Forum
Hej!

Sem Emma Mc'Wampire.Moji starši so zelo revni.Živimo v majhni hiški v gozdu.V tem gozdu se počutim osamljeno.Stara sem16 let in ne obiskujem šole saj starši ne dobijo denarja.Mnogi mi pravijo da sem zelo pametna.In ko mi to rečejo,me vedno vprašajo če sem vampir!In to samo zaradi mojega butastega priimka.Imam psa ki smo ga našli na ulici.Ime mu je Max.Najboljša prijatelja sma že od mojega rojstva.Starša večinoma ni doma,saj iščeta službe.Imam svoj rdeči motor,ki sem ga dobila za B-day od mojega bogatega bratranca.Za naš pravijo da tam straši.Najbrž je tako samo zaradi mojega priimka.

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. maj 2012
Še slikice:

Starša:

Max:

Hiša:

30. maj 2012
next
30. maj 2012
kak ste najdli psa na ulci če živite v gozdu?
aja pa NExt
30. maj 2012
Haha..Ker mogoče starša hodita iskat službo v mestu
30. maj 2012
nxet
30. maj 2012
next
30. maj 2012
Nextam pa vsem hwala

1. December 5.09

Ležala sem na postelji.Zunaj je bilo tako mrzlo pa še bil je sneženi vihar.Z bosimi nogami sem stopala po škripajočih stopnicah.Zagrela sem si mleko in vzela pol črnega kruha.Na hitro sem pojedla in Maxu dala vodo ter kosti.Zaslišala sem šum.Obrnila sem se okoli in zagledala listek na oknu.Bil je zelo lepo napisan.Pisalo pa je: Vampirska jasa, 23.55.Se kdo dela norca ali pač?Pogledala sem naokoli.Čudno je bilo da ni bilo nobenih stopinj v snegu,sploh pa,kdo bi hotel iti ven v takem mrazu.Skomignila sem z rameni in odšla gor obleči kavbojke in topel pulover.Max je zaspal,jaz pa sem se odtihotapila ven.Spet sem zaslišala nek šum."Ne pozabi na danes!"Ozrla sem se naokoli,pa spet isto,nikjer nikogar.Hodila sem,dokler nisem zagledala neke table.Z golimi rokami sem počistila sneg dol.Gledala sem kako je z rdečo barvo nekaj pisalo."Ali pa mogoče kri?"Je nekaj zašepetalo.Kriknila sem in padla v sneg."Ja,super!"Sem zavzdihnila in si počistila sneg z hlač.Odšla sem do jase,bolj natančneje...do sredine jase.Ozrla sem se naokoli in pogledala nazaj.Nič...Zazrla sem se bolj dlje in videla volkove.Zakričala sem. Obrnila sem se naprej in tekala...oz. vsaj hotela sem.Zaletela sem se v nekega fanta.Njegovo telo me je odbilo in padla sem na tla.Stemnilo se mi je.

1 next
30. maj 2012
nxet
30. maj 2012
next
30. maj 2012
Zbudila sem se.Pogledala sem okoli sebe."Hm,moja soba?Ampak,Kako!?"Začutila sem mrzlo roko na moji glavi.Počasi sem pogledala na levo.Bil je fant,v katerega sem se zaljubila na 1. pogled.Imel je svetlo modre oči in razmršene rjave lase."Ka.kaj..tu..t..i .dela..š?Sem jecljaje vprašala.Z roko je dal prst na usta in rekel:"Ime mi je Lukas,tebi?"Emma Mc' Wampire".
Pogovor:
Lukas:Tvoje ime se kot nalašč ujema z mojo osebnostjo.
Jaz:Kako to misliš???!!!Si vampir?

Lukas mi je položil prst na usta in rekel:"Naj bo to najina skrivnost".Zagrnil plašč in izginil vstran.

Lukas:

Zakričala sem.Max je v hipu pritekel k meni.Stisnil se je in zaspal.Pogledala sem na uro.22.00!Kako?!Starša se še nista vrnila.Nato sem se spomnila listka.Točno!1 uro še imam.Oblekla sem si bundo nadela mamine rokavice in očijevo kapo.Nadela sem si tudi mamin šal.Pobožala sem Maxa in on je rahlo zacvilil.Ponavadi res ni cvilil.Odšla sem tiho skozi vrata in si z žepno svetilko svetila pot."Tukaj sem"!Ura je bila pet minut do enajst.Zaslišala sem šum in Pogledala na levo ter na desno.Naenkrat pa...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Več izveste v naslednjem delu! 3 nexti!

NAGRADNO VPRAŠANJE:
Kaj mislite da se bo zgodilo?

Nagrada:Naslednji next posvetim tistemu ki ogutovi! + Lajkanje vseeh slikic na profilu
30. maj 2012
next
30. maj 2012
Vidiš Lukasa hehe drugač nxet
30. maj 2012
Haha,delno prav,samo vseeno dobiš nagrado!Pa bom kr nextala:3(Nič pametnega niam za počet)
31. maj 2012
To posvetim Loveboys !

Zaslišala sem šum in Pogledala na levo ter na desno.Naenkrat pa...AAA!Sem zakričala.Videla sem Lukasa ki leži na tleh.Imel je grde rane po celem telesu.Ampak iz njih ni pritekla kri.Zamislila sem sem,kaj mi je nazadnje rekel: "Naj bo to najina skrivnost".Prihitela sem na jaso,zagrabila Lukasa in ga odnesla domov.Dala sem ga na posteljo.Max je čudno pogledal in zdirjal v kuhinjo.Postajala sem utrujena.Vlegla sem se na trda tla.Oči so se mi začele postopoma zapirati.Zaspala sem.
---------------------------------------------------------------------------------------------
JUTRO: 3. december 6.00

Zbudila sem se.Začela sem odpirati oči in se obrnila na levo.Videla sem Lukasa.Gledal me je.Podarila sem mu bežen nasmeh.Začel je pogovor.

POGOVOR:
j-jaz l-lukas

l-Hej...
j-hej...
l-Hwala ker si me včeraj rešila.
j.Amm.No problem...Hihi...Boš kaj jedel?
l-Ne hvala...Mi poveš tvojo zgodbo?

In povedala sem mu.Gledal me je s prestrašenimi očmi.Povedal mi je svojo zgodbo.

Ime mu je Lukas Vendergber Cold.Star je 17 let.Ko je bil še majhen,so mu volkodlaki ubili oba starša.Bil je star eno leto.Našli so ga vampirji in ga vgriznili v vrat,saj bi lahko umrl od mraza.

Nato mi je povedal da so tudi meni volkodlaki ubili starše.Zjokala sem se in mu padla v objem.Začel me je tolažiti.Glavo mi je privzdignil gor in me nežno poljubil.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 next
31. maj 2012
next
31. maj 2012
100x nxet od mene maš in tnx
31. maj 2012
Nato mi je povedal da so tudi meni volkodlaki ubili starše.Zjokala sem se in mu padla v objem.Začel me je tolažiti.Glavo mi je privzdignil gor in me nežno poljubil.Začudeno sem ga pogledala."Ampak saj to pomeni...Da lahko tudi jaz zmrznem!"Nežno me je pogledal in rekel:"Ne,če sem jaz ob tebi."Objela sem ga in ga začela poljubljati.Bila je pozna noč.Nenadoma se je Lukas umaknil in zaklel.Začudeno sem ga pogledala."Danes je polna luna".Stisnila sem se k njemu in on me je objel ter me poljubljal na čelo.Pokrila sva se z odejo in se pogovarjala."Nekaj sem ti pozabil povedati."Kaj?"Sem ga vprašala."Veš da ima vsak vampir svoje moči,kajne"?Prikimala sem."No,jaz lahko z očmi naredim denar,berem misli in postanem neviden.Gledala sem ga.Saj je to pomenilo da si lahko zgradita hišo:ki bo:,Novejša,toplejša...Nasmehnil sem mi je,saj mi je prebral misli."Seveda da lahko".Zdaj pa zaspima...

Kratek next ker si mi mudi na nastop.
31. maj 2012
Nxet
31. maj 2012
next
31. maj 2012
next***
01. junij 2012
Aj dans še nextam kr grem v mesto..Heh pa hwala za vse nexte
01. junij 2012
Nextaam!!

4.december 7.00

Zbudilo me je ropotanje.Počasi,ampak res počasi sem odprla veke.Saj to ni mogoče!Videla sem Lukasa kako zida hišo.Seveda skozi okno.Delal je velikansko hišo.In seveda kot se spodobi za vampirja,je bil izjemno hiter.In oh,pozabila sem povedati nekaj neresnic:Če vampir stopi na sonce,se ne spremeni v prah..Kri pije samo sovražnikom.Tako da me ni bilo strah.Oblekla sem se pulover in ozke kavbojke (Tudi oblačila mi je kupil).Maxa sem počesala,mu nalila sevžo vodo in nabasala pasjo hrano.Počasi sem odprla vrata in pogledala Lukasa.Bil je za hišo.Vesela sem prišla do njega,a nenadoma se mi je obraz zmračil.Lukas je stal za hišo in se poljubal z dekletom ter jo otipaval.

Punca:

POGOVOR:
j-jas l-lukas m-mia (punca)

j: *odrinem punco*
m: Kaj pa misliš da počneš?
j: Pusti ga na miru!
m: Saj je moj fant!Ti naju pusti na miru!
j: Ampak... *Ga pogledam*
l: *pogleda v tla* Ammmm...oprosti...res..žal mi je.....
j: *mu dam focn* Kdo misliš da si?!

In zdirjam proč.Max zarenči nanj in Mii strga hlače.Nato pride takoj za mano.Zdirjam v gozd in se vsedem na duplo.Nisem si mislila da je česa takega zmožen.Nato slišim renčanje.Prihaja od daleč.In vedno bolj bližje.Res ne vem kaj je to!
------------------------------------------------------------------------------------------------
Je volkodlak?Je Max v nevarnosti?!
1 next pa dobiš info! :3
02. junij 2012
next
02. junij 2012
next!!
02. junij 2012
Nextam! :3

Zdirjam v gozd in se vsedem na duplo.Nisem si mislila da je česa takega zmožen.Nato slišim renčanje.Prihaja od daleč.In vedno bolj bližje.Res ne vem kaj je to!

Še bolj sem zajokala saj me je bilo strah.Obraz sem imela v dlaneh in dlani so bile čisto premočene odm solz.Tako me je strah.Nenadoma sem slišala kako nekdo prihaja vedno bližje in bližje.Dokler nisem začutila tople sape.Zazrla sem se v čokoladne oči in jih gledala.Stisnil se je k meni.Ni bil Max.Bil je volk.Nenadoma je zarenčal in stekel v gozd.Ozrl e je nazaj.Potiho sem odšla iz gozda.Mračilo se je.Nenadoma sem začutila mrzlo dlan na mojem vratu in padla sem na tla.Stemnilo se mi je.To je zadnje česar se spomnim.Bila sem v razpadajočem gradu na tleh.Boljše rečeno na preprogi.Živo rdeči.Slišala sem glas.Bil je mračen in nizek.Slišala sem besede: "Ubij jo Lukas!"Nato pa se je Lukas oglasil: "Ne morem."Odprla sem oči in videla Lukasa,kralja in kraljico bledega obraza z krvavo rdečimi ustnicami in stražarje.Nato sem slišala le tek tac,vreščanje,kričanje in umirajoče krike.Pogledala sem volka in se mu bežno nasmehnila.Pulover je zgrabil z zobmi in me dal na njegov hrbet.Nato je zdirjal na kraj,katerega sem še predobro poznala.K meni domov.Odložil me je na stopnišče in mi polizal rane.Pobožala sem ga in šepajoče stopala do postelje.Max me je na njej že čakal.Vlegla sem se in Max je skočil dol s postelje na preprogo,kjer je zaspal.Zjutraj sem se vstala in pojedla jabolko.Odšla sem do kraja,kjer je Lukas gradil hišo.Hiša je bila prečudovita.Na hiši je visel listek.
Listek:
HIŠA JE SEDAJ TVOJA!ŽAL MI JE ZA VSE!
Z LJUBEZNIJO: LUKAS
----------------------------------------------------------------------------------------
3 nexti :3
02. junij 2012
next
02. junij 2012
NEXT
04. junij 2012
next!!
04. junij 2012
Hwala za nexte pa najprej bom slikice dala! :3

Hiša:

05. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani