Forum
u44459
u44459
Osebceee
Klara Momsen,me,17 let,School CloudiBelise

Mia Fanning,Mine Bff,17 let,School CluodiBelise

09. april 2011
u41700
u41700
NeexT.*
09. april 2011
u44459
u44459
Jeah sobota je.Joj danes se dobim z Casperjem.Joj in to že čez pol ure.Kaka zaspa nka sem.OK,OK,ki naj oblečeem?Ja no glede na to da je zima si bom dala kavbojke im dolgo majico...Pa plašč s kožuhom..Dobro še čevlji..Visoke pete?Dobro.Črni škornji zpetami.Ja.To bo to!še Mio pokličem.govor.
J-jz
M-mia
j-eila mia!dans se dobiz z Casperjem!
m-am oi Klara.Aja=?Super!Samo vedi da je.
j-grem zdej.čaw
Po
09. april 2011
u41700
u41700
NexT.*
09. april 2011
u44459
u44459
Zakaj je nism poslušala?Saj je vendar moja Bff.Morala bi povedati kaj je Casper.Vendar zdaj je prepozno.Ugotovila sem,da je zaseden.Videla sem ga v brau o se je poljubljal z Ellise.
Zavpila sem
CASPER,NISEM TAKO NEUMNA!VEDI DA ZAME NE OBSTAJAŠ VEČ!
Stekel je za mano a bilo je prepozno.zapravil je možnosti.
09. april 2011
u41700
u41700
Nekššteeii.*
09. april 2011
u44459
u44459
Ko sem prišla domov sem jokala.Vendar vseeno.Ni vreden tega.Šla sem na Fb.Tam sem malo raziskovala in na Miien profilu odkrila,da je v novopečeni zvezi.S kom?Ko sem pregledala profil sem ugotovila.Imela je polno obiskovalčevih sporočil.Najbolj me je prizadel komentar ki je bil napisan tako:
Oičla miška.Daanes sem se srečal z tisti Klaro.Kako je neumna.Videla me je ko sem bil s rijatelji.
Ljubim Te,baj baj

In kdo je to napisal?Seveda,Casper Lorenssi.

Jaz pa sem dodala komentar.

Mia,ne pusti se mu.Ni bil s prijatelji na pijači.Poljubljal se je z Anio SuiiiTs.

Nato pa je prišla Mia n kar se da hitro napisala.
-Klara,nimaš dokazov!

-
Klara Momsen-Ja Mia,Imam jih.Poglej si to sliko:

Casper Lorenssi-NI RES!To nisem jaz!
Mia Fanning-Casper,nikoli več te nočem videti!
09. april 2011
u41700
u41700
NeksT.*
09. april 2011
u43544
u43544
neeext
09. april 2011
u44459
u44459
Zdej bo Hana*The*Star pisala z mano
Zdej še ren del ane : )

V šoli pri slovenščini sedim zraven Casperja.Sedela sem na robu stola,čim dle od njega.Nikoli več mu ne bom zaupala.Vendar danes je v šolo prišel novinec,Tom Cuvs.In ker pri Fiziki sedim sama,bo pač sedel zraven mene.Bil mi je všeč,vendar se me je izogibal.Pri kosilu mi je Sandra(moja prijateljica)povedala da je Tom drugačen od vseh.Da je nekaj posebnega.Vendar kaj,sem se spraševala?
Naslednji teden...
Tom me je povabil k njemu.Ko sva se pogovarjala se mi je približal.In zagledala sem tisto,o čemer mi je pruipovedovala Sandra.Tom je....VAMPIR!?
Zavpila sem in odskočila.Pogovooor.
J-Jz
T-Tom
T-HeiHei počasi Klara.Nisem takšen kot misliš.
J-Kako ne?Če pa si vampir.
T-Ja,ampaksem vegeterjanec.Pijem le živalsko kri.Pridi no.
J-no prav.

Spet sem prisedla.Tokrat sem se k njemu nagnila jaz.Najina usta so se približala in takrat je bil moj najboljši trenutek.Tom me je poljubil.
09. april 2011
u37905
u37905
next!!!
09. april 2011
u41700
u41700
Poljubljala sva se dougo, use dokler ni prišla po stopnicah njegova sestra. Že prej mi je povedou, da ji je ime Ana. Bila je simpatična. Usaj na videz. Ko je prišla je rekla le " A to je tista Klara." In šla je na balkon. Souražila me je. Zakaj? To jo bom še uprašala. Vendar ne zdej. Ne upam se ji približati. Vendrar predn sm sploh mislila na možnosti, kaj mi Ana lahko naresi, če se ji približam, sm pomislila...Kako človek sploh postane vampir.??? Ali se tak kot sam že rodi.?
To sploh niso moje stvari. To se me ne tiče. Kmalu sm šla domou sej se tm nism počutila varno.

K sm pršla domou sm po fonu klicala Mio. Use sm ji povedalaa. Ni se čudilaa. Zakaj ona use ve.? Zakaj izve use prej od mene...Upam, da to ni velika skriunost. Skriunost je že to, da hodim z vampirjem...♥
09. april 2011
u40780
u40780
next
09. april 2011
u43140
u43140
Next
09. april 2011
u35661
u35661
next
09. april 2011
u43738
u43738
Next!!!!! Ful zanimiu. :$
09. april 2011
u44459
u44459
Končno počitnice.Najdalše=Najboljše saj grem z Tomom,Mio in mojo sestrico Rosie na morje.Seveda bodo apartmaji ločeni.Mia in Rosie v svojem,jaz in Tom pa v svjoem.Vzelqa sem roza kovček in van natlačila vse pomembo.Oblekla sem si lepo poletno oblekico,.
Dodala sem verižico,bila pa se mbosa.

Kmalu je pome prišel Tom,pa sicer v majhnem avtomobilu.Ko sva se pogovarjala mi je povedal,da bo ves čas v hiši,saj vampir nesme stopiti na sonce.Močno sonce.Ker je bila pot dolga,sva se odločila da bova eno noč prespala v hotelu Ester&Luna.
V najini sobi j bilo tiho zato sem začela pogovor.
J-Jz
T-Tom
J-Tom,že spiš?
T-Ne,in tudi nebom.
J-Ja no nekaj bi rada vprašala.Kako si postal vampir?
T-Dolga zgodba,A naj ti bo.Ko sem se rodil,sem bil navaden otrok.Vendar,je moja mama izvedela da je vampirka.Ugriznila je mene,jaz sem pa Ano.Vendar smo se nato odločili da bomo vegeterjanci.Saj res.Ana je nato ugriznila očeta.Od takrat,ne smem več na očno sonce.
J-Waw.No preidiva na tisto ljubšo temo.
T-Ne no ne zdaj Klara.
J-daj nooo
T-No dobro.
Začela sva se poljubljati.Zjutraj sem zbudila Toma,in odšla sva.na morju sem le še enkrat načela temo o vampirjih.In sicer,čw bo ugriznil tudi mene.Odgovora nisem dobila.
09. april 2011
a je še nprej? hehe čiz sm not padla
09. april 2011
u44459
u44459
hEhE zdej nextam
09. april 2011
next!!!
09. april 2011
u44459
u44459
Danes gremo domov.Kar naenkrat je k meni pritekla Rosie.
Klara,Klara,Klara!Hitro pridi sem no!
J-Pa kaj je no Rosie?
R-Daj no hitroooooo
J-Daj no kaj je?
R.Pridi na plažo!"
Šla sem na plažo in zagledala Toma.Pogovarjal se je z nekim dekletom.Vedela sem da tega nebom dopustila.Tom je moj,in pika.
stopila sem tja ravno ko je dekle reko da jre samska.
Stopila sem tja no in rekla.
Živijo ljubii(poljubila sem ga)Kdo je pa too?
T-aM,Am,...
Dekle-Alma sem.In Tom mislila sem da si samski.
T-Pa saj sem ti povedal da nisem no.
Dekle-Ej ti njegova punca..
J-klara....
Dekle-Ja no Klara,Tvoja mala sestrica me je potisnila s pomola.
J-ROSIE!
R-ja kaj je Klara.
J-Opraviči se Almi.Prosim.
R-Oprosti Alma.
T-Klara.Pridi.Z.Mano.
Šla sva v hišo.
T-Oprosti da moram to rečti vendar bolje bo da nekaj časa nisva skupaj.
J-kaj,kdaj,zakaj,kako?
T-Oprosti.Odhajam.!
J-Dobro!Itax te ne otrebujem več!Aja pozdravi Sally!
Sally je Tomova sestricaa
Slikce še.
Rosie-

Tom-

Alma-

Sally-

P.S.Sally ni vampirka

P.S.S.Še 4 nexte
09. april 2011
next
09. april 2011
u44459
u44459
Bom kr jst ane.
Ko sem se z Rosie in Mio vozila domov nisem govorila.Nisem jokala.Nisem bila jezna.Nisem mislila nanj.Ničesar nisem delala.Ničesar.Samo opazovala sem okolico.
Naekajkrat se mi je prikazal Tom in hitro sem se ozrla nazaj.A n ibil on.Doba sem vzela v roke sliko v okvirju.Vzela sem jo iz okvirja in se z njo v roki odpravila n AlfaCiry(kresovn središče)Približala sem se kresu in nanj vrgla sliko.
09. april 2011
u37905
u37905
next!!!
09. april 2011
u41700
u41700
Vendar se slika ni sežgala. Ali je kje pojasnilo.? Ne. Zakaj se slika ne sežge.? Zaradi spominou, zaradi..Hm...Zaradi...Njegove moči. Ne vem. In najbrš tudi nikoli ne bom.
Tm sm bla sama. Usi so šli na sook. Pred mano se je kr naenkrat prikazou Tom. Šla sm mimo. Zakaj bi ga mogla gledat.??? Prijeu me je za rame in me z swojimi močnimi rokami zasukau k sebi. "Pojdi z mano" mi je rekeu. To je bila odlična priložnost da ga dobim nazaj. Vendar zame ne obstaja weč. Začela sm jokati. Brez razloga. Tom me je samo dvignu in me nesu u autoo.

T : Toom J : Jss

J : Kam greva.?
T : Hmm. Sj bojo usi tm pa tut ščitl te bojo pa..
J : Kam greva Tom, kam grevaa.!!
T : Nekam. No ja tm še nisi bla.

Utihnla sm. Zaspala sm. In k sm se zbudila sm bila na neznenem kraju. Bila sm...* NexT.?*?
10. april 2011
u44459
u44459
Doro dolgčas mi je bom kr pisala : )
Bila sem v ogromni hiši.Okoli mene je stalo 10 ljudi.Vendar kdo je bil to?Tom je stopil k meni in rekel.
Klara,to so moja mama Amy in oče Ben moja teta Lana in sestrične Mimi,Anna in Lara ter bratranci Luke,Zhig in Cas.

J-(veste kdo ane)Ampak,Ampak...zakaj sem tukaj Tom?
T-Ker te ljhubim Klara.Ne morem te pustiti z tvojo grzono prijateljico in grozno malo nadlogo.
J-NI RES TOM!Obe sta SUPER!in zdaj grem od tod!
Amy(Mama)-ne,ne greš Klara.Nemoreš.Zaščitili te bomo.
J-Ampak kako in pred kom?
T-Veš,da sem te gledal ko si sežigala sliko?Zakaj se ni sežgala?Zaradi ene tvoje misli.Zaradi mojih moče.
J-ampak kakoo?Saj te ni bilo zraveen!
T-Bil sem!V tvojem srcu sem obstajal,pa če tudi si me sovražila.In vedno bom!JE TAKO?
je skoraj zavpil.
J-Ja Tom.Tako je.Vendar če bom tu bom tudi az vamp.....
T-NISMO VSI VAMPIRJI!NO SKORAJ VSI SMO!VREDU?Cas in Mimi sta navadna človeka!In dokler sta ona človeka boš tudi ti!Zdaj pa gremo,hitro!
J-ampak kaam?
11. april 2011
u41700
u41700
Next.?**?*
12. april 2011
neext
12. april 2011
u44459
u44459
Hana nexta Boste mofgli malček počakat : )
12. april 2011
u41700
u41700
Nism dobila odgovora. Samo sledila sm jiim. Hodili smo 3 ure, ko sm imela dovol sm Tomu rekla le...

J : Newem kje sm te najdla, ampak niswa za skupi. Negrem naprej. Zdj sm razmisnla in ugotovila, da tko ne gre. Živela bom svoje Č-L-O-V-E-Š-K-O žiuljenje. Jzzt grem. Dijoo.

T : Ne, negreš. Ti se pač ne zavedaš, da...

J : Usga se zavedam, dost mam te tuoje zejbancije, ne dotikej se me, nerabm te, če ne bom prežiwela pač ne bom, spizdi mi takoj!!!

T : Ne zawedaš se da boš umrla, ker nas zasledujejo vampirjii.

J : Bom pa umrla. Komu me je pa škoda?!

Amy ( Mamaa.) : Klara! Dovol. Ostani. Pogumna si, da se prepiraš z nekom, ki ga twoja kri vabi...

T : Mhmm...

J : Ne. Morm it.

T : Ne nesmeš iit.

J : Prouu še mau bom ostalaaa. Ampak vrjemte, da bom pobegniŁaa.
13. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg