Forum
Roose je ležala v bolniški postelji in spala. Slišala sem le napravo, ki ji je merilo utrip srca z zvokom ''pip pip''. Usedla sem se na stol in jo prijela za roko. Čez trenutek je prišel zdravnik in rekel, da se moram od Roose posloviti. Njeno roko sem spustila in dodaknila se je postelje. Odšla sem proti vratom in jo še nazadnje pogledala. Prijela sem za kljuko in stopila na hodnik ''počakaj...'' sem zaslišala glas
10. avgust 2014
u155047
u155047
next
10. avgust 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
11. avgust 2014
nadaljevenje

Obrnila sem se in videla, da ima Roose odprte oči. ''Roose!'' sem rekla in ji pritekla v objem''Oprostita punci ampak moramo narediti še raziskave pri Roose,'' je rekel dr. Howssen. ''Prav dr. Howssen'' sem rekla in še enkrat objela Roose. ''Good bay Lissa!'' je še rekla Roose in odšla sem. Do doma še nisem imela kaj dolgo naj prej pa sem odšla do kavarne Welliam's. Naročila sem 14 čokoladnih rogljičkov in še mavrične bonbone.
Ime mi je Nixi doma imam 3 brate. Mami in oče sta ločena, ta mesec sem pri mami. Kolikor je ta teden kar dosti tečna. Mami je ime Tea očju pa Blaž. Mami je stara 37 oči pa 38 let. Še zadnji teden pri mami potem pa grem h očiju. Super tam imam vsaj 3 konje in 2 viatamska prašička, ki bosta prvič imela mladičke. Pri mami pa imam 7 mačk in 1 psa. Ogromno dela, ki ga ne bi nikomur privoščila, ampak tako pač je. Bratom pa je ime David, Lan in Luks. Kar prijazni so do mene. No vrnimo se k zgodbi
Odpravila sem se po cesti do semaforja in odšla ko se je prižgala zelena luč. Super korakala sem skozi cesto, in videla da se je eni punci (približno mojih let) rastrgala vrečka. Takoj ssem odhitela do nje pomagat. Ko sva vse pobrali se mi je zahvalila in se predstavila ''Moje ime je Lissa'' ''moje ime pa je Nixi''. Nato pa sva si izmenjali telefonski in odkorakali vsaka na svojo stran.
11. avgust 2014
ne lissa ampak popravek
''God bay Nixi''
11. avgust 2014
next+nova bralka
11. avgust 2014
HVALA katt 1
11. avgust 2014
za kaj pa
11. avgust 2014
u155047
u155047