Forum
to je moja 1. prava zgodba, zato mi prosim povejte, če bo bedna, ker včasih si res ne izmislim dobre zgodbe
................................................................................................................................
Ko sem postala vampir, sem bila še zelo majhna... Vse se je začelo neke temne hladne februarske noči. Z mojo bff sem se sprehajala( meni je ime nataša njej pa nina) po parku ko sem nenadoma opazila eno senco, ki se je zelo hitro premikala... in se bližala nama... nenadoma sem na vratu začutila pekočo, neznosno bolečino, ki se je širila po vsem telesu. imela sem samo še čas, da sem pogledala Nino, in nato sva obe omedleli.
................................................................................................................................
Žal mi je, da je kratko, ampak ko se boste začeli zanimati za to, bo pa naprej

a so vam všeč vampirji?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. junij 2014
slike...
jaz kot vampir sedaj

(sori nism našla lepše)
23. junij 2014
nina sedaj( mislim zdaj, kot najstnica)

katera je lepša?
23. junij 2014
pliss dejte čim več nextov
23. junij 2014
Obe sta vredu
23. junij 2014
next
23. junij 2014
next!!!
23. junij 2014
ju3 bo njbrš next! če bom lahko...
23. junij 2014
u153052
u153052
next
23. junij 2014
dala bom pa eno sliko!

samo ustnice... od mene!
23. junij 2014
to je moja druga slika
23. junij 2014
prosim še za 3 nexte
23. junij 2014
pa od različnih oseb
potem bomo nextali....
23. junij 2014
pravzaprav bom nextala kar zdaj..
....................................................................................................................
Ko sem se zbudila,( to pišem za zdaj, ko sta starejši) sem šla pogledat, če moja bff še spi.( živiva skupaj, odkar so nama umrli starši) Kot sem pričakovala, je še spala. Zato sem najprej šla ven na lov za hrano( vem, da se čudno sliši hehe). Že od nekdaj rada sanjarim( to se vidi na moji sliki), zato sem se odpravila( po zajtrku) v moj najljubši del gozda- šla sem pod votlo drevo, blizu reke. Tam sem porabila veliko časa skoraj vsak dan.
Na poti domov sem srečala Nino. Tudi ona se je odpravila na lov. Skupaj sva šli nazaj do najine hiše. Nina mi je povedala, da je ta gozd v katerega hodim sanjariti, zaklet.
Nina= n Jaz= j
N: A veš, da je ta gozd zaklet.
J: ja, vem
N: aja?
J: ja. Noben človek ne more v ta gozd, ker je zaklet( jupi!)
N: ne, ne mislim tega. V njem sem našla sporočilo.
J: in kaj je pisalo?
N: Pisalo je: ta gozd je zaklet, pazite se...
J: samo to?
N: ja
Jaz sicer ne verjamem v take stvari, ampak vseeno me je malo prestrašilo. Le česa naj se pazim...
...............................................................................................................
Upam da vam je všeč. Res nisem imela veliko idej...
1. A vam je všeč?
2. Rabim 3 nexte
3. Najbrž nebom mogla nextati kar nekaj časa,sori
4. ni nujn to kar sm napisala pod 3.!
24. junij 2014
najina hiša:

24. junij 2014
1.Ful mi je vsec
2.NEXT
3.Nic hudega
4.OK
24. junij 2014
next I LOVE IT
24. junij 2014
super
24. junij 2014
next
24. junij 2014
u153052
u153052
next
24. junij 2014
Next zgodba zgleda super
samo malo daljse nextw bi lahko pisala p tisto kar je v oklepajih bi lhko vkljucla v zgodbo kot besedilo, da ne bi blo oklepaju
pa brez zamere <3
24. junij 2014
uredu
24. junij 2014
sori k so kratki nexti sam nevem kaj nej napišem pol pa napišem kratko
men sezdi to boljš kot da bi bili manj pogosto nexti pa bi bili dolgi
kaj pa vi mislite?
p.s. prosim povejte svoje mnenje kot gυαя∂ιαη αηgєℓ iskreno
hvala za vse nexte! RADA VAS MAM<<<3333333333333
24. junij 2014
Ja tak bi blo bols, majn pogosti pa bol dolgi!!! <333
24. junij 2014
oki
24. junij 2014
24. junij 2014
24. junij 2014
nexxxxt + nova bralka + ful dobra zgodba(itd.)
24. junij 2014
nexxtt
24. junij 2014
neext
....................................................................................................................
Šli sva v gozd, da bi videli, če je to sporočilo resnično. Ker jaz še vedno nisem verjela, da je to res. Ko sva prišli v gozd, je bilo tam veliko pošasti. Kajti ta gozd ni samo od vampirjev. Je tudi od volkodlakov, zombijev, mumij... Največ je nas, vampirjev in volkodlakov. Videla sem, da se med seboj nekaj sprašujejo. Do naju sta prišla dva vampirja, približno enako stara, kot midve.
Nina= n Jaz= j Vampir1= v1 Vampir2= v2
v1: živjo!
N: Živjo! Kaj se vsi pogovarjajo?
v1: vsi smo dobili to sporočilo.( Pokazal nama je enako sporočilo, kot sva ga midve dobili)
n: midve tudi!
j: a mogoče vesta, kaj pomeni?
v2: hmmm, pomojem to, da se moramo paziti.
j: ja, ampak česa se moramo paziti?
v2: nevem. Mimogrede, meni je ime Dejan, njemu pa Tim.
N: meni je ime Nina, njej pa Nataša. Sva bff.
v1: Midva tudi!
N: Se bomo še kaj videli?
v1: ja, najbrž.
Dali smo si telefonske št. Videla sem, da se je Nina zaljubila v Tima, jaz sem se pa v Dejana- luškan je, nemorem si pomagati.
Zvečer sva se vrnile domov. Nina mi je skoz govorila, kako je tim " luuuuškan". Zame že ne. Moja ušesa, moje oči- moje srce je bilo nekje daleč, daleč, in se je spraševalo: kje je dejan? kje? hočem ga!!! Nisem mogla poslušati Nine in zato mi je bilo še zelo žal. Nadrla me je, pa sem ji rekla, da je ne morem poslušati, ker mislim na Dejana. Takoj je spoštljivo utihnila.
Še ponoči moje srce ni bilo mirno. Moja zadnja misel, preden sem zaspala, je bila:
... jutri moram nujno poklicati NJEGA! mogoče se bom tudi z njim dobila...

Oprostite, če je kratek!
24. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg