Forum
u43225
u43225
Hodila sem po ulici in hotela zaviti v hišo, kjer sem zivela s svojim fantom. Vendar me je ustavilo kričanje. Kričanje punce, ki se je na drugi strani ceste borilo za zivljenje. Zaradi glasu sem vedela, da jo je nekaj davilo. Šla sem pogledati in videla nekega fanta. Punca me je pogledala. Ni imela več barve na obrazu. Ko jo je fant čez nekaj časa spustil, je samo padla po tleh. Vedela sem, da je mrtva. Ko se je obrnil nazaj, sem se skrila za ograjo in upala, da ne bo prišel tja. Ker je bila noč, bi se lahko še kam spazila, vendar nisem imela poguma. Ko bi le šla v hišo in jo ignorirala. Morda pa me bodo rešili sosedje...
Nisem imela sreče. Prišel je po tisti poti in me videl, vso potno. Kri na njegovih čevljih me je prestrašila, čeprav sem vedela, kaj je naredil. Nasmehnil se mi je. Njegovi zobji so bili krvavi...Zgrabil me je in mi nekaj začel govoriti. Hotela sem kričati, ampak mi tega ni dopustil in mi je grobo zakril usta. Vrgel me je v kot zraven mrtve punce in...in....videla sem veliko čudnih reči pred očmi, nato pa je vse postajalo vse bolj megleno in megleno...na koncu sem izgubila zavest.
11. maj 2013
NEXT cool
11. maj 2013
u43225
u43225
Odprla sem oči in ga zagledala Buljil je vame in po licih so mu tekle solze. "Oprosti,"je rekel in vedela sem, da tistega sinoči ni naredil namerno. Oči je imel obarvane modro, na čevljih pa je še kar imel kri. Pogledala sem naokoli in videla,da sem v bolnici. Zraven mene sta stala prestrašena starša in kup prijateljev in moj fant, ki so se ob pogledu name razveselili, ko so videli, da sem budna. "Oh, Eleanor," je rekla moja mama in planila v jok. Ko se je pomirila, je rekla, da je neimerno srečna, ker je z mano vse v redu.
Da se predstavim. Sem Eleanor, Eleanor Styles, 16 letnica iz Amerike, natančneje Floride. Mojemu fantu je ime Tom in je od mene starejši 5 let, star je 21. Gledal me je, ko sem šibka lezala v postelji v bolnici, me drzal za roko in se smehljal in mi nekaj govoril. Utrujena sem bila in niti nisem morala odgovoriti, samo poslušala sem. Zdravniki so mi povedali, da me je nekdo ugriznil, vendar ne vedo kdo. Vprašali so me, če morda jaz vem kaj o tem, vendar sem odkimala. Niso me več kaj spraševali.
Ker je bila ura 2:35 zjutraj, sta starša, fant in moji prijatelji odšli domov. Fant, ki me je napadel je stal zraven mene in čakal na trenutek, ko mi bo povedal, kaj se je v resnici zgodilo z mano. Predstavil se je kot Nick. Zdravnikom je rekel, da je moj najboljši prijatelj, da so ga spustili naprej. "Meni se je zgodilo enako, le, da me je napadla moja punca. Potem sem jo pustil, vendar nisem vedela, da se tega kar je naredila, ni zavedala. Tudi jaz se nisem. Še enkrat oprosti," preden da sem uspela kaj odgovoriti, sem zaspala od utrujenosti.
11. maj 2013
next mega
11. maj 2013
u74880
u74880
next
12. maj 2013
nnneeexxxttt!!!
12. maj 2013
next
13. maj 2013
u90139
u90139
next
19. maj 2013
next
19. maj 2013
u126608
u126608
Next
20. maj 2013
u43225
u43225
oh js ne bom več nextala -.- ker niam več tolk cajta za igre123...
26. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg