Forum
Zbudila sem se, kajti moja mačka Luna je neustavljivo mjavkala. Moja cimra Lisa je seveda kot ponavadi spala kot top in ni premaknila niti prsta na nogi.
Zavzdihnila sem ter pogledala na uro. 19.45. Uh, še malce več kot ena ura do začetka pouka. Prijela sem Luno in jo začela čohljati.
No, naj se vam predstavim. Sem Ruby in stara sem 17 let. Mesec dni nazaj se je moje življenje drastično spremenilo, saj se je v meni začel proces, ki nevem kako naj ga točno imenujem. No stvar je prekomplicirana, da bi vam jo natančno razložila. Torej, moje telo se je začelo spreminjati in postala sem vampirka. Oziroma postajam vampirka, proces še ni končan. Med spreminjanjem ne čutim potrebe po krvi, ravno obratno še vedno mi postane slabo že ob sami misli na kri. Ker pa so moji čuti sedaj bolj izraziti, voham vse. Tudi kri. In zame je to velik problem saj mi zelooo smrdi. Zaenkrat. Ko bo proces končan mi bo dišala. No, upam. Ker pa sem vampirka sedaj hodim na akademijo, ki je obvezna in pa primerna za našo vrsto. Tukaj pa visim že mesec dni, kot sem že povedala. Se še privajam...
''Ruby, mi lahko narediš nalogo prosim? Včeraj je nisem dokončala.'' sem zaslišala mrmrati Liso. ''Sori, dobim se z Natom.'' sem hitro rekla, nase navlekla črno obleko in odhitela v kopalnico. Zravnala sem si lase in umila zobe nato pa odšla v avlo kjer me je čakal Nathan.
Nathan je moj prijatelj že od mojega petega leta, na akademijo pa je prišel skoraj leto prej kot jaz. Vsako jutro v telovadnici preizkušava najine vampirske 'moči'. Odprla sem težka vrata telovadnice, Nathan pa me je v trenutku spravil na tla. ''Pozornost je ključ vsega...'' je zamrmral in se nasmehnil. ''Obleka Ruby?'' Zavzdihnila sem. ''Vem ja. Kavbojke bi bile bolj primerne. Ampak saj veš, da ne razmišljam prav pogosto.''
Zasmejala sva se, jaz pa sem ga spravila na tla. Uh... Postal je res lep... No, od spremembe so njegovi lasje bolj svetleči, mehkejši, njegove oči imajo nek poseben lesk... No ampak vseeno je le moj prijatelj. Tako sem še vedno ležala na njemu. Hitro sem se pobrala in si poravnala obleko. V tem trenutku pa je nekdo odprl vrata telovadnice in prižgal vse luči. Od vseh luči me je zaslepilo. Postava na vratih pa se mi je začela bližati...

SE NADALJUJE...

Nadaljujem, če dobim 5 nextov ☺

Ruby

Lisa

Nathan
25. junij 2014
u153052
u153052
next
25. junij 2014
neeext! ful dobr naj zgodbica
25. junij 2014