Forum
hey,moje ime je leah sm stara 12 ,mam sestro jenny ki je stara14 in brata michaela(prebere se:majkel-majkla)ki je star16.zelo mam rada živali in zelo me zanimajo vampirji.vem da je smešno ampak vrjamem vanje,ampak če pi ga gdaj srečala bi vrjetno na mestu umrla.včasih si želim da bi bila vampirka ampak le včasih ker se čez dve minute kar stresem v spominu na to.no pravkar sem zvedla da se preselimo.jupiii,zelo sem vesela ker nas 6 živi v majhnem stanovanju v bloku ki ima samo 3 sobe tako da v eni spista mami(dee, stara je 32)in oči(roger,star je 36)v drugi michael in v tretji jaz in jenny.imamo še majhno kuhinjo in dnevno sobo.no vrnimo se k hiši.mami me je opozorila da je hiša grozljiva in da ne ve če me ne bo strah.rekla sm neeeee in začela pakirat.tako sem vesela tudi zato ker mi ne bo treba zamenjati šole in s prijateljicami se bom še vedno lahko dobivala in kar je najboljše,dobili bomo psa...........................
hiša:

jaz:

jenny:

michael:

mami:

oči:

[img]http://www.mirror.co.uk/incoming/article189432.ece/ALTERNATES/s615b/At+the+age+of+36+David+Beckham+shows+Men's+Health+he's+in+supreme+physical+condition[/img]

no rabim vsaj 1 next

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. avgust 2012
nadaljujem......
torej spakirala sem stvari in se odpravila spat.
sredi noči sem se zbudila in začutila veter.vstala sem da bom zaprla okno nakar sem zaslišala čudno šepetanje,bilo je nekako.................strašljivo.#kmalu boš naša,kmalu,kmalu#,#kri bo tekla kot še nikoli,nikoli,nikoli,nikoli#,#umrla boš,umrla,umrla#.odskočila sem od okna in zagrnila zavese,pogledala sem na uro.bila je točno polnoč.odločila sem da bom poskusila zaspat.čez pol ure sem zaspala ,sanjala sem da smo prispeli do naše nove hiše in kar naenkrat so se pojavili vampirji bilo jih je 12 moji družini vključno z zlato ribico so spili kri razen mene.meno so si ogledovali nato pa so me odpeljali na dvor pre svojo vampirsko kraljico rakla mi je dobrodošla nazaj lana snow draven..............nakar me je mama zbudila.uprašala sem jo kolko je ura in odgovorila mi je da je 11.23.uprašala me je kaj se mi je zgodilo.
jaz:nič zakaj?
mama:kričala si.
jaz:kaj res?
mama:ja.ali si imela kakšne strašne sanje?
jazmame nisem hotela vznemirjat zato ji nič nisem povedala)ne.
mamakej pridi na zajtrk nato se bomo odpravili.pojedla sem zajtrk in odšli smo .ko smo prišli na cilja pa sem zagledala...........
****************************************************************************************************************
rabim 1 next
10. avgust 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeeext
06. januar 2013
u85301
u85301
next
06. januar 2013
next
08. junij 2013