
ok nedaljevanje ko sta prišla v grad se je prikazal volkodlak ki je hotel ju napasti laura pa je enkrat morala se boriti in je poskusla zmlela ga je dokonca oče pa samo gledal in se smejal potem sta sla obadva v svojo sobo in....
05. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg