Forum
živjo!
pisala bom zgodbo ki sem jo sicer že enkrat vendar pa potem nisem imela časa...zato je nisem mogla dokončati :/...zgodba je imela veliko nextov...zato začenjam znova ;D
dodala pa bom nekaj novih delov
_______________________________________________________________________________________

opis: Jaz sem Kerra, moja bbf je Kate imam fanta Mikea. Živeli smo lepo dokler se Mike ni začel čudno vesti.....

_______________________________________________________________________________________

Zjutraj sem kot ponavadi odšla v šolo. pred vrati me je čakala Kate šli sva še po Mikea in v šolo. Ni bilo nič posebnega, samo to, da sem dobila fiziko 4.
Ko sem prišla domov sem šla na vrt, osedlala Maddy in šla na sprehod. Zraven naju je veselo tekel Maks.
Počasi se je začelo temniti in vrnili smo se domov. Maddy sem natresla seno in odšla v hišo. Prijavila sem se na fb. Dobila sem sporočilo od Mikea.
Pisalo je:
a lahko najino večerjo prestaviva na jutri, ker imam en družinski dogodek?
Tvoj srček

Odpisala sem mu, da lahko a sem vseeno čutila, da mi nekaj prikriva. zato sem se odločila, da bom šla zvečer do njega in skrivaj gledala kaj je pomembnejše od najine večerje.
Zato sem mu napisala še če se lahko takoj dobiva, ker sem že zdaj hotela čim več izvedeti.
Ko sem prišla v park me je že čakal na klopci. Nekaj časa sva se pogovarjala, nato pa me je poljubil.
Ko je odmaknil svoje ustnice sem zagledala njegove zobe.
Videti so bili nekako takole

Zelo sem se ustrašila in mu rekla, da sem pozabila in moram peljati ven Maksa.

Stekla sem domov in v Google vpisala "vampirski zobje" in našla točno takšne kot jih je imel on danes. Bile so krajši kot drugi a vseeno sem raje vpisala še "kako prepoznaš vampirja" pisalo je:"vampirji ne marajo česna". Pomislila sem , da pri kosilu v šoli Mike nikoli ni jedel česna in če so bile na jedilniku česnove krogljice sploh ni prišel jest in mi je rekel, da mora nujno domov. Če ne bi videla njegovih zob nikoli ne bi pomislila, da je vampir.
A zvečer sem šla do njegove hiše kot sem naklepala.
Ko je prav bila toč no polnoč so se vsi zbrali na terasi in zagledala sem tole grozo....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neeeext?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. avgust 2013
Jaz:

Kerra:

Mike:

Maks:

Maddy:

10. avgust 2013
u111868
u111868
next
10. avgust 2013
Tam so bili: Mikov oče, mama, bratec in tudi Mike...vsi vampirji!!!
Ko sem to videla se mi je iz grla izvil krik tako da so me vsi slišali. stekla sem na cesto in naravnost domov v mojo sobo. vrgla sem se na posteljo in od šoka začela jokati. k meni je pritekel Maks in objela sem ga. pomiril me je in skupaj sva zaspala.
Zjutraj pa se je vse skupaj šele začelo. kate me je kot ponavadi čakala pred vhodom, a ker nisem prišla tja je kate vstopila v hišo.
ko je vstopila v mojo sobo sem jokala. vprašala je, če je kaj narobe in vse sem ji razložila. ni mi verjela, zato sem rekla da ji bom dokazala, da je to res. Čakala sem nekaj tednov. medtem je bilo vse po starem Mike pa mi ni rekel nič. A nekega večera je dejal, da mu je umrla babica in, da more na pogreb. vedela sem, da to ni res, zato sem rekla, da moram domov.
Doma sem poklicala Kate:
(j-jaz, K-kate)
k-ja?
j-pridi dones do Mikove hiše in videla boš, da je vse tisto kar sem ti povedala pred nekaj tedni res!
k-ali naj ti verjamem?
j-JA!
k-ok
j-a pol prideš?
k-bom
j-ok, se dobiva ob enajstih pred Mikovo hišo.
k-ok
j-adijo
k-adijo

Odložila sem in šla na kosilo. imeli smo paradižnikovo juho, a je nisem jedla, ker se mi je gnusila in me je spominjala na kri. Kar naenkrat je pozvonilo.šla sem odpret in pred vrati je stala moja sestrična Mia. Bila sem jo zelo vesela saj me je odrešila paradižnikove juhe.
mami sem rekla, da grem z Mio v park in mama je rekla prav ter zlila juho v WC.
Odšli sva. Maks je veselo tekel pred nama in obvohal vsako cestno svetilko posebej. Bil je prav srčkan. A sedaj sem imela druge skrbi..............
------------------------------------------------------------------------------------------------------
neeext?
10. avgust 2013
u111868
u111868
hej noče mi slik pokazat
drugače pa next *O*
10. avgust 2013
neeext
10. avgust 2013
Neextt
10. avgust 2013
Zvečer sem šla do Mikove hiše tam me je že čakala Kate.
Rekla mi jej-jaz, k-kate)
j-oj
k-oj
j-še pol ure. ven pridejo ob polnoči
k-še vedno ti ne verjamem
j-boš videla
k-ok
točno ob polnoči so prišli ven mike in njegovi starši ter bratec.
vsi normalno oblečeni
k-vidiš nič ni
j-ampak...
k-greva
in ko se je obrnila, da bi šla je iz gozda pritekel Mikov stric. V rokah je držal žensko telo in ga odložil Mikovi družini pred noge. Na svojo grozo sem videla da je to.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Mia!!!

in še preden bi me Kate lahko ustavila sem že planila naravnost med vampirje.žalostno sem pogledala mikea, ki so se mu že cedile sline, pograbila Mio jo ˝vrgla˝ čez ramo in čeprav je bila težka tekla naravnost v gozd. vsi vampirji pa zamenoj. Kate je hitro poklicala policijo in že čez nekaj minut so priderveli do hiše. jaz pa sem zagledala neko jamo in se hitro skrila vanjo. vedela sem da vampirji zavohajo kri zato sem se opremila s česnom in v roke vzela kol za vsak slučaj.od daleč sem slišala sirene vpitje. vedela sem, da so to vampirji, ki jih hranijo s česnom in pomirjevali. odšla sem tja in poklicala reševalce, skupaj smo tekli po Mio. ležala je na tleh in imela krvav vrat. stekla sem nazaj in mami rekla da hočem takoj domov. sedli sva v avto in se odpeljali. doma sem odšla v svojo sobo in kar obečena zaspala. zjutraj mi ni bilo treba v šolo, saj so mi opravičili teden dni, da si opomorem od šoka. mama mi je rekla, če bi šla rada obiskat Mio v bolnico in rekla sem, da lahko. Ko sva prispeli sem hotela v Mijino sobo a so zdravniki rekli, da ne saj je v umetni komi in jo pregledujejo zaradi ugriza.vprašala sem ali je možnost, da postane vampirka in prikimal je. stekla sem v park se usedla na klopco in zajokala. spomnila sem se da nevem kje je sedaj Mike in zato poklicala mamo
j-jaz, m-mama)

m-ja ljubica?????
j-mami, kje je mike?????
m-to sem ti ravno hotela povedati.
j-kje je?????????(začnem jokati)
m-pridi domov in vse ti bom povedala.prav?????
j-ok

šla sem domov mama pa mi je povedala tole(zelo me je prizadelo).......

neeeeeeeeext????
11. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. avgust 2013
u111868
u111868
next!!
11. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg