Forum
Hey! Jaz in ღɲơƅơɗɣ_ƈʌɾєƨ bome skupi pisale zgodbico. Jaz za Marka, vampirja; ona pa za Ari, zombijko.
∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞
Sem Mark. Mark Masson. Živim nekje na sredini gozda v sanjsko veliki hiši. Nebi se rad hvalil, vendar smo bogati, nesramno bogati. Naša družina ima veliko članov; mene, očeta, mamo, 2 brata in sestro. Oče je Egon, mama je Erika, mlajši brat je Dax in starejši Aron, sestra je Maxine. Navidezno smo čisto normalna in običajna družina. Zakaj? Jaz osebno si nisem z nikomer v sorodu. Pravtako ostali člani družine. Nekje smo se srečali, se spoprijateljili in zaživeli skupaj. Ljudem smo rekli, da smo mi 4 posvojeni, ker Erika ne more imeti otrok in si jih zelo želi imeti. Izdajamo se za nekaj, kar sploh nismo. Ljudem lažemo! Lažnivci smo, to kar jaz najbolj sovražim. Laganje je nekaj najhujšega kar lahko neka oseba naredi. Oseba se zlaže in čez čas, ko pride resnica na dan so osebe, katerim je ta oseba lagala, prizadete. Lažemo o tem, da smo ljudje. Smo vampirji. Vendar ne takšni, kot ostali. Za razliko od njih mi ne pijemo krvi ljudem. Mi jo pijemo živalim. Že dalj časa so na našem jedilniku živali. Pa vendar, človeška kri je kot kakšna dobra droga ali pa kakšno okusno vino, ki so ga starali nekaj let. Ljudje omamno dišijo. Sploh se zavedajo ne, kako slastni so. Že samo zaradi vonja se nam meša, kaj šele ko ga okusimo. Sam sem spil kar nekaj ljudi. Zelo kmalu sem se začel brzdati, pa vendar prepozno za tiste nesrečneže, ki so končali pod mojimi zobmi. Vampirja, ki je ''vegetarijanec'', lahko hitro prepoznaš. Po barvi zenic. Tisti, ki pijejo človeško kri imajo rdeče zenice. Naše zenice so pa zlate, karamelne. Vendar samo takrat ko smo siti. Ko smo lačni, žejni krvi, so naše zenice temnejše, rjave. V res hudih primerih lakote so tudi črne. Čeprav ne pijemo človeške krvi, se ne družimo z ljudmi. Preveč nevarno je zanje. Klub temu hodimo mi trije in sestra v šolo. Aron in Maxine hodita v 2 letnik, medtem ko midva z Daxom v 1. Ko zaključimo z šolo se preselimo v drug kraj. Torej se na vsake 4 ali 5 let selimo. Iz gozda v gozd. Bilo bi lepo če bi lahko nekje za dalj časa živeli. Pravtako bi bilo lepo če bi imel punco. Čeprav sta brat in sestra sta Aron in Maxine skupaj. Je pa res, da vsi vejo, da nismo iste krvi, zato je to nekako sprejmljivo. Dax si je najdel neko vampirko Adele. Jaz pa samevam. Nisem še najdel tiste prave. V svojih več kot 100 letih obstoja je nisem našel. Eriko skrbi če je sploh kakšna zame. Mislim tista prava. Veliko število punc bi naredilo vse, da bi bil z njimi. Vseeno mi je zanje. Niso mi všeč in pika. ''Mark.'' je zakričala Maxine. ''Kaj je?'' sem ji hitro odvrnil. ''Dol pridi. Hitro!'' je spet zakričala. Pojma nimam zakaj kriči. Pa saj smo vsi pri hiši vampirji in še najmanjši hrup zaznamo in ga slišimo. In glede tega, da naj hitro pridem dol. Tega raje sploh komentiro nebom. Minila je sekunda in že sem bil pri Maxine. ''Želiš?'' sem jo vprašal, čeprav sem že vedel vnaprej. ''Egon in Aron sta sklicala sestanek.'', prikimal sem in se odpravil v dnevno sobo. Počasi s človeškimi koraki. Nekateri vampirji imamo posebne nadnaravne moči. Jaz lahko preberem misli. Daxova Adele pa ima lahko vidi dogodke, še preden se zgodijo. Egon misli, da svoje spretnosti iz človeškega življenja prenesemo v vampirsko življenje z razliko, da je ta spretnost izrazitejša, okrepljena. Vsedel sem se na sedežno. Egon in Aron sta se postavila pred tv in začela. Aron je začel: ''Adele nas je že opozorila na to. Pa vseeno smo presenečeni nad tem, kar se dogaja v bližnjem mestu. Opazili smo, vedno več zombijev. Ti nas ogrožajo. Zato moramo večanje števil zombijev ustaviti. Torej, ne preostane nam druga kot, da pobijemo vse zombije, ki jih dobimo pred roke. Vam je vse jasno?'', pokimali smo. Tokrat se je oglasil Aron: ''Z Egonom sma jih srečala. Bili so 4. Da ne boste mislili. Ni tako lahko ubiti zombija, kot mislite. Bodite previdni saj so nevarni, ker ne pazijo.'', začeli smo se smejati. Mislim, kaj mi bo pa neki zombi naredil? Nič mi ne more. Egonu in Aronu ni bilo všeč. ''Res, da vam nič nemorejo, vendar vas šokirajo. Vidite 'človeka', ki razpada in si mislite »Kako lahko to sploh hodi?«. Vidite ga, pa ne vohate krvi, ne vohate njihove omamne dišave in ne čutite bitja srca. In še nekaj, da ne boste tako zelo presenečeni. Zelo smrdijo. To je vse.''. Vstal sem se in odšel ven. Šel sem na lov, bil sem že res lačen.

5 nextov
11. avgust 2013
u66509
u66509
next
11. avgust 2013
u95401
u95401
next
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
u148126
u148126
next
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
u38598
u38598
Evo pa še next iz moje strani,hvala vsem ko berete,pa upam da vam bo všeč <33
Končno sem spakirala vse stvari,ker se jutri selim v kraj katerega imena si niti ne zapomnem,sovražim to da se morem preseliti ter oditi z moje šole,kjer sem spoznala zelo dobre prijateljice...aj kako sem nesramna,da sem se pozabila predstaviti,sem Ariana Rott,stara sem 16 let in imam samo mojo mamo Kate,ker mi je oče umrl ko sem bila še majhna,zdaj se morem seliti v nek kraj bogu za hrbtom s svojo mamo,ker je tam dobila novo službo,ne zamerim ji ampak prvega letnika nisem mogla dokončati na tej šoli,kar sem si želela,pa saj se bom navadila...˝Ari si že spakirala,odločila sem se da greme že kar danes,da lahko že jutri greš na novo šolo˝ je vprašala moja mami ko je prišla v mojo sobo,ja kot ste opazili me kličejo kar Ari,kar mi je še kar všeč,samo odgovorila sem ji da sem že ter se ji nasmehnila,˝torej pridi, da kar odideme˝je še rekla in odšla dol,jaz pa sem pobrala kovčke ter odšla za njo,ko sem prišla ven sem si še zadnjič ogledala hišo v kateri sem doživela veliko lepega ter zložila stvari v avto in se nato odpeljale,ko sme odhajale,sem še lahko zadnjič videla kraj,katerega bom nekoč zagotovo ponovno obiskala,kajti na ta kraj me veže našteto lepih trenutkov.....
*naslednji dan*
ah umrla bom,ta budilka,najrajši bi jo vrgla čez okno....včeraj sme prišle zelo pozno,potem sem morala še pa raspakirati obleke in vse,ampak nič za to,ko sme z mamo prišle me je dočakalo lepo presenečenje,katerega mi je mami pripravila,imam svojo hišo,mami pa svojo,tako da bom mela veliko prostora zase,seveda so to sosednje hiši,ampak tudi zelo velike in prelepe.....odšla sem pod tuš,se naličila ter oblekla.Nato sem si še pripravila zajtrk,kaj mislite,kar rezino kruha in nutelo,njami ter odšla kar s kolesom proti šoli,ker ni bila daleč,prav zanima me kakšne sošolce/ke bom imela,upam samo da me bodo lepo sprejeli.....Ko sem prispela so me vsi nekam čudno gledali,ni čudno če sem pa nova,ko sem prispela v razred so že vsi bili tam saj je že zvonilo,na urniku sem imela naravoslovje ki me ga bo učil gosopod Hočevar,vsedla se m se še na zadnje prosto mesto zraven nekega fanta,ki je pritegnil mojo pozornost,priznam bil je ekstra privlačen,očitno mi bo tale šola zelo všeč,nažalost pa on ni meni posvetil kaj preveč pozornosti,kaj pa drugega,takšen lepotec me ne bo nikoli opazil...naslednjo uro sem imela matematiko,nato še pa slovenščino,med to uro je on tudi odšel domov,gospa Novak ki nas uči ta predmet mu je dovolila da odide domov,ker mu je bilo slabo,končno sem izvedela njegovo ime,Mark,ah moja nova simpatija,te njegove prelepe oči zlato karamelne barve,kar stopila bi se.....no od te ure naprej ni bilo kaj več zanimivo,ker ni bilo več njega,imela sem še dve uri nato pa odšla domov........Ko sem prispela domov sem naredila nalogo nato še malo pregledala snov,ker sem kar pridna učenka in skrbim da imam dober uspeh.Ko sem končala sem si še pripravila malico in nato odšla ven,ker sem živela blizu gozda sem se odločila da grem kar na sprehod po potki ki je vodila skozi gozd,ampak to je bila napaka,kajti čim sem prišla do nekega prelepega jezera me je nekdo prijel od zadaj in ugriznil na roko,izvila sem se od njegovega oprijema in zbežala domov,na sredini poti sem še pogledla nazaj ter videla fanta ki je izgledal kot kakšen zombi,samo tega mi je še manjkalo...Ko sem prispela domov sem videla da mi ne teče kri iz mesta na roki kjer me je ugriznil,ampak tudi srčnega utripa nisem čutila več,torej imam prav,ugriznil me je zombi,ter tako postala tudi jaz zombijka.Odločila sem se da mami ne povem ničesar o tem,ter odšla pod tuš nato pa v posteljo,kjer sem v solzah zaspala....
*naslednji dan*
spet ta butasta budilka,argh kamlu bo pristala v smeteh -.- ...zunaj je lep nov sončen dan,odšla sem v kopalnico po tuš ter se pod hladno vodo spomnila vseh dogodkov prejšnjega dneva,ter po licu so mi spolzele solze,najprej ena,nato pa je že nastala kar poplava,odšla sem izpod tuša ter opazila da zelo težko hodim,ko sem prišla pred ogledalo sem opazila kakšna sem,takšna nemorem nikamor,težko sem hodila,izgledala sem kakor zombijka kar sem tudi postala...šla sem v sobo,se ulegla na posteljo ter zajokala,mama me ne sme videti,kaj če ji kaj naredim,zaprta moram biti v sobi in nikamor hodit......cel dan sem prečepela v sobi in razmišljala kaj bom naredila,na pamet mi ni prišlo nič,samo vedela sem da moram ostati v hiši in tako je minil moj dan,samo jokala sem in razmišljala,mojega življenja je bilo konec,ter nikoli več ne bom videla njega,Marka,samo mislim še na njega odkar sma se videla v šoli,kmalu sem v solzah in zatopljena v svoje misli tudi zaspala.......

Ari:

Za nadaljevanje pa rabme 8 nextov
11. avgust 2013
neext
11. avgust 2013
u144299
u144299
neext
11. avgust 2013
NEXT
11. avgust 2013
u125821
u125821
next! nova bralka
11. avgust 2013
u148126
u148126
next
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
neeeeeeeeeeext
+ nova bralka
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
Hvala! <3
Ko sem svojo žejo potešil sem se vrnil nazaj v sobo. Vsedel sem se na posteljo. Imam jo za okras. Mi ne spimo. Sicer pa, če že spal nebom na njej bom pa sedel in ležal. Kako smešno je vse skupaj. Adele se je pojavila pri vratih; ''Lahko vstopim?'' je z svojim nežnim glasom rekla. Pokimal sem in vstopila je, se vsedla na posteljo in začela: ''Mark, jutri bodi lepo oblečen za v šolo.'', pogledal sem jo; ''Oprosti, ampak, se ti je mogoče zmešalo? Vsak dan sem lepo oblečen.'' sem ji odvrnil ona pa je odkimala, ''Ampak jutri je posebni dan.'' je še rekla in že je ni bilo več. Kakšen poseben dan? Zares mi je postalo žal, da ji nisem prebral misli. Potem bi vedel. Le kaj je videla? Vstal sem se in si naredil glazbo. Vse počnem počasi. Kot človek, da mi čas hitreje mine. Šel sem do police s knjigami, vzel naključno knjigo ter se vsedel nazaj na posteljo. Začel sem jo brati in kmalu sem prebral celo. Ura je bila 6 zato sem se spreoblekel in se uredil. Šel sem v dnevno sobo in skupaj z Aronom, Maxine, Daxtonom in Adele smo šli ven in v avto. Po pol ure smo prispeli do šole. Razšli smo se vsak v svojo smer. In ne. Z Daxtonom nisma v istem razredu. Aron in Maxine pa sta. Tudi ta šola je kot moje prejšnje gimnazija. Prišel sem do učilnice in se vsedel v zadno klop. Sedel sem sam. Kmalu je zazvonil zvonec in v učilnico je stopil gospod Hočevar, profesor naravoslovja. Za njim je v učilnico vstopila nova dijakinja. Neka Ariana. Vsedla se je zraven mene. Sedaj je bilo vse zasedeno. Ni bilo več prostora za mizami. To je to. Nič več novih dijakov in dijakinj. Vsaj v našem razredu ne. Ta, Ariana. Nekaj me je pritegnilo. Pa nevem kaj. Po končani uri sem odšel v matematično učilnico. V razredu je že bila gospa Kos, profesorica matematike. Po tej uri pa sem imel na urniku slovenščino. Gospa Novak je z veseljem razlagala snov medtem ko sem jaz strmel skozi okno. Oblaki so z neba počasi izginjali zato je bilo vedno bolj sončno. Novakovi sem rekel, da mi je slabo in dovolila mi je, da grem domov. Na hodniku sem se srečal z Aronom, Maxine, Daxtonom in Adele. Hitro smo šli v avto in se odpeljali domov. ''In, kako se ti zdi?'', me je Adele čisto navdušeno vprašala. ''Kaj?'' sem ji rekel in Adele je odvrnila: ''Ariana! Ni prišla?'', ''Ja je.'' Sem rekel kot, da bi izgovoril nekaj najbolj brezzveznega. ''Mogel bi biti navdušen nad njo. Videla sem!'' je rekla malce panično. ''Ne skrbi Adele. Ne moreš vsega uganiti.'' sem ji rekel in upal, da sem jo pomiril. Verjetno je delovalo saj me je le ošvrknila z pogledom. V njenih misli pa tudi ni bilo nič v zvezi z tem. Zavzdihnil sem in pogledal skozi okno. Zaznal sem drevesa in vedel, da bomo čez 5 minut doma. Kot sem rekel. Čez 5 minut smo bili doma. Ko smo prišli smo imeli obisk. Prišli so nas obiskat neki sorodniki iz Anglije. Zanimivo je videti in gledati britanskega vampirja. Njihov naglas je prav smešen. In, pomilovanje, ki ga začutim ko govorijo slovensko. Ha ha. Ne spominjajte me na to. Vem, nesramno ampak kaj naj. Predstavljaj si britanca, ki govori slovensko. Ok, šalo na stran. Nisem si mogel pomagati, da se nebi začel smejati, ko je začel britanc pripovedovati. Raje sem se umaknil v sobo. Vključil sem glazbo in se sprostil. Čutil sem neko napetost, pa nisem vedel zakaj. Dan je bil naokoli in zopet je bil čas za v šolo. Kot ponavadi sem odšel v dnevno od tam pa smo skupaj odšli v avto in takoj na prej. Prvo uro imam zopet naravoslovje pri prof. Hočevarju.Torej bom srečal tisto punco. Nevem zakaj mi ne da miru. Ura se je začela nje pa še ni bilo. Bil sem razočaran, ker je ni bilo. Še vedno sem imel občutek, da nekaj ni vredu. Bila je le ena razlika; zdaj sem bil prepričan, da nekaj ni vredu. Zakaj bi tista punca prišla samo za en dan v šolo? Res mi ni bilo jasno. Že kar nekaj dni je ni. Zazvoni je zvonec in odpravil sem se ven iz razreda. Na hitro sem si naredil načrt. Šel bom v tajništvo in tam izbrskal njen naslov. Ko sm prišel vanjo sem tajnici rekel, da jo prof. Hočevar potrebuje. Pokimala je in odšla. Kako je neumna. Zagnal sem se in vampirsko hitro prebrskal predale. V tretjem predalu sem našel njene podatke. Natančno sem ji prebral in si jih poskušal zapomniti, kar ni bilo težko. Zališal sem korake tajnice in pospravil papirje nazaj v predal. Še preden je ona vstopila sem jaz že izginil skozi okno. Šel sem do avta in v njega vrgel listek, da me naj ne čakajo. Odpravil sem se do njene hiše. Bila je zelo blizu gozda. Šel sem do vrat in pozvonil. Nekaj ni bilo vredu.
10 nextov
11. avgust 2013
u144299
u144299
next
11. avgust 2013
next
12. avgust 2013
next
12. avgust 2013
next
12. avgust 2013
next
12. avgust 2013
iLoveHaters: ni problema

še 4 nexte pa nextame
12. avgust 2013
u125821
u125821
next!!!
12. avgust 2013
next
12. avgust 2013
next
12. avgust 2013
next
13. avgust 2013
u38598
u38598
Hvala vsem za nexte <3
Zjutraj me je zbudila budilka šele ob devetih,saj zdaj ne bom hodila nikamor več ven,da me ljudje ne bi opazili....saj ena dobra stran tega,da sem zombi,ni mi treba ven,torej v šolo tudi ne in lahko spim dlje,kakor mi tudi ustreza...Vstala sem in se odpravila v kopalnico malce bolj počasi kakor bi lahko če še bi bila človek,ker imam zdaj malce oteženo hojo.Pogledala sem se v ogledalo ter videla kakšna sem,malce je manjkalo da nisem zakričala,ker sem se sama sebe ustrašila...Odšla sem pod tuš,se oblekla in z ličili nekako poskušala izboljšati izgled,nakoncu sem bila kar zadovoljna....Počasi sem se odpravila v dnevno,si izbrala film in ga začela gledati.Ko je bilo filma konec sem se počasi spravila v kuhinjo in ogledala kaj si lahko skuham za kosilo,ko je kar naenkrat pozvonilo.Previdno sem odšla do vrat in odprla vrata zelo na ozko,tako da je se je videl le moj obraz...zagledala sem njega,Marka,če ne bi bila mrtva bi moje srce zdajle razbijalo sto na uro,˝Ariana?˝ je vprašal,˝Ja, jaz sem. Kaj hočeš Mark? Saj si Mark, ne?˝sem mu odgovorila,˝Ja,sem Mark.Prišel sem ti povedati domače naloge˝,˝Aha.˝ sem mu le na kratko odgovorila,˝Me ne boš povabila naprej?˝ me je vprašal,meni je pa bilo nerodno,ker nisem vedela kaj naj naredim,saj bi ga povabila ampak ne želim,da bi videl kaj več kot moje oči...''Khm, em, ne počutim se najbolje ...''˝sem mu se zlagala,˝Zakaj pa lažeš?˝ me je vprašal.Prestrašila sem se in zaprla vrata,začela sem globoko dihati in se spraševala kako ve da lažem,˝Ne boj se me˝je nežno rekel,kot da bi vedel da se ga bojim.Začelo se mi je temniti pred očmi in od tedaj se ne spomnim več.Prebudila sem se v svoji postelji in se obrnila na desni bok.˝Nesramna si,da veš.˝mi je rekel,˝Zakaj sem nesramna jaz?Ti si v moji hiši in ne jaz.˝sem mu potihoma odgovorila.˝Si prisebna?˝ me je malce presenečeno vprašal ter me očitno gledal,ker sem čutila pogled na sebi,malce čudno sem se počutila,ker nisem hotela da me vidi takšno,˝Odgovori na moje vprašanje.˝sem mu le rekla,˝Nesramna si,ker mi kažeš hrbet.Tako ne morem videti tvojega prečudovitega obraza.˝je rekel,jaz pa sem se hitro vsedla in ga presenečeno pogledala;˝Kaj?Si kaj pokvarjenega spil?˝sem ga vprašala,on pa se je le nasmehnil in odgovoril;˝Niti ne,jaz pijem le svežo in toplo.,ni mi bilo jasno kaj hoče povedati s tem a sem videla,da tudi on noče govoriti o tem,zato je kar nadeljeval;˝Bi pa ti nekaj takega pojedla.Sicer ti nebi škodovalo,pa vseeno,nebi ti koristilo.Še zmeraj bi bila lačna.˝ presenečeno sem ga gledala,zajela zrak in rekla;˝Kaj?˝,˝Prav si me slišala.Ariana,nisi več človek.Verjetno si že to sama ugotovila.˝,prikimala sem mu in ga malce nagajivo vprašala;˝Veš ti kaj sem?˝,zdaj je še on prikimal in rekel;˝Zombi˝,pokimala sem on pa je bil presenečen in vprašal;˝Kaj?Neboš nič rekla na to?˝,zavzdihnila sem in mu rekla;˝Kaj bi ti pa rekla?Saj sem se že čisto navadila na to.Sem kar sem,čeprav mi ni všeč.Vedela nisem,kaj točno sem.Videla sem zombija za sabo.Tistega,ki me je ugriznil,zato sem predvidevala,da sem to.Nisem bila prepričana.Rabila sem le neko potrditev.Le to je bilo.˝,spet je pokimal,jaz pa sem ga na široko pogledala ter se spomnila da sem preden sem odšla odpret vrata pristavila vodo za testenine na kuhalno ploščo.Kar se da hitro sem vstala in letela dol v kuhinjo.Ko sem prišla v kuhinjo sem videla Marka sedeti na stolu,nič mi ni bilo jasno,kako je prišel dol,ne da bi šel mimo mene;˝Kaj?Kako?Kaj?...˝sem ga le začudeno vprašala,on pa je le odgovoril;˝Pustima za pol.˝ in še nadeljeval;˝Vodo sem že jaz ugasnil.˝,pogledala sem ga in zavzdihnila,˝Rada zavzdihneš?˝je vprašal,čudno sem ga pogledala in se začela smejati ter mu rekla;˝Zelo si smešen.˝,˝To bom vzel kot kompliment.˝mi je odvrnil in se še bolj zasmejala in nato malce nesramno vprašala;˝Še samovšečen si?,˝Seveda,da sem.˝,mi je odvrnil,jaz pa sem se zresnila in se začela opravičevati;˝Oprosti,nebi smela...˝,˝Ne opravičuj se.Glede na to,kaj vse si danes doživela,lahko rečem,da se zelo dobro držiš˝mi je odvrnil,jaz pa sem ga le vprašala;˝Kaj vse pa sem doživela?˝,˝Hm,obiskal te je tujec, samo enkrat si me videla, z mano si nisi pogovarjala; izvedela si, da si zombie, pa tudi mene si videla v kuhinji, dol sem prišel prej kot ti, pa me med potjo sem sploh videla nisi.'',prikimala sem mu in rekla;˝Predvidevam,da veš kaj potem jem?˝,''Ljudi. Najraje imate možgane. Zaradi spominov. Z njihovimi spomini se spominjate. Če so veseli, ste tudi vi veseli. In če so žalostni ste tudi vi žalostni.'' mi je rekel,pokimala sem mu in še ga vprašala;˝Kaj pa moja drža?Komaj stojim zravnano...Pravtako hodim težko.˝,''Nevem, pomoje je krivo to, da si tako mehka ... Ne spoznam se toliko na vas.'' mi je odgovoril jaz pa sem se mu le nasmehnila.Nato sma se še nekaj pogogovarjala o meni in ko sem mu ravno hotela reči naj pove še kaj o sebi,sem videla da se je njegova barva oči počasi spremenila,zdaj je imel rjave oči in ne več zlato-karamelnih.Mark je opazil da sem presenečeno gledala v njegove oči in mi rekel;˝Ari,se spomniš,ko sem prišel v kuhinjo prej kot ti in to tako da nisem šel mimo?,˝Am ja...˝sem mu začudeno odgovorila,ker nisem imela pojma kaj mi bo zdaj povedal....˝no glede tega,moram ti povedati nekaj o sebi in ker sem opazil da opazuješ moje oči,si najbrž tudi ugotovila,da se mi je spremenila barva oči v rjavo...torej jaz sem vampir in moje oči so postale rjave barve zato,ker sem postal lačen...˝ mi je začel govoriti,ko sem ga prekinila in ga vprašala;˝Torej piješ človeško kri?˝,˝Ne.Kot si lahko opazila,da ko nisem lačen,imam zlato-karamelne oči,kar pomeni da se hranim z živalsko krvjo.Priznam pil sem tudi človeško kri,ampak sem se odločil,da tega ne bom več počel,ampak zdaj je že prepozno za njih...˝je povedal...Jaz pa sem izdahnila le malce začuden;˝Aha.˝.Nekaj sma se še pogovarjala glede tega kako lahko živi na takšen način in podobno,ko sem oazila da je že kar pozno in mu rekla;˝Mislim,da je pametno,da bi šel,tvoje bo že skrbelo,kje si bil cel dan...Hvala ti za vse Mark,zdaj ko sem zombijka se nemorem družiti z nikomer več in tvoja družba mi je prišla prav.˝,nato sem ga še poljubila na lice...Mark se še je poslovil in nato odšel.Odšla sem v sobo in mirno zaspala.
Kakšna se vam zdi kaj zgodbica?
Mnenje?
10 nextov
13. avgust 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
13. avgust 2013
neeeeeeeext
13. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike