Forum
u20249
u20249
Zgodba govori o dekletu, ki se zaljubi v vampirja, a ta jo izkorišča..
Zgodba ne bo podobna Twillightu, ker ga sploh nism gledala, brala,...

A nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. april 2011
u20249
u20249
Vampirji
Moje ime je Katarina, pišem pa se Cross. Katarina Cross..Grozno ime, vem! No, pa preidimo k bistvu.. Bilo je nekega večera, ko sem se ravno odpravljala spat. Na moji nočni polici, sem našla knjigo Somrak. ,,Od kdaj pa imam to knjigo,'' sem si mislila in knjigo začela brati, ker nisem vedela, da mi bo tako zelo všeč. Ko sem naslednji dan prišla v šolo, sem govorila samo še o Belli in Edwardu , ter kako je Jack lepši od Edwarda in podobne oslarije. Prijateljice pa so me gledale kot, da sem z Marsa, a to me seveda ni motilo. In ko se je začel pouk, je na našo šola prišel novi fant. Tudi on je bil navdušen nad vampirji in ime mu je bilo Jack. Jack Spouse. Takoj sva se ujela, saj je moral sedeti zraven mene, a kaj nama bo pouk, če pa imava vampirje? Ko se je nasmehnil, sem na mestu, kjer bi morali biti navadni zobje, videla prave vampirske zobe. Približeval se mi je, a kako naj se mu odmaknem? Bilo me je malce strah in na srečo me je rešil šolski zvonec. Med odmorom mi je podaril neko škatlico, hotela sem se mu zahvaliti, a je že odšel. Hitro sem stekla domov, v mojo sobo in odprla to škatlico.. Notri pa je bila prelepa verižica, ki sem si jo še isti trenutek nadela. Takoj zatem sem poklicala mojo najboljšo prijateljico Hano. Pogovor se je odvijal takole:
K: ,,Oila Hana! Kaj kej dogaja,'' sem začela.
H: Hana mi je takoj odvrnila: ,,Ciao Bella! Ma nč… Dougočasm se..''
K: *smeh* ,,Lepo, lepo. Ej, a veš kaj?'' sem jo vprašala.
H: ,,Kaj,'' je takoj odvrnila.
K: ,,A veš un fnt k je pršu na našo šolo? '' sem jo vprašala.
H: ,,Ja, kaj je z njem?'' je bila radovedna Hana.
K: ,, Dou mi je verižico !'' sem vsa vesela zaklicala.
H: *je odložila telefon*
K: ,,Samo ljubosumna je,'' sem si mislila.
23. april 2011
u20249
u20249
verižica:

23. april 2011
u20249
u20249
Nextam?
23. april 2011
u20249
u20249
A nextam!?