Forum
Hej! Sem Victoria. Victoria s temno skrivnostjo. Toda nisem od nekdaj taka. Zgodilo se je nekoč pozimi...

Tukej bom pisala zgodbico Zgoraj je samo uvod, tako da če želite da pišem naprej, rabim 3-4 nexte&hvala!
19. januar 2012
next
20. januar 2012
še dva al pa tri nexte
20. januar 2012
no bom kr nextala:

Sedela sem na okenski polici in zrla v snežinke ki so počasi padale na tla. Bil je 24.december torej dan pred božičem. To noč nisem spala, ker sem bila zelo živčna. Danes naj bi bila božična zabava pri Richardu Robertsu, mojemu sošolcu in najbolj hot fantu, v katerega sem bila noro zagledana. Je pa ta fant hodil z najbolj važno in hinavsko punco ki ji je bilo ime Hillary in je bila moja največja sovražnica. No glede zabave: čisto vsi bodo tam, jaz pa še nisem vprašala mame ampak sem le vsem (razen svoji bff Alice) natvezila da mi dovolijo. Moja mama je bila najbolj zatežena mama na svetu in me ni pustila nikamor. Toda danes jo bom vprašala, vem da jo bom. Odšla sem v kopalnico da bi se oprhala. Mrzli vodi sem pustila da je tekla po meni, jaz sama pa sem razmišljala o tem kaj naj rečem mami. To me je naredilo samo še bolj živčno, zato sem začela razmišljati o Richardu. V bistvu ni bil tak angel kot sem si ga predstavljala jaz. Ni bil zvest Hillary ampak je bil pripravljen iti v posteljo s katerokoli vročo punco. Medtem ko sem tako razmišljala sem si posušila lase in nanesla ličila ter lak za nohte. Oblekla sem črne hlače ter črno majico, čez pa še siv volnen pulover s kratkimi rokavi. Nato sem spet odšla v kopalnico. Počesala sem se in si nakodrala svoje rjave lase. Ura je odbila 6.45 in nenadoma se je iz kuhinje zaslišal glasen ropot....

next?? (maybe je prvi del mal bedn sam nism mogla drgač začet )
30. januar 2012
u57700
u57700
next!!
30. januar 2012
še kšne 2 nexta
30. januar 2012
neext
30. januar 2012
še enga hwalla za use )
31. januar 2012
nexttt
31. januar 2012
nneeeeeexttttttttttt
31. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. januar 2012
ewo nextam:

Spustila sem se po stopnicah in prišla v kuhinjo. Kosmiči so bili raztreščeni po tleh, sredi njih pa je sedela moja mlajša 4 letna sestrica Elena in se prestrašeno zazrla vame. "Ja kaj si pa naredila??" Sem jo malce presenečeno, malce jezno vprašala. "Hotela sem si pripraviti zajtrk.." Je zamomljala in zakopala obraz v mojo ramo. Zavzdihnila sem. Na mojo srečo ni začela jokati. "Je že vredu." Sem jo pomirila. Tedaj pa je iz spalnice prišla mama. "Ja kaj sta pa naredili?!" Naju je okarala. "Elena si je hotela pripraviti zajtrk." Sem hitro povedala, da se mama ne bi preveč jezila, saj v nasprotnem primeru nisem imela nobenih možnosti za tako želen odgovor: ja. Mamin obraz se je malce omehčal in zmajala je z glavo. "Victoria pospravi tole umazanijo in pripravi zajtrk." Mi je naročila in mi vzela Eleno iz naročja, nato pa se je z njo odpravila proti kopalnici. Odšla sem po metlo in smetišnico, tedaj pa je iz svoje sobe pritekel moj 11 letni brat Brian in pohodil vse kosmiče da so se spremenili v prah. Zgrabila sem ga za ovratnik. "Lej kaj si naredil!!" Sem ga nadrla, on pa me je jezno pogledal. "Aua! Pa kaj ti je?!" Nato se mi je iztrgal iz prijema in se odvlekel v kopalnico. Že neštetotič danes sem zavzdihnila in počistila kosmiče ter iz nekaj ostankov (kosmičev) naredila zajtrk za Eleno in popekla kruhke za Briana. Zase, za mamo in očeta sem skuhala kavo. Vse skupaj sem postavila na mizo in počasi srkala kavo. Čez kakšno minuto je prišla mama z Eleno in slednja je začela jesti, mama pa je tako kot jaz srkala kavo. Vedela sem da je zdaj pravi trenutek. "Mama?" Sem previdno začela. Strmela je skozi okno. "Mhm?" Je odsotno zamrmrala. Globoko sem vdihnila. "No..danes je zabava pri Richardu. Richardu Robertsu. Saj veš? Moj sošelec je.." Ostro se je zazrla vame. "In?" Pogum mi je malce splahnel a sem vseeno nadaljevala. "No..am..mislila sem da..no..da bi lahko..amm..šla??" Previdno sem se zazrla vanjo in videla da me zaprepadeno gleda. "Ne!" Je rekla ogorčeno. "Danes je božični večer, babica in dedek prideta, ti pa jih imaš komaj 17!" Zavila sem z očmi. "Skoraj 18." Sem rekla. In bilo je res. 3. januarja bom stara 18 let. Prekrižala je roke. "Ne." "Ampak.." Sem začela ugovarjati, ko je mama jezno vstala in pri tem prevrnila skodelico s kavo. "Rekla sem ne, Victoria!" Jaz in Elena sva jo presenečeno pogledali in v meni se je začelo prebujati boleče spoznanje: ne bom šla. Tedaj pa se je izza mene zaslišal odločen glas...

Next?? Upam da vam je všeč.
31. januar 2012
nnnnnexttt
31. januar 2012
next
31. januar 2012
še edn
31. januar 2012
next
31. januar 2012
no ewo pa so se spet nabral še trije tko da kr nextam. Seweda pa full hwala usm
31. januar 2012
next
31. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. januar 2012
nexttttt
31. januar 2012
ewo next:

Ozrla sem se. Glas je prihajal od mojega očeta. "Oh Margaret pusti jo no! Vsi njeni prijatelji so že bili na kakšni zabavi, samo še ti svojo skoraj polnoletno hčer držiš doma! Spusti jo malo z vajeti!" Presenečeno sem razprla usta in pogledala mamo. Tudo ona ni bila videti kaj manj presenečena. Pogledala sem očeta ki je zrl v mamo in tudi jaz sem jo vprašujoče pogledala. Njen obraz je bil zaripel. "No pa pojdi!" Je rekla jezno in odvihrala iz kuhinje. Videlo se ji je da je tik pred izbruhom jeze. Nisem mogla verjeti: lahko bom šla! Poskočila sem in se vrgla očetu okoli vratu. "Jeeej! Hvala!" Sem vzkliknila in se začela obuvati. Komaj sem čakala da novico povem Alice. "Pa po pameti!" Je zavpil oče, ko sem si zapela plašč. Hvalabogu danes nismo potrebovali torbe. Pokimala sem in pomahala. Nato sem stekla po stopnicah, Brian pa je začudeno gledal za mano. Tekla sem po zasneženi cesti in na mestu kjer sva se ponavadi dobili je že čakala Alice. Ko sem pritekla do nje me je razburjeno prijela za roke. "In so ti dovolili??" Me je vprašala. "Ja!2 Sem vzkliknila in objeli sva se. Nato sva veselo odhopsali proti avtobusni postaji. Med potjo v šolo sva se pogovarjali o tem kako bo na zabavi. V šoli je bilo izmjemno dolgočasno in vsi ki smo bili povabljeni smo komaj čakali sedmo uro zvečer ko naj se bi zabava začela. Imeli smo tri ure. Prvi dve smo poslušali o tem da ne smemo popiti preveč alkohola, naj se imamo lepo, voščili smo si vesele praznike...itd. Tretjo uro smo imeli prosto in smo se lahko pogovarjali. Hillary je prišla do mene in zatežila da mi starši 200% ne pustijo iti. Vsi so se zazrli vame in pričakovali odgovor. Hillary me je posmehljivo gledala in presenetila sem jo z odgovorom. Vsi so veselo vzkliknili, samo Hillary in njena 'klapa' so bili videti zaprepadeni. Z Alice sva se zasmejali in se odmaknili stran.
Ko sem prišla domov je bila ura 11. Obleko sem že kupila prejšnji teden z izgovorom, da bo za maturo. Bila je zelo lepa. Črne barve in do sredine stegen. Obula bom še črne škornje in mrežaste nadkolenke. Bila sem zelo utrujena in zato sem se ulegla v posteljo. Budilko sem nastavila ob petih in zaspala...
31. januar 2012
next??
31. januar 2012
next
01. februar 2012
next
01. februar 2012
u578
u578
jaaaaaaaaaaaaaaa ! next!!!
01. februar 2012
u72844
u72844
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. februar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. februar 2012
ewo next: aja pa hvala za use comente!

Zvonila mi je budilka in bila sem zaspana. "Joj..zakaj le sem zdaj nastavila budilko?!" Sem preklinjala in jo ugasnila. Legla sem da bi zaspala nazaj a sem se sunkoma dvignila. "Danes je zabava!" Hitro sem zdrvela v kopalnico in si umila lase ter se oprhala. Nato sem kot zjutraj začela sušiti lase in ura je bila že 17.15. Ko sem končala s sušenjem je bila ura 17.25. Nato sem si lase razčesala dokler niso bili popolnoma ravni in se začela ličiti. Maskara,senčilo..itd. Šmink ne maram, zato sem nanesla le prozoren lipglos, da bi se moje ustnice svetile. Pred vsem sem seveda nanesla še puder. Ko sem končala z ličenjem je bila ura 18.10. Nisem mogla verjeti da je ura že toliko. Nanesla sem še lak in to je trajalo 5 minut. Začela sem se oblačiti. Obleka, nadkolenke in škornji. Nato sem si začela kodrati lase in tako je bila ura 18.30. Alice in jaz sva rekli da greva s taksijem, do Richardove hiše pa je bilo 10 minut. Alice je že prej naročila taksi ob 18.47 na razpotju. Imela sem samo 1 ulico do tja, časa pa še 7 minut saj se je medtem ko sem pripravljala torbico kazalec premaknil na 18.40. Hitro sem stekla v kuhinjo in objela očeta. "Hvala oči." Sem mu rekla s sijočimi očmi. In tudi on me je objel. "Lepo se imej." Je rekel in se nasmehnil. Na hitro sem poljubila Eleno in skuštrala Briana. Pred mamo sem malce postala, nato pa tudi njo objela. "Hvala mami." Sem rekla in se ji malce nasmehnila. Na moje presenečenje je tudi ona pokimala in se nasmehnila. "Lepo se imej.." Je rekla. Odšla sem proti vratom, ko sem za sabo zaslišala mamin glas. "In Victoria.." Ozrla sem se. "Ja?" Opravičujoče se je nasmehnila. "Oprosti." Široko sem se nasmehnila in pokimala. Nato pa nadela črn plašč in zdrvela po stopnicah in začela teči po ulici. Na razpotju je že čakala Alice. Njeni svetli lasje so bili rahlo skodrani, na sebi pa je imela rdečo obleko, mrežaste žabe in črne čevlje z visoko peto. Bila je zelo lepa. Veselo sva se nasmehnili in pripeljal je taksi. Sedli sva vanj in točno minuto pred sedmo sva bili pred Richardovo vilo. Zahvalili sva se taksistu in mu plačali. Vila je bila prelepa in je sijala v lučeh. Najini čevlji so škrtali po snegu. Pred vrati je stal vratar in naju prosil naj mu pokaževa vabili. Potem sva vstopili v vilo in neka ženska je prevzela najine plašče. Stopili sva noter in nekaj fantov je zžvižgalo za nama. Hillary je bila oblečena v rdečo božičkovo obleko- za dekleta. Torej krilce,plašček,mrežaste žabe, rdeči škornji in kapa. Malce sem se zasmejala a ni izgledala čudno. Bila je lepa,le malce čudna. Ozrla sem se po prostoru in za trenutek onemela. Zagledala sem namreč...

Next??
03. februar 2012
next
03. februar 2012
next next next next vredo?
03. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg