Forum
u172733
u172733
Joj caki ta prva dva sm pozabla....pa zdej
Kaj je Glorija mislila s "tipično za volkce"? Ja pac ve da je volk- volkodlak whatever
Zaka se ji je zataknilo ob pogovoru z Valentino o Matevžu? Ja pac eno je da je zalublena v njega, druga moznost pa je da pac noce izdat skrivnosti....uglavenem filozofram.....pojma nimam glede ta zadnega uprasanje tu....hmmm in ja popolno res ♥
Obozujem to zgodbo<333
08. julij 2014
Okej, mam že next od dveh igralk-dark angel od tebe kar nekaj več
Pišem nadaljevanje, verjetno pride že danes
08. julij 2014
am.... hvala za posvečen next.Hvala
Kaj je Glorija mislila s "tipično za volkce"?Ja...kj no misla j to,pč "tipično za volkce"kr je Matevž volkodlak
Zaka se ji je zataknilo ob pogovoru z Valentino o Matevžu?
Katera beseda se skriva za vrs...?Hm...vampirjev
Kakšen mislite, da je Valentinin načrt?mislm,d bo zvit
Kaj je bilo Matevžu?ja...vanjo je,in noče d bi se ji kaj zgodilo
Next? Ne sprašuj neumnih vprašanj
Komentarji, kritike?VSE TO JE PLUS;POZITVINO
08. julij 2014
Hvala vsem za nexte
Ta next je spet posvečen A big dreamer-moji stalni bralki
Posvečen je pa tudi dark angel , za vse spodbudne besede
Ta next je zeloooo dolg, zato se opravičujem, če bo kater next za na prej krajši-ker pišem po dnevih se v nekaterih dnevih zgodi več v nekaterih manj. Ta je eden izmed tistih, kjer se zgodi veliko stvari-no ni lih nujno, da je veliko stvari-samo zateženo je
No, pa je tukaj next
.........................................................................................................
Zjutraj se zbudim zgodaj. Samo ene pol urce pred običajnim časom. Nekateri ljudje si bolje zapovnijo sanje, kot drugi. Jaz sem ena od tistih, ki si zapovni tudi do 4 sanje na noč. Kot ponavadi, pomislim kaj sem sanjala. Nič. Čisto NIČ. To je pa res čudno. Ne da se mi iz postelje, zato poležavam, dokler budilka ne zazvoni. Potem se uredim in grem v šolo. Tokrat me je pred vrati pričakal Matevž. Skupaj sva odšla k omaricam. Prva sem začela pogovor-tako, kot da se včeraj nič nebi zgodilo

J-jutro
M-jutro, kako smo preživeli noč?
J-vredu, celo nič se nisem zbuja. Kako pa ti? Zgledaš, kot da bi te zbil tovornjak
M-ha-ha res nisem dobro spal...poglej prihaja tvoja prijateljica

Res sem zagledala Glorijo, ki je prihajala proti nama.

G-hej (je pozdravila OBA-jeeej, napredek!)
M-hej
J-hej
G-kaj je pa s tabo matej? Zgledaš, kot da bi te zbil tovornjak (z Matevžem sva se spogledala in se nasmehnila drug drugemu. Gloriji se je tako spremenil obraz-postala je resn) Kaj?
J-samo točno te besede sem uporabila, ko sem ga jaz opisala
G-aja, haha
J-(obrnila sem se proti Matevžu) aja, ravno sem se spovnila-ali bi midva lahko ponovila tisto učenje? Kdaj imaš čas?
M-mogoče danes
G-nerada se vtikam, ampak jaz nisem ravno odličnjakinja in bi tudi potrebovala pomoč pri matematiki...bi se lahko učila z vama? Seveda, če ti to ni v napoto, Matevž (najin pogovor včera je deloval!)

Matevžu so skoraj padle uči iz jamic, tako presenečeno je pogledal

M-ja, ja, lahko

In potem je zazvonilo in smo pohiteli v razred. Ura geografije je minila zeloo hitro. Zvonilo je in vsi so hiteli iz razreda, med njimi sem bila tudi jaz. Ko sem obrzela iz razreda, ko se nenadoma izza ovinka prikaže postava, v katero se zaletim. Pogledala sem k višku in se utopila v modrini njegovih oči. Bile so tako prekrasne, tako globoke in zrle so VAME. Imel je zlato-rave lase, ki so se v soju luči zasvetile oranžno. Vse na njem je bilo popolno. A trenutka je bilo žal konec in zamomljal je nekaj podobnega kot "oprosti" in odhitel stran, nato sta do mene prišla Matevž in Glorija

J-kdo je bil to?
G-Christjan
J-in kako to, da ga še nisem srečala odkar sem tukaj?
M-verjetno ga še nisi opazila. Ni ravno družaben
J-waw (sem dahnila) si videla njegove oči? (nimam pojma kakšen izraz sem naredila, ampak je Gloriji pomagalo do ugotovitve)
G-ojoj, ne mi rečt, da ti je...

Matevž je kar zazijal, ko je ugotovil kaj se dogaja

J-kaj je narobe s tem?
M-nič, samo nenavadno
J-spet-KAJ je nenavadno

Ali veste, ko se v filmih dva prijatelja zlažeta drugemu? Ko se spogledata in se mu zlažeta v obraz? Kot da bi gledal ta prizor. Glorija se je opogumila in hitro odvrnila

G-to, da ti e všeč, pa čeprav ga še ne poznaš
J-hej, da ne bom jaz začela govorit o tebi (waw, je bila Glorija vedno tako bleda?)
G-to je drugače (je stisnila skozi zobe)
M-nič ne razumem, očitno to ni zame (in je odhitel stran, Glorija pa je samo zavila z očmi)
G-še dobro, da nič ne razume-obljubila si mi, da ne boš nič rekla!
J-sem rekla kaj takega? Oprosti, od zdaj naprej se bom bolj držala
G-okej...

In potem je zazvonilo, bla bla, pouk se je vlekel v neskončnost. Končno je prišel konec in šli smo na kosilo. takoj sem oprezala za Christjanom. Odločila sem se, da se mu bom nasmehnila. Ampak kako naj ga pripravim da me pogleda? Saj ne morem kar bulit v njega v nedogled! Končno je prišel v jedilnico. Ugotovila sem, da so bile skrbi odveč, saj je ves čas pogledoval k meni. Sem pač še jaz k njemu. Uela sem njegov pogled in se mu nasmehnila. Odvrnil je pogled in pogledal v hrano, ki se je ni niti dotaknil. Tudi jaz sem pogledala v hrano, le da sem jaz začela jesti. Glorija in Matevž sta imela še izbirne predmete, zato sem za mizo sedela sama. Malo sem pogledovala po jedilnici, da mi nebi bilo dolgčas. Opazila sem Christjana ki pogleduje k meni. Spet sem poizkusila z nasmehom. Tokrat me je gledal, kot, da ne bi opazil, da ga gledam ali da ni opazil, da sem se mu nasmehnila. Nekaj je razmišljal, nato pa spet pogledal v hrano pred njim. Grrr, kaj naj si mislim! Kaj si misli on? Ko sem si zamislila to vprašanje sem nagonsko pogledala proti njemu. Spet je gledal k meni. Joj! Ne vede sem se mu nasmehnila. Tokrat ni pogledal v hrano, tudi on se mi je nasmehnil! V meni je kar zavrelo in malo je manjkalo da ne bi padla stola. In to dobesedno-skoraj sem se prekucnila in padla s stola, ampak sem se ujela za mizo. On je to vse videl in in se še bolj nasmejal. Nekaj časa sva se smeje gledala, potem pa sem se odločila, da kosilo pospravim-torej sem jaz pretrgala ta trenutek. Ampak, ko sem ga pospravila sem se napotila proti njemu. Zmedeno me je pogledal, nato pa še dvignil obrvi, ko sem se usedla k njemu. Začela sem pogovor (on je C jaz sem J)

J-hej
C-hej

Ostrmela sem ob zvenu njegovega prečudovitega glasu, ki mi e odzvanjal v ušesih. Lahko bi ga poslušala ure in ure, pa se ga ne bi naveličala

J-sem Valentina
C-Christjan
J-oprosti za tisto zjutraj, nisem te videla
C-ne jaz sem kriv-pridrvev sem mimo vogala. Nisi mogla vedeti, da se bom pojavil tam
J-če tako pogledaš, si res ti kriv (nasmehnila sva se drug drugemu. Tokrat je razkril tudi svoje zobe, ki so bili prav tako popolni, kot vse na njem.)
C-raje pojdi iz jedilnice, učitelica prihaja

Res je prihajala učiteljica od matematike z zelo mrkim pogledom. Preden je prišla do mene me že ni bilo več. Škoda, pa zakaj je morala prekiniti najin pogovor? Njegov angelski glas... Vzela sem torbo iz omarice in šla v knjižnico, kjer sem začela delati domačo nalogo, ker nisem imela drugega dela. Nekako že moram počakati Matevža in Glorijo. Zatopljena v delo nisem opazila, kako se mi približuje postava. Kar pošteno sem se ustrašila, ko me je nekaj prijelo za ramena. Obrnila sem se in zagledala Chistjana, ki se mi je smejal, kako sem se ga ustrašila. še jaz sem se nasmehnila, ko se je usedel zraven mene.

J-imate veliko domače naloge? Mi jo imam groozno veliko
C-ne toliko...koga čakaš? (njegov glas...tako mi je prijetno v tem trenutku, pa čeprav se pogovarjava o domači nalogi)
J-zakaj?
C-nisem te še videl v knjižnici
J-aja, haha, nova sem...in res čakam prijatelja
C-nova? Kako pa to?
J-z mamo sva se preselili sem
C-(z mamo sva pripravili odgovore na takšna vprašanja) pa oče?
J-umru je
C-moje sožalje (z roko me je pogladil po ramenu, ker sem igrala žalostno punčko. Ob njegovem dotiku me je prijetno streslo)
J-ja, res je bilo žalostno. Sedaj se že začenam navajati, da ga ni več
C-čas ti bo zacelil rane
J-upam da res (posvetila sem se domači nalogi) počakaj, sploh ne vem, v kateri razred hodiš
C-(njegov prisrčni nameh) hodim v 9.c, ti pa verjetno v a
J-prav imaš, kako si vedel?
C-govorilo se je da bodo dobili tvoji sošolci novo sošolko...prišla si v sredo, kajne?
J-v bistvu v torek
C-aja...ko že govoriva odnevih v tednu, bi šla v soboto zvečer na sladoled? (mislim, da sva obadva zardela)
J-ja, seveda (podarila sem mu nasmeh-poskušala sem posnemati njegovega, ampak mi to ni ravno uspevalo)
C-(se mi nasmehne nazaj po njegovo) kul

Mislim, da je bilo potem obema nerodno in sva se posvetila domači nalogi. Čez nekaj časa je zazvonila in začela sem pospravljati

C-kam greš?
J-Matevž in Glorija imata konec pouka
C-ta dva? Ona dva se družita?
J-ja, kakšen problem?
C-ne, samo zelo različna sta si
J-aja, no moram it
C-počakaj, pridem tudi jaz (še on je začel pospravljati)

Oprtala sva si torbe na rame in se odpravila iz knjižnice. Privabila sva nekaj radovednih pogledov, ampak nič za to. Prebila sva se skozi množico najstnikov in prišla do vrat učilnice, kjer sta bila moja prijatelja. Malo sva počakala, da so zaključili, nato pa so učrnci prihiteli iz ulinice. Ko sta prišla Glorija in Matevž sta kar ostrmela, ko sta me videla z Christjanom.

G-vidim, da si prišla do njega
C-kaj?
J-nič (Gloriji sem nakazala, da naj utihne)
M-no greva midva na kosilo-no, vsaj jaz (je potiho dodal, a ga je Glorija grdo pogledala)
J-okej, počakam pri omaricah, pohitita
G-ja

In sta odhitela.

C-lahko se jutri dobiva ob sedmih pred glasbeno?
J-okej, greva potem rolat?
C-ne znam rolat dobro
J-ne skrbi, te bom naučila
C-res misliš, da me lahko v enem večeru naučiš rolat? Zakaj ne bi šla z kolesi?
J-khm....nimam kolesa
C-potem me pa nauči rolat
J-torej ob sedmih pred glasbeno z rolarji na nogah
C-ja, samo mi boš mogla pomagat do sladoledarja
J-haha, seveda ti bom(nasmehnila sva se drug drugemu)
C-jaz častim
J-hvala
C-ja...zdaj pa moram it čaw
J-čaw

Postavila sem se pred jedilnico in z očmi poiskala Glorijo in Matevža. Njun odnos se je res poravnaval. Sproščeno sta klepetala in zbijala šale-vsaj mislila sem tako, glede na to, da sta se smejala. Gledala sem ju in šele po dolgem času opazila, da tudi ostali bulijo vanju-dobesedno bulijo na grd način- večina je bila takšnih, ki niso nič jedli. Kaj je to kej takega, da sta si dva všeč? Res ne vem zakaj vsi tako gledajo. Ko je Matevž pojedel sta pospravila pladnje in mi prišla nasproti

J-hej
G-kje je tvoj Chris?
J-dej mer, ni moj....domov je šel...če mi ne nehaš težit z njim ti bom jaz s kom drugim začela
G-vredu, vredu, bom nehala(zavila je z očmi)
M-torej se gremo k meni učit MAT?
G-če ti je vredu, da pridem tudi az
M-ja, je vredu
J-no lepo...Glorija, greva potem zvečer ven?
G-ja
M-sta se kaj zmenili?
J- ja, zvečer greva ven
M-okej

Potem smo šli k Matevžu in se malo učili. Glorija je ves čas vihala nos. To zadnje čase veliko počne. Potem smo še naredili dn in potem smo gledali grozlivko. Z Matevžem sva se tresla od strahu, Glorija pa ni niti trznila z očmi. Potem je imel Matevž nek trening in sva z Glorijo šle malo pohajkovat. Večinoma sva klepetali o fantih in se zbadali. Ko sem povedala Gloriji, da grem jutri na sladoled z Christjanom je bila vsa navdušena, da sva se ujela. Večer je res hitro minil. Ampak vsega dobrega je engrat konec. Vsaka je šla po svoje. Ko sem prišla domov sem padla v posteljo in zaspala v lepih spominih današnjega dne.
...........................................................................................................
Konec nexta!
Bil je kar dolg...no upam, da vam je bil všeč!
Vprašana:
Kdo mislite je Christjan?
Kaj mislite o pogledih na Glorijo in Matevža ali na Valentino in Christjana?
Zakaj sta bila Matevž in Glorija tako presenečena ko sta ugotovila, da je Valentini všeč Christjan?

No to je to!
08. julij 2014
WAW, res si nisem mislila, da je next tako dolg
08. julij 2014
Next
08. julij 2014
u172733
u172733
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<333333
Hmmmm mogoce je tud kristian volkodlak al pa vampir al pa eki cist drugega
Ja pac milsm vsi so preseneceni da se pac tak razlicni ljusje pogovarjajo- whatever
Ja pac nwm zato mislim sej je cist normalno ce je punci fant usec
Ahhahahahha popolno!!!!! Nexxt♥
08. julij 2014
next
08. julij 2014
u142732
u142732
nnexxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttt
08. julij 2014
Kdo mislite je Christjan? vampir
Kaj mislite o pogledih na Glorijo in Matevža ali na Valentino in Christjana?Presenečeni so da se sploh družijo,kajti to v navadi ni
Zakaj sta bila Matevž in Glorija tako presenečena ko sta ugotovila, da je Valentini všeč Christjan?Am... ker majo te neke predsotke,da se vrsti vampir-volkodlak,vampir-človek lih ni dobr d se družjo
.
.
.
Okej,next je res dolg in hkrati vauuuuuuu,obožujem to zgodbico,kumi čakam nov next.
In hvala za ponvono posvečen next
08. julij 2014
u142732
u142732
A big dreamer kdaj boš nexstala svojo? pogrešam jo že!
08. julij 2014
katero že?
08. julij 2014
u142732
u142732
VAMPIRE TRUE LOVE!!!
09. julij 2014
Hvala za vse nexte, tukaj je nadaljevanje!
No ta next je posvečen (spet) A big dreamer, ker je uganila ogovore na vprašanja
..........................................................................................................
Zjutraj sem se zbudila pozno. Vbistvu sploh ni bilo več jutro. Malo sem bila na računalniku, potem sva z mamo imeli kosilo. Z mamo sva pospravljali najino stanovanje, ko pozvoni pri vratih. Odpret je šla mama. (v pogovoru bo mama Mm)

Mm-Valentina! Nekdo je prišel k tebi!
J-prihajam! Živjo Glorija! Kaj pa ti tukaj?
Mm-bom šla jaz kar naprej pospravljat
G-ali tvoja mama ve za danes zvečer? (mi je zašepetala)
J-ne, ji lahko rečem, da greva midve rolat?
G-rolat gresta? A ne gresta na sladoled?
J-ja tudi to greva
G-čez urco pa pol?
J-ja
G-pridi k meni, da te urediva
J-kaj? Taka nisem vredu?
G-Valentina! Na zmenek greš za boga! Ne moreš it v trenirki
J-okej, okej, ampak te morem opozoriti-nimam ne takšnih oblek, ki jih imaš ti v mislih, ne veliko ličil razen barvice, lipglosa in maskare
G-(prvič je takole zazijala) ojej, živiš v jami al kaj? Bova že pri meni nekaj našle, kar ti bo prav
J-nisem niti tako suha niti tako visoka kot ti
G-kot sem rekla-bova že kaj našli...imaš mogoče kakšne pete, ali kakšno torbico...
J-prvo ku prvo nimam in drugo ku drugo midva greva rolat, ne morem imet pet V rolarjih
G-samo hecam se....vprašaj mamo, če lahko prideš
J-takoj se vrnem

Vprašala sem mamo, ki je rekla, da moram posesat potem pa lahko grem. To sva storili z Glorijo. Hitreje je šlo kot po navadi. Vzela sem nekaj svojih oblik in potem sva šli k njej. Imela je prav-našli sva nekaj oblek, ki so mi bile prav. Koliko oblek ima ta punca! Petkrat več kot jaz. Ker pa sem rabila nekaj ne tako finega, mi je posodila majico-modra brez rokavov, okoli vratu je na volančke, ob robu pa so rožice. Ja vem, otročje se sliši, ampak je huda. Pod to sem dala raztrgane kavbojke-ja vem, da je čudno, ampak Glorija je vztrajala. Tudi namazala me je ona. Prava mojstrica je. Dodala mi je še viseče uhane in ujemajočo ogrlico. Vse je bilo modro, ampak vseeno lepo. Prav nerodno mi je bilo, kaj vse sem si sposodila od nje. Prišel je čas in tako načičkana na rolarjih sem se odpravila proti glasbeni šoli. On me je že čakal tam-bil je zgodenj, tako kot jaz

C-hej
J-hej
C-greva najprej na sladoled ali rolat?
J-lahko greva najprej rolat
C-okej, lahko greva na dvorišče za šolo, ampak mi boš mogla pomagat, da pridem do tja
J-bom že (vstala sem z klopce, on me je posnemal. Stati je znal na rolerjih, pa poglejmo, kako rola)

Rolanje mu res ni šlo tako dobro in velikokrat je padel. Zanimivo, da se ni nič podrajsal po kolenih. Nekako sva se pricingala do dvorišča, kjer sem ga "učila" rolat. To je bil po mojem izgovor, saj večino časa sploh nisva rolala, ko pa sva, sva tretjino delala limonce, tretjino sem ga jaz vlekla za roke in tretjino je bil na tleh in v mes sva se smejala kot nora. Od vsega tega so naju začele boleti noge. Da bi se odpočila sva se ulegla na travo, kjer sva klepetala

C-hvala za pomoč
J-ni za kaj, vedno rada pomagam-še posebej, če je vključeno rolanje
C-haha, vesel sem, da ti je to v veselje
J-tega nisem rekla (začudeno me je pogledal) to sem si mislila...
C-sem ti prebral misli
J-ja, lahko bi rekli, da si mi jih (spogledala sva se in se zasmejala)
C-nič takega ne obstaja kot branje misli
J-res? Po mojem že mora bit kaj na tem
C-neee, po mojem pa ne
J-okej...greva zdaj na sladoled? Mislim, da ti gre že zadost dobro
C-ja, samo me vseeno ujami, če padem
J-te bom...zelo hitro se učiš, jaz sem potrebovala celo večnost, da sem se naučila rolati, kot zdaj rolam
C-res se hitro učim za nekoga, ki pade na vsako minuto
J-haha, ne bi rekla, da padeš vsako minuto...
C-haha, no greva na sladoled (vstala sva -no on se je bolj skobacal na noge-) saj res, sploh še nimam tvoe številke
J- (povedala sem mu številko, on si jo je pa zapisal v telefon)
C-hvala, ti bom poslal esemes, da boš vedla, kakšna je moja številka
J-okej

Potem sva rolala proti sladoledarju. S koraj je padel, ampak sem ga ujela. Stresla me je tista dobro poznana elektrika, ki jo začutim ob vsakem najinem dotiku. Prišla sva do sladoledarja

C-ti si kar izberi kateri sladoled boš-jaz ga ne bom
J-resno? Častiš in si ne boš vzel nič? Zakaj?
C-nisem lačen
J-sladoled ni kot hrana da se naješ, je kot sladica
C-vseeno ne bom
J-okej (to sem rekla negotovo. Izbrala sem si sladoled, potem sva se šla vsest za mizo) Lepo, samo enkrat si padel
C-in še takrat si me ujela
J-sem dober trener?
C-ja, si
J-hvala, ti si zelo dober učenec (bla bla, potem sva še nekaj klepetala)
C-greva zdaj še malo rolat?
J-okej

Vstaneva in grev rolat. Čez nekaj časa spet začne lovit ravnotežje, kar pomeni, da bo padel. Poskušam ga ujeti a je nenadoma postal tako težek. Padem in on name. Nisva ravno v komot položaju, ampak je vseeno prelepo čutiti njegovo telo na mojem. On je navdušen prav toliko kot jaz, ko se mu obraz kar naenkrat spremeni-postane hladen. Ledeno hladen. Celo oči mu začnejo spreminjati barvo. Niso več globoko modre, postanejo vijolične, potem začnejo postajati rdeče, ko kar naenkrat vstane in odhiti proč. Ne ozira se na moje klice-ne ustavlja se. Cela žalostna ustanem in pohitim k Gloriji. Sem na robu joka. Kaj je bilo narobe? Pa tako dobro sva se imela! Pridem k Gloriji in pozvonim, ampak nihče ne odpre. Kako čudno, pa se mi je zdelo, da sem videla neko senco za zatemnjenimi steklenimi vrati. Ko pridem domov

Mm-živjo!
J-oj
Mm-pridi v kuhinjo, večerjo kuham, kmalu bo
J-prihajam
Mm-kje si pa dobila te obleke?
J-saj veš-pri Gloriji sva se preoblačili...
Mm-saj res. Lje si si pa to naredila? Poglej na roko, saj krvaviš!
J-kaj? (pogledam na roko in vidim prasko, na njej pa zasušeno kri. Čudno, nič me ne skeli) verjetno sem se popraskala, ko sem padla z rolarji
Mm-prav, preobleci se in pridi na večerjo
J-okej

Pridem v svojo sobo in ne najdem vseh oblek. Kje so? Saj res! Pri Gloriji sem jih pozabila. Nase navlečem stare cunje in grem na večerjo. Ko pridem po večerji v svojo sobo pogledam na svoj telefon. Dobila sem esemes od neznane številke. Pisalo je:

Žijvo!
Oprosti za to danes, nekam se mi je mudilo. Da se ti oddolžim, te lahhko peljem jutri na pico?
lp.Christjan
.............................................................................................................
Konec nexta, tukaj so še vprašanja:
Kaj je bilo z Christjanom?
Zakaj Glorija ni hotela odpreti vrat?
Zakaj Christjan ni hotel nič jesti?
09. julij 2014
next
09. julij 2014
Hvala,spet za posvečen next.Hvala.
Konec nexta, tukaj so še vprašanja:
Kaj je bilo z Christjanom? Ko je videl,da Valentina,krvavi so se mu oči spremenile zarad tega,ker mu je pridišala kri.
Zakaj Glorija ni hotela odpreti vrat?Ker je videla,da krvavi.Ampak majo vampirji to narejen pa tut Glorija noče,da bi pač vedela da je ona vampir.
Zakaj Christjan ni hotel nič jesti?Na dieti je....hahahahah,ne sej ne. Ker je vampir,in vampirji ne jejo-pijejo drugega kot kri.
Žal ♫Stupid Music♫,toda vampire true love ne pišem več
09. julij 2014
next
10. julij 2014
u142732
u142732
nnnnnnnnneext opa pica
kwa kak NAM lahko to narediiš A BIG DREAMER? NE RAZUMEM!
10. julij 2014
super zgodba next
10. julij 2014
žal zgodbe ne bom več pisala-nimam idej
08. oktober 2014
next plisss
19. december 2014
next
21. december 2014
ženska js te bom dobesedno zadavla, če mi ne greš tele zgodbice pisat!!!!!!!!!!!!! da nimaš ideje?!!! ja pa jade!!!!!!!!! ne resno zakaj mi nisi poslala tega linka?!!! js te bi zdle najrajš zadavla al pa obglavla in sežgala na grmadi!!!!!!!!!!!! MagicMe vem da imaš nekje v glavi idejo za tole zgodbo. moreš jo imet ker je popolna!!!!!!!!!!!!! kak lahka nehaš pisat ko postane tak zanimiv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sprav se mi pisat NNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!! razen če si nočeš nakomat mojga srda?!!!!! aja pa še eno vprašanje imam: kako luna je bla tist dan? polna?
18. januar 2015
Next
24. december 2016
Neeeeeeext
http://www.igre123.com/forum/tema/s-s/190942/
A lohk pliiiiss pogleda kera? Rabm bralce.. Pa sorry
24. december 2016
Next
02. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg