Forum
Tuljenje volkov, šelesteče listje, rdeča luč. Zakričala sem. Nato sem se zbudila in se ustrašila, ko sem nad sabo zagledala temen obraz.

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. julij 2013
next
12. julij 2013
Bila je Ashley, moja najboljša prijateljica.
"Je vse vredu Rachel? Kričala si."
"Ja, vse je ok. Samo sanjalo se mi je."
"Pohiti, ura je že skoraj dve. Verjetno naju že čakajo."
"Prav, greva."

Čez 10 minut sva tekli proti glavnim vratom tabora. V temi pred gozdom sem zagledala Jamesa, Perrie in Josha.
"Končno sta prišli. Rachel, imaš zemljevid?"
"Ja, imam. Gremo, tu nas bo še kdo našel."
"Prav, samo... kako ste prišli mimo stražarjev na severni strani tabora? Tam jih je največ," je zanimalo Ashley."
"Perrie jih je uročila," je rekel Josh.
Perrie se je nasmehnila in njeni ostri podočniki so belo poblisnili v temi. Bila je vampirka.
12. julij 2013
Next?
12. julij 2013
neeeeeeeeeext
12. julij 2013
Ju3 bom nextala. Bay!
12. julij 2013
Tako kot Ashley in jaz. Josh in James pa sta bila dampirja.
Skozi gozd smo prišli do ceste, kjer nas je že čakal črn avto. Vsi smo se usedli noter in se odpeljali do hotela White river.

Na parkirišču pred hotelom smo se ustavili in se razgledali naokoli. Izstopilil smo iz avta in se napotili proti hotelu.
Kar naenkrat pa sem zagledala temno postavo oblečeno v plašč na robu gozda.
Zakričala sem: "Pazite! Stražarji!"
Stekli smo proti hotelu kolikor hitro smo lahko, a štirje izurjeni stražarji so bili prehitri za nas. Malo pred vhodom so nas ujeli.

Drži rjavolasko, Av
13. julij 2013
Sorry, po pomoti sem tole poslala, bom od tam nadaljevala.

"Drži rjavolasko, Andrev," je najvišji stražar pokazal name," poznam jo, močna je.
Imel je še kako prav. Temu Andrevu sem se skoraj izvila iz rok, a me je premočno držal.
"Umiri se, vampirkica," je rekel, "Saj me boš še poškodovala!"
"Mislim, da je bil ravno to moj namen!"
Pogledala sem ga v oči in ugotovila, da so ledeno modre in da je tale Andrev prav hud tipček.
"Andrev, pelji jo v kombi. Bodita zadaj.
Šla sem v kombi in se usedla na zadnji sedež. Andrev se je usedel zraven mene in zaloputnil vrata za sabo. Zavzdihnila sem. Le keko so nas tako hitro našli?

Čez nekaj minut dam gor slike od glavnih oseb.
Next?
13. julij 2013
next?
13. julij 2013
next
13. julij 2013
next
13. julij 2013
Sorry da sm dala gor tadolge linke, nism vedla kak se da skrajšane. Še dobr da mam carskega bratca, ko mi je povedu. Nextam čez neki časa
14. julij 2013
Ustavili smo se pred vrati Tabora. Stražarji so nas pospremili noter.
"Kam nas peljete?" sem vprašala.
Odgovoril mi je Andrev: "K ravnateljici Stonesovi greste."
Zastokala sem. Ravnateljico Stones sem še predobro poznala. Vedela sem da nas bo strogo kaznovala. Verjetno bomo morali skrbeti za vrtičke pri cerkvi ali pa zlagati stare prašne knjige v knjižnici. Kakorkoli, grozno bo.
Prispeli smo do vrat ravnateljičine pisarne. Zavzdihnila sem. Saj pobeg iz tabora ni tako huda kršitev, kajne? Pomislila sem, da nas mogoče sploh ne bo tako strogo kaznovala, če nas bo kateri od stražarjev branil. To po navadi delajo vsi.
Še posebej pa sem upala,da se bo za nas zavzel Andrev.

Eden od stražarjev je potrkal na vrata pisarne.
"Naprej!" je zaklicala ravnateljica Stone z visokim glasom, "Vstopite!"
Počasi sem stopila za Andrevom in se vdala usodi. Kar bo, pa bo...

Next?
14. julij 2013
next
14. julij 2013
u136975
u136975
neext
14. julij 2013
"Kaj ste si mislili, da ste se ponoči izmuznili iz Tabora. To je nevarno. Lahko bi vas videl še kakšen človek..."
In potem je razlagala in razlagala zakaj mladi vampirji in dampirji ne smemo zapustiti Taborov in kaj bi se zgodilo, če bi nas videli ljudje in bla, bla, bla...
Ko je končala svoje predavanje o varnosti nam je povedala, kakšna je kazen: "Naslednja 2 meseca boste vsi hodili k dodatnemu pouku Ved o ljudeh in Lova. Vsake 3 dni boste okopavali gredice pred cerkvijo in pomagali gospe knjižničarki 4 krat na teden. Ne boste se smeli udeleževati družabnih aktivnosti razen obrokov..."
Uf, kazen je bila hujša kot sem si mislila. Res nisem pričakovala prepovedi do družabnih aktivnisti...
14. julij 2013
next
14. julij 2013
Ju3 nextam.
14. julij 2013
Naslednji dan sem se zbudila v drugi sobi kot po navadi. Prej sem si sobo delila z Ashley, zdaj pa so naju ločili, da ne bi še enkrat pobegnili. Tudi z Jamesom, Joshem in Perrie se ne vidimo več veliko, čeprav smo včasih vedno viseli skupaj. Če so nas hoteli ločiti, jim je precej dobro uspelo.
Sedaj sem bi.a v sobi skupaj s Sky Williams. Bila je malo... darkerska. Bila je prijazna, ampak včasih zelo muhasta in sarkastična. Zanimiva, pač.

Sorry za kratek next, naslednjič bo daljši. Next?
15. julij 2013
next
15. julij 2013
nneekkt
15. julij 2013
next
17. julij 2013
Sorry da nisem nč pisala. Bla sem na morju. Jehej! U3 verjetno nextam.
22. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg