Forum
To bo moja prva zgodba. Pisali jo bova jaz in ✞✞ѕнα∂σωѕ ∂ιє✞✞ . Zgodba je izmišljena. Seveda bodo noter vampirji in volkodlaki. Upava da bova imeli dosti bralcev.
P.S. Dosti veselja ob branju!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. DEL
Bila je običajna sreda. Zbudila sem se, pogledala na uro in……. Ojoj!!! Ne že spet! Ura je 7:10! Hitro sem potegnila nekaj oblačil iz omare. ''Phhh sploh ni slabo,''mi je šinilo v misli ob pogledu v ogledalo. Naličila sem se, vzela torbo ter se peš napotila v šolo. In kot vedno sem prišla 10 minut prepozno. Ta dan imamo preduro matematiko, ki jo uči g. Miahish. Vstopila sem v razred. Učitelj me je posedel v klopi in mi napisal neopravičeno uro. To je že štirinajsta v letošnjem šolskem letu! In kot vsi zamudniki sem bila še za povrh vprašana snov, kot da neopravičena ni dovolj! Ampak mi matematika gre zelo dobro od rok, pa če je to Miahishu všeč ali ne. Dobila sem seveda pet.

Ups, nisem se še predstavila. Moje ime je Ashley Nee(izgovorjava nii). Živim z mamo Christino in očetom Maxom. Smo bogata družina ter sem edinka. Imam najboljši prijateljici Christabello Peny in Lily Dittar. Moj hobi je hip hop in druženje s bff. Lily prav tako kot jaz nima fanta, Bella(okrajšava za Christabello) pa ima luštkanega rjavolasca Chrisa.
Še nekaj o meni:
Naj pevec/ka: nimam
Naj hrana: špageti
Naj barva: temno modra
Ne maram običajnih stvari: one direction, justin bieber, twilight, the vampire diaries, odbojke,…….
Živim v Veliki Britaniji, v Londonu. Hodim v deveti razred, kasneje pa bom šla v tukajšnjo gimnazijo.

Kako se vam zdi uvod,naslov?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. marec 2013
jutr pride jo slike in če bosta vsaj 2 nexta tut nasledni del
17. marec 2013
ej kdaj bon js ???? potem mi povej ok
18. marec 2013
NEXT!
18. marec 2013
Hvala Alone Wolf ker bereš

Jaz:

Bella:

Lily:

21. marec 2013
Mama in oče:

Naša hiša:

Bazen:

Moja soba:
http://weheartit.com/entry/13581914/via/ifeellikeamoustache

Tko sem bila oblečena v šoli:

21. marec 2013
u126608
u126608
Neeext!!!!!!
22. marec 2013
Next
22. marec 2013
next
23. marec 2013
next!
23. marec 2013
super, mava novi bralki!!!! ta next je za vse vas!!!

2.DEL
Na kolendarju sem že prečrtala 23. Junij. Jutri je zadnji dan šole!!!

Že spet bi zamudila, če me ne bi zbudil Lilyin klic. ''Živjo. Hvala ker si me zbudla.''
''še zadnji dan osnovke bi zamudila, če ne bi imela mene kaj???'' je odgovorila zgrožena nad mojim zamujanjem.
''Pa kaj''
''Ne kličem te zato ker se hotla biti tvoja budilka ampak zato ker nevem kaj moramo dans imet s sabo.''
''Kaj bi pa ti brez mene? Malico, copate, torbo.'' Sem ju odvrnila.
'' Tenks. A lahk prideta z Bello k men pa pol gremo skupi u šolo?'' me vpraša.
''Ja lahk. Čaw, čaw''
''Se vidiva. By!'' mi je odzdravila.

Na poti k Belli sem srečala Emily, prijateljico iz vrtca. Bili sva bff, ves čas sva preživeli skupaj. Najbolj je pa bilo zanimivo to, da sva imeli rojstni dan istega dne: 8.8. Ampak v tretjem razredu sva se sprli, ker mi je ukradla mojo igračo, ki mi jo je podaril dedek in je to bil edini spomin , ki sem ga imela na njega. Od tistega dne ne govoriva več oz. jaz ne govorim več z njo. Emily je že večkrat začela pogovor z mano, v katerem je govorila, da ni ona ukradla moje igrače. Ampak jaz ji nisem verjela.

Prišle smo v šolo. Smo v istem razredu in to je B. Skupaj smo se napotile v učilnico angleščine v kateri bomo imeli razredni sestanek oz. lahko bi rekli kar poslovilni. Na hodniku sem srečala svojo simpatijo, Alexa. Je zelo, zelo, zelo srčkan. On seveda ni vame pa tudi ne ve, da sem jaz vanga. Videvava se samo na hodnikih saj on hodi v C razred.

[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=54856393[/img]

Moje spričevalo je KAR OK!!! Moralo bi biti odlično, vse 5, 5, 5, 5,….
Zdaj pa:
Angleščina: 5
Matematik: 5
Šport:5
Kemija:5
Biologija:4
Astronomija:5
Fizika:5
Geografija:4
Zgodovina.4
Francoščina:5
Nemščina:5
Glasba:5
Umetnost:5

Ojej……. 3-je predmeti 4!!!!!!!!!!! Ne morem verjeti. Letos bi si morala vzeti več časa za učenje (to sem sklenila ob božiču, ampak mi ni uspelo).

24. marec 2013
povejte svoja mnenja/kritike??????
24. marec 2013
ured je blo do sedaj in lepo simpatijo imaš kj a sm rs bla tko lepa ko sm bla majhna ?? hahahahaha
26. marec 2013
ti daj zdj slikco od emily al pa jo jas dam????
26. marec 2013
pošli mi od nje
26. marec 2013
Sem Emily Oxin

28. marec 2013
Next
06. februar 2014
wolf13
wolf13
next!!!
13. februar 2014
u165758