Forum
u177453
u177453
Hai hai!
Začela bom pisati eno love zgodbico. Upam, da ne bo preveč kritik♥ + NE OGLAŠUJ, prosim!

Boš prosim bral/a mojo zgodbico :)?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. avgust 2014
u113053
u113053
nextštt
30. avgust 2014
u177453
u177453
1. ∂єℓ: ) Hσρє υ ℓιкє ιт♥
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Heila! Sem Maddison in sem stara 16 let. Trenutno so poletne počitnice jaz pa se s svojo najboljšo prijateljico Amber sprehajam v temnem gozdu. Bila je noč zato je bilo še bolj grozljivo, vendar midve se nisva menili za to .

Mimogrede...
To sem jaz!

In to Amber:

Počasi sva se odpravili domov, nato pa sva kar naenkrat slišali kako je zapihal močan veter ter nama s tem metal liste v obraz. Slišali sva prelom palice. Začeli sva pospešiti hojo. Ozrli sva se naokoli, ampak sva si mislili, da ni nič. Dokler ni nekdo prišel za nama... 2 fanta. Prijela sta naju okoli ust, da nisva mogli govoriti, nato pa naju zvekla v avto ter nama zvezala noge ter roke. Začelo naju je zebsti. Nakar je začel padati dež. Bili sva žalostni, jezni, ter lačni. Fanta sta naju odpeljala v zapuščeno hišo, ki je bila na izgled grozna, kaj šele notranjost...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Se vam zdi vredna zgodba za ene par nextov? Vsaj 4
Pozdravčke, ter lahko nočko vseem: )*
30. avgust 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeext:$
30. avgust 2014
u113053
u113053
next
30. avgust 2014
u173563
u173563
next
30. avgust 2014
u128688
u128688
nextttttt
30. avgust 2014
nexttttt
30. avgust 2014
next!
30. avgust 2014
u177453
u177453
2. ∂єℓ: )♥

Bilo je nešteto stopnic... in vsa smo mogli obhoditi. Fanta sta odprla vrata,nato pa naju porinila v umazano in zastarelo sobo, kjer sta naju odvezala. Vzela sta nama telefone in torbici v kateri so bili dokumenti, kartice, denarici,...V glavnem vse.
Porinila sta naju v kopalnico, nakar sta zakričala:"UMIJTA SE IN TAKOJ POJDITA V POSTELJO!" V kopalnici je bila seveda ključavnica, z njo pa tudi ključ notri. Zaklenili sva se. Iskali sva okno, nato pa sva ga končno videli. Splezali sva do njega in uspelo nama je pobegniti. Tekli sva na vso moč! Dokler nista opazila da se ne odzivava. Udrla sta v kopalnico in videla odprto okno. Takoj sta vzela avto in naju šla iskat. Začeli tečti po hišah in zvoniti, vendar noben ni odprl. NAŠLA SVA VAJU!! sta zavpila in naju zgrabila ter spet položila v avto. Tokrat sta naju zraven še omamila. Hitro sta naju odpeljala spet v isto hišo. Tokrat sta vzela ključ ven in naju zaklenila. Prišel je fant, ki me je že sprva ugrabil,...z Amber sta naju ločila in dala v različni sobi. Fant je prišel do mene in začel spraševati nenavadna vprašanja... Kot so; Kako ti je ime?, V katero šolo hodiš?, Koliko si stara? itd.,... Jaz pa sem bila čisto tiho... Nato pa se mi je predstavil... Ime mu je bilo Max. Začel je govoriti o sebi ampak jaz sem ga čisto ignorirala. Bližal se je proti meni in me močno prijel za roko ter mi rekel naj še sama povem kaj o sebi...Povedala sem mu samo kako mu je ime in koliko sem stara. Nato pa sem prekinila in se zagledala v okno in utihnila. Še bolj me je prijel za roko. Tokrat so njegove oči postajale svetlo svetlo modre. Takoj sem mu povedala več o sebi, nato pa je prišel v sobo drug fant.

+ Fantu ki so oči postajale modre je bil tak;

30. avgust 2014
nexšt
30. avgust 2014
u177453
u177453
Vsaj 6 nextov, hvala da berete♥
30. avgust 2014
u113053
u113053
nextštttt pi*ka moja
30. avgust 2014
u177453
u177453
Nism js tvoja piii eee ahahahaha
30. avgust 2014
next
30. avgust 2014
next
31. avgust 2014
u177453
u177453
3. ∂єℓ: )♥

Prišel je drug fant, ki je končno končal pogovor. Max me je zaklenil v sobo, jaz pa sem se samo spraševala kje je Amber.... Slišala sem krike, kletvice in ukaze...Mislila sem da kaj delata Amber zato sem hitro vzela kos lesa, ki je ležal ob postelji, in začela toplčti po vratih dokler se niso podrla. Začela sem tečti, vendar potiho. Dokler nisem slišala nekoga ki je hodil po stopnicah. Bil je MAX!!! Skrila sem se za vrati. In na srečo me ni videl! Stekla sem do dnevne sobe, v kateri so bila vhodna vrata IN KONČNO SEM SE REŠILA TE HIŠE sem si mislila!! Upila sem na pomoč, dokler nisem slišala da nekdo teče za mano. Bil je fant, ne Max, ta drugi! Bilo mu je ime Cameron. Prehitel me je in me spotaknil. Kričala sem na pomoč, ampak noben me ni slišal... Udarila sem ga v trebuh in tekla naprej nato pa me je spet prehitel in me udaril močno v glavo, da sem omedlela. Zjutraj sem se spet znašla v tisti prekleti hiši. Bila sem prestrašena, saj nisem bila v tisti sobi, v kateri sem bila prej...Nato pa je prišel Max z hrano v rokah oz. na krožniku x'D Seveda sem jo zavrnila, nato pa sem zakričala KJE JE AMBER!!! Rekel mi je da je v Cameron-i sobi,... Takoj sem začela tečti, metala sem mu reči v obraz ampak vseno je hodil proti meni. Končno sem prišla do sobe v kateri je bil Cameron... Videla sem Amber zato sem stekla k njej, vendar nisem prišla do nje, saj me je Cameron ustavil.! Rekel je da je bolna, in da se ne odziva,... vedela sem da se dela saj me je smešno gledala...Cameron mi je rekel naj grem nazaj v sobo jaz pa ga nisem ubogala. Šla sem k Amber, ta pa mi je na uho zašepetala naj ga spravim iz sobe, da lahko pobegne. Rekla sem mu da v kuhinji gori. Zato je šel hitro pogledat, Amber pa se je hitro podvizala in šla čez okno ven, in pobegnila. Ko me je Max videl me je močno prijel za vrat in mi rekel kje je Amber, še sama nisem vedela kako je lahko zvedel da je pobegnila. Nato pa me je začel dušiti. Cameron ga je pomiril, Max pa je imel še svetlejše oči od njegovih naravnih. Sproti so se mu spreminjale, in v tistem trenutku sem vedela da ni navaden človek.

Da ne bom pozabila... Cameron je izgledal tako;

Cameron ga je pomiril in Max je začel iskati Amber, videl jo je kako je tekla v gozd, nato pa je šel za njo. Vpila sem pazi Amber!! ampak me ni slišala. Cameron me je utišal in mi pritisnil roke na usta. Videla sem omedlelo Amber v rokah tega neumnega Maxa.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kaj mislite da se bo zgodilo?
Vam je zgodba všeč?
Vsaj 6 nextov?
31. avgust 2014
u165577
u165577
neext
31. avgust 2014
neeext
31. avgust 2014
u154933
u154933
next
31. avgust 2014
next
31. avgust 2014
u113053
u113053
next *.* specijalno hahaha
31. avgust 2014
neeeext
31. avgust 2014
neeext
31. avgust 2014
u177453
u177453
4. ∂єℓ: )♥

Max jo je položil na kavč in šel do mene ter mi rekel da mu je zelo žal. Jaz pa sem ga seveda samo ignorirala in odšla do Amber. Amber se mi seeveda ni odzivala saj je omedlela. Cameron mi je rekel naj grem pod tuš in naj se malo osvežim, pomirim. Odšla sem pod tuš predtem pa sem se seveda zaklenila. Ko sem se okopala, sem se ogrnila v brisačo... Ugani koga sem videla? MAXA!!! Bilo me je sram, bila sem prestrašena, preseneča kako je sploh noter prišel. Nato pa je šel samo do mene, me prijel za vrat in me močno stisnil k sebi in me poljubil. Nisem vedela ali naj mu poljub vrnem, ali ne. Odločila sem se da ga zavrnem, in odrinila sem ga stran in se odšla preoblečti v drugo sobo. Odšla sem spat. Nato pa me je zjutraj nekaj zbudilo... Nekaj sem čutila,... okrog pasu... bila je roka... od MAXA! Ki je objemala moje telo...Max je spal, zato sem se obrnila proti njemu in zrla v njegov obraz in razmišljevala kako nama je lahko to naredil. Nato pa sem videla kako so se njegove oči na hitro odprle, in zaprle. Hitro sem se obrnila, vstala in raje šla v drugo sobo. Ker je bila še tema, nisem vedela kam grem,... nato pa sem se zaletela v nekoga. Bil je Cameron. Vodil me je nazaj v svojo sobo.Ni bilo več Maxa - sem mislila. Ko sem končno zaspala sem se spraševala na tisoče stvari... Zjutraj me je Max zbudil, z sokom v rokah. Vprašal me je če bom pila. Bila sem neizmerno lačna in žejna saj nisem jedla niti pila že 3 dni...Hitro sem popila sok, nato pa se ga izognila in iskala Amber. Max me je prijel za roko, me pritisnil močno k sebi, in mi rekel;" Oprosti za včeraj, ampak ne morem se izogniti tvoji lepoti veš,... in ko si zraven hrepenim po tebi,... ko me ignoriraš me boli srce zato se tako obnašam, ko si blizu se ne morem izogniti tvojemu vonju..." Jaz pa sem bila samo tiho. Nato pa je rekel:" Boli me, ko nič ne rečeš... ko se me tako bojiš, ko nočeš govoriti.." Nato pa sem ga prikinila in se začela dret na njega; AJA? ZAKAJ SI NAJU UGRABIL? ZAKAJ NAJU IZSILJUJEŠ? ZAKAJ?!? ZAKAJ!?! Če te nebi poznala bi bilo vse boljše! Zdaj pa morem trpeti zaradi tebe! Ker te ne morem niti gledati več! TOLIKO SI MI VŠEČ! Ne morem se pogovarjati s tabo ker me je sram! Boli me srce ko vidim da me hočeš nasmejati, se pogovarjati z mano, a ko pogledam kaj si mi naredil še za nazaj TI NE MOREM ODPUSTITI!. Nato pa je vse postalo tiho dokler nisem opazila rane na Maxovi roki. Odtrgala sem si kos majce in mu pritisnila na rano. Nato pa me je pogledal v oči in me nežno poljubil, jaz pa sem se samo prepustila in sem mu vrnila poljub.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vsaj 6 nextou?
31. avgust 2014
super je.. nadaljevanjeeee .... neeeeext
31. avgust 2014
next kul zgodba
01. september 2014
neext
01. september 2014
u113053
u113053
next