Forum
u87744
u87744
ta zgodbica je o vampirjih, in če fejkam se ful opravičujem, ker se trudim ne brati zgodbic.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

To je zgodbica o Lexie, ki se ji nekega dne življenje strašansko spreobrne...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Živjo, jaz sem Lexie, in od nekdaj sem obsedena z vsem nadnaravnim. Z vampirji še najbolj. Obe z BFF Ashely jih nadvse obožujeva. Gledava filme, sreije, in greva na premiero vsakega novega vampirskega filma v Detroitu (tam živiva). Knjig ne bereva saj so nadvse dolgočasne. Imam mamo ki je zelo čudna, oče naj bi umrl ko sem bila stara pol leta. Nekega dne sva šli z mamo v trgovino. Šli svaa kupovat oblačila. Rekla mi je: "Lexie, kaj pa tale?" Pokazala mi je ek darkerski komplet. Rekla sem ji: "Mami, če imam rada vampirje še ne pomeni, da imam rada črno barvo in darkerske stvari! Nasprotno SOVRAŽIM JIH!" Mama me je samo pogledala in darkerski komplet pustila na mizi. Kupila sem nekaj svetlih oblačil polnih življenja. Mama je nato skočila v knjigarno. Kupila je nekaj in rekla je da je presenečenje. Ko sva prišli domov, mi je pokazala knijgo: Vampirji in kako to postati...

next? ti je zgodbica všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. maj 2013
kul next
12. maj 2013
u125064
u125064
nneeexxxttt
19. maj 2013
nnnneeeeeeeexxxxxxxtttttttt!!!!!!
19. maj 2013
u87744
u87744
nextam za prve bralce...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Joj," sem si mislila: knjiga. Kaj mi koristi?? Zadolgočaseno sem jo prelistala. Nekaj stvari sem prebrala, in nisem mogla verjeti, BILA MI JE VŠEČ. Vse sem prebrala do pikice. Odločena sem bila: postala bom vampirka! Upoštevala sem prvi korak: Najdi varuha! Prebrala sem da vampirji skrivajo oglase za varuhe za oglasne deske, in jih vtikajo za letake na reklamnih stebrih. Šla sem poizkusit srečo. Pogledala sem za oglasno desko. Imela sem srečo! Pisalo je: Varuhi za vampirje pripravnike! pokličite številko: 000-111-222! še danes! Vzela sem telefon in poklicala:

Oglasil se je nek napol pijan tip:
T=tip J=jaz

T= Joa, prosm?
J= Vampirski varuhi?
T= Bejž u fordou muzej jutr ab 15.00, edn teu čaku
J= OK, hvala adijo.

Joj, ker tip. Zdaj moram samo še počakati do jutri...
19. maj 2013
neeeeeeeeext!!!!!!
19. maj 2013
u125064
u125064
nneeeexxxtttt nunjo
19. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. maj 2013
u87744
u87744
joj to je bilo pa hitro

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zjutraj sem se zbudila šele ob 10.00. le še 5 ur in se srečam z vampirjem. Hitro sem si pripravila kos nuttele

hitro sem pojedla in se malo naličila in vadila da naredim dober vtis. Ko je bilo kosila konec sva se z Ashely malo pogovarjali na FB-ju
J= jaz
A= Ashely

J= ooj
A= Hej aveš da ti moram neki povedat.
J= Kaj? povejjj!
A= Aveš da sem vampirka?
J= Neverjamem, vem da me boš okol prnesla
A= Ne resno!
J= Zelo dobro igraš, moram it chaw!

Zdaj je bila ura 15.00. mami sem se zlagala da moram it za šolski projekt v fordov muzej. Verjela mi je haha! Šla sem s kolesom

Ko sem prišla do muzeja, je pred njim stala luštna punca. Podravila sem jo in že skoraj sem jo hotela vprašat če je vampirka in še prej mi je rekla: "Sem oboje kar misliš," wow! Kar prebrala mi je misli! Hotela sem se ji predstaviti ko je rekla: "Ti si verjetno Lexie Drome, moja učenka" Zastal mi je cmok v grlu ko sem ji rekla ja. Zgledala je bleda in imela je svetle lase:

Rekla mi je: "Tvoje učenje bo potekalo tri mesece. Na koncu tretjega meseca boš postala vampir. Jasno?

NEXT? KOMENTARJI?
19. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. maj 2013
zdej me pa probite nekako zadržat da ne grem po oglasnih deskah gledat (:
19. maj 2013
u87744
u87744
saj to ni res, zmislila sem si
19. maj 2013
u87744
u87744
tudi v nobeni knjigi ne piše
19. maj 2013
vem ampak zveni tok resnično =)
19. maj 2013
u87744
u87744
hvala
19. maj 2013
=)
19. maj 2013
next
19. maj 2013
u125064
u125064
next
19. maj 2013
neeext:*
19. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
19. maj 2013
u87744
u87744
že tretji next!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nato se mi ej predstavila: "No, pa začnimo. Jaz sem Victoria Dominos. Lahko me kličeš Viki. Zdaj bova začeli. Razlagala mi je kako se oblačiti, kje so naj "trgovine" s krvjo, da lahko uporabljam krvne nadomestke, ali živalsko kri... In tako so minili meseci...

Kmalu bom na koncu! Z Ashely se nisva slišali ali pa sem jo poizkušala ignororati. Nato je končno napočil-KONEC MESECA! Oh končno. ko sem tisti dan prišla v muzej je z Viki bil še nek fant...

NEXT?
19. maj 2013
u87744
u87744
pa ne gledat koledarja sam tko sem ga dala za sliko
19. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeeext
19. maj 2013
u125064
u125064
nneexxttt
19. maj 2013
next
19. maj 2013
next!!!!
19. maj 2013
u87744
u87744
nextam

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

OMG! Kaj pa tisti fant tam dela?!? Vikije takoj razložila: "Jaz nisem specilastka za spreminjanje v vampirje, zato te bo prevzel Marko. Bil je kar lušten. Peljala sta me v klet in Viki je rekla: Lahko kričiš kolikor hočeš. "Soba je izolirana. Zdaj pa dober tek Marko!" OMG! Vedela sem kaj pomeni ta dober tek! Priklenil me je na udoben kavč. Nato je rekel: "Da neboš zbežala!" Nato se je začel obnašati kot bi me hotel poljubiti. Začel mi je piti kri. O!! Kričala sem. ahhh!!!! Peklensko je bolelo. Nato sem začela izgubljati zavest...

Ohhh. Prebudila sem se v svoji sobi. Čutila sem. Nekaj je drugače! Vse sem delala kot ponavadi. Umila zobe, pozajtrkovala, in za vsak slučaj šla preverit nekaj k Viki.

Tam me je čakala: Pred muzejem. Govorila je: "Čestitam!!! Postala si vampirka!!" OMG! Sprva nisem mogla verjeti svojim ušesom! OOO!!! Objela sem jo, tako da sem jo skoraj zadušila! "HVALA,HVALA,HVALA VIKI!" sem kričala. Uživala bom v nesmrtnosti! Čakaj da to povem Ashely...
22. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg