Forum
Heei!!

Povedla vam bom eno zgodbbo in sicer spet o vampirjih! Vem, da je o njih že veliiiiiik zgodb a dejte, preberte še mojo!! PROSM??

No izvolte prebrrat uvod če se vam lubi:

Živijo! Sm Bella, stara 15 let. Ravno končujem deveti razred. Rada bi imela zelo dobre ocene, a kaj ko ne gre? Zadnjih šest mesecev devetega razreda se mi na vsakem oknu pokaže kri. Prav preveč me plaši. Celo osnovno šolo sem bila odlična učenka in vsi so me zmrjali s piflarko.- Razen moje BFF Alice. Vedno mi je stala ob strani in me branila pred napadi na "piflarko". Tudi sama je bila odličnjakinja zato so naju vsi sošolci gledali zviška. Vendar me je pred kratkim tudi Alice izdala. Ni mi verjela, da vidim kri na vsakemu oknu, ki ga pogledam. Nekaj časa se je še trudila, da bi me razumela potem pa se je začela družiti z drugimi sošolkami in ostala sem sama. Sama samcata pred veliko zmešnjavo o kateri niti sanjala nisem!

NEXT???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. julij 2011
next!!!
25. julij 2011
u14607
u14607
next
25. julij 2011
še dve nxta prov?
25. julij 2011
u14607
u14607
next next :* pa je..
25. julij 2011
u49445
u49445
next!
25. julij 2011
next!
25. julij 2011
u14607
u14607
oh c'mon next :*
25. julij 2011
Oki nextam!

Zbudla sm se u svoji sobi in kot vedno me je zbudila ta grozna budilka! "Še sreča, da je zadnji dan pouka," sem si rekla. Zbudila sem se pol ure prej kot ponavadi, da se lahko v miru uredim in takšne stvari. Po petnjastih minutah je moj make up bil nekako vredu zato sem se lotila oblek. Pojma nisem imela kaj naj oblečem a odločila sem za kratek vijolični top pri katerem sem kazala popek. In pa kavbojska minica. "To je to," sem se dokončno odločila in se napotila prosti vratom. Ne vem zakaj ampak pritegnilo me je nekaj od zunaj zato sem pogledala skozi okno. Po njem so drsele kapljice krvi. Spreletel me je srh. Zmajala sem z glavo in odšla prosti šoli. Pred šolo pa sem videla Alice. Nekaj je držala v rokah! O ne! "Koza neumna," sem rekla odločno stopila do nje prpravljana na hud pogovor.
NEXT?? Pa a dam pixe?
25. julij 2011
ja daj!
drugače pa next!
25. julij 2011
u14607
u14607
PIXE IN NEXT :3
25. julij 2011
No, dobr pixe vam dam za nadaljevenje pa nej bosta še usaj dva komenta:

Jst:

Alice:

Moj make up:

Top:

Jap točno takšnega kot je nosila Britany

Minica:

Evo to je to za next še dva komenta
25. julij 2011
u31704
u31704
next pa hitr
25. julij 2011
u31704
u31704
2. next tk da nextej
25. julij 2011
u49445
u49445
ja next!
25. julij 2011
u2847
u2847
Next
25. julij 2011
Oki nextam:

Stopila sem k Alice in rekla: "Živijo! Se lahko pogovoriva?? Samo za trenutek vama je ukradem prav Rosalie? In, Victoria je tudi tebi prav?" sem se smehljala in potegnila Alice na stran. "Kaj pa misliš, da počneš???" me je vprašla. Zavila sem z očmi. Hitro sem dejala: "Veš kaj?? Kaj je to??" v rokah je namreč držala cigatero. Skomignila je z rameni in pogledala k Rosali ter k Victorii. Pomahala jima je in pokimala. Rekla mi je: "Torej, če oprostiš moram k svojima prijateljicama." In odšla je! Kar odšla! Kot, da se sploh nisva pogovarjali! Primila sem jo za zapestje ji iz roke izpullila cigareto in jo pohodila. Oči so ji skoraj skočile iz jamic jaz pa sem ji pokazala jezik in rekla: "Prav! Kakor hočeš! Če si premisliš in slučajno spet želiš imeti BFF, lahko pokličeš mojo številko! Če jo seveda še imaš!" Odvihrala sem v razred. Ko bi videli Alice kakšna je bila v njeni oblekici za barbike. Aja pozabila sem vam povedati, da se ji mama ne pusti ličiti zato je vedno brez ličil in tokrat je to prav smešno izpadlo. Ko pa sem prišla domov je moja mama rekla: "Kako je bilo v šoli? Saj imaš vsaj pravdober uspeh kajne?" Vedela je kaj se dogaja z mano zato ni bila presenečena ko je videla moj pravdober uspeh. Nasmehnila se mi je in me cmoknila na čelo. Očka je prišel mimo in bleknil: "Vau je to naša damica?" Očka je redko doma in ni me še videl v tako rokerskih oblačilih. Tako sem se začela oblačiti pred tistimi videnji. Ko sem videla očeta sem zakričala in začela govoriti: "OČKA!!! Doma si!! Jejjjj!!" Zasmejal se je in potem resno dejal: "Aja neka Alice te kliče! Aja saj res to je tvoja FFB al kk si že rekla!" Zavila sem z očmi in stekla k telefonu. Res je bila Alice. Pozdravili sva se in opravičila se mi je nto pa j rekla:
25. julij 2011
NEXT?? Pa a hočte pixe??
25. julij 2011
u14607
u14607
next and pixe :3
25. julij 2011
u31704
u31704
next and pixe :3
25. julij 2011
pixe:

Rosalie:

Victoria:

Moja mama Renee:

Oče Charlie:

Alicina oblekca:

25. julij 2011
u2847
u2847
Next
25. julij 2011
še en next!
25. julij 2011
u14607
u14607
next
25. julij 2011
žau ga ne morem upoštevat ker si že prej napisala!
25. julij 2011
u49445
u49445
no ga dam pa jst: NEXT!!
25. julij 2011
DOBR NEXTAM:
Teleofnski pogovor: J-jst, A-Alice

A: "Se spomniš, ko se pred šolo kadila z Victorio in Rosalie. No, ju sploh poznaš? Vedla si se precej neprijazeno čeprav sta čist kulll. Rosalie ma brata, ki bi ti biu zlo ušeč. Eno leto je strejš od tebe pa te mnda pozna!!
j: "A res?? OMG!! No, dej a se lohk jutr dobimo use skup? Jst ti pa Rosaile in Victoria?
A: "Itak da! Jima bom rekla!"
j: "O HVALA!"
A: NZK! Prjatlci pol?"
j: "FOREVER!"
A: "Ti sploh ne veš kk me je skrbel!"
j: Kk šele mene!!"
A: "Zakaj sej sm jst rekla, da se ne bom več družla s tabo?"
j: Ko sm te vidla kadit sm misla, da bom umrla kr tm pred šolo."
A: "hehe.. Sam poskusit sm hotla.. In je full fain... Pravza...
j: "Da si ne drzneš tega ponovite Alice!!!!"
A: "Okii ne bom! Sam zdej morm pa it! Mami me kliče!"
j: "Okaj! See you tomorow beyb!"
A: "You got that right!"

In zveza prekinjena. Kar naenkrat pa nekdo pozvoni. Stekla sem k vratom jih odprla in na pragu sta stala..
NEXT??
25. julij 2011
u31704
u31704
next
26. julij 2011
u2847
u2847
Neext
26. julij 2011
še usaj dva nexta!
26. julij 2011