Forum
Aloha!Sem Natasha .Stara sem 16 in živim v Londonu.Bil je običajen dolgočasen dan.A kotiček mojega očesa je ozrl vampirja....Končno...dolgo je trajalo.Hodim na šolo Wales-odraščala sem v Londonu in tako šla v šolo Wales,sicer se nisem rodila kot normalen človek,zato se vsak dan mučim,da ne ugriznem tistih ljudmi.Edina moja BFF je vampir ime ji je Anne.Ogledovala sem si če me gdo gleda.Počakaa sem da je zvonilo,vsi so šli v šoo,tudi tisti vampir,s prijateljico sva ostrali in poslušali kdaj bodo vsi učenci sedli na stole. V 0.4 sem bila pri šoli.Skočila sem na streho in pokazala podočike.Zatulila sem ko volk(saj sen v bistvu bila volk,le v obliki človeka)Ann je prišla k strehi in rekla: Kaj pa delaš,slišim da se učenci približujejo izhodu!Še enkrat sem zatulila in skočila dol.K nam a so pišli še trije vampirji iz bližnje okolice,začela sem hoditi proti njim.Hoteli so me napasti poa sem še enkrat zatulila,še kar naprej sem hodila naravnost proti njim.Grdo sem jih pogledala pognala sem se in enega podrla v 0.1 sekundi,tulil je jas pa sem se vstala in stopila na njega,nogo sem mu dala na tilnik,da se je zadupil,druga dva sta tekla,pa sem ju samo s komolcem udarila stran.Dvignila sem mrtvega vampirja in ga držala za vrat in ga ugriznila.Popila sem mu kri in si obliznila usta,ko sta se druga dva naskrivah približevala sem sse v sunku obrnila in ju boksnila naprej,da sta padla,stopila sem do niju in spet pokazala pdočnike v obliki rjovenja.Oba sem prijela za tilnik in ju dvignila,vrgla sem ju nevem kam...daleč stran.Obrnila sem se proti Anne.Za njo je stal tisti vampir.Zatulila sem in pokazala podočnike ter akakala pi srehah in se oddaljevala.Vedeča sem da so sošolci buljijli skozi okno.In vedelasem tudi,da me je nekaj priganjalo k umoru teh vampirjev.Fant je začel tečoi za mano,hiter je bil in me hotel prijeti za ramo ter ustaviti,a še prej sem ga prijela za rokoZ drugo roko sem ga prijela za vrat a nekaj mi je pravilo,da ne,začela sem hoditi okrog njega on pa je mirno stal.Spotaknil me e ob nogo,da sem padla,še preden je opazil sem ga budnila ob nogo,tudi on je padel jas pa sem vstala,Grdo sem ga pgledala in tekla naprej.Nisem ga ubila...nisem ga mogla...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
08. februar 2014
Natasha:

Ann:

Novi fant:

08. februar 2014
next next
10. februar 2014
al sploh nevem če bom nadaljevala -_-
10. februar 2014
next+ nova bralka
plissss nadaljuj in če bi lohka brala mojo zgodocio,plisss