Forum
u104453
u104453
◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆
To je moja prva zgodba in upam,da vam bo všeč. Rada imam vampirje. Še posebej rada pa gledam serije Somraka. Upam,da vam bo zgodbica všeč. Seveda pričakujem tudi nexte! Hvala bralcem!
"Bella,kaj misliš o tem partiyu?," sem vprašala mojo najboljšo prijateljico. "Ne vem Claudia." Moje ime je Claudia Payne. Stara sem 14 let in sem v devetem razredu. Trenutno z mojo najboljšo prijateljico Isabello Smith. Kličem jo Bella. "Meni se zdi,da je ta party fenomenalen. Saj je jutri sobota,ne?," sem vprašala Bello. Prikimala je. Še nekaj dni,pa bo začetek šole. Šla bom v 1. letnik. Z Bello bova spet sošolki. V osnovni šoli sem bila zmeraj popularna. "Bi se sprehodili?," sem vprašala Bello in o prijela za roko. Prikimala je in se sprehodili mimo 'parčkov',ki so se mečkali. "Kaj ni tisto Julia?," sem vprašala. "Čudno,da je sploh prišla na party,ko ima toliko obveznosti," se je pošalila Bella. Ko sva končno prišli do zraka,sem še prej vzela colo in odšla za Bello. Sprehajali sva se po trati. Trati,ki je bila sveže pokošena. "Mickova zabava je res enkratna," je končno nekaj zinila Bella. Odšli sva do gozda,kjer sva se sprehajali. "Kaj misliš?," sem začela pogovor. "Kaj misliš,če bi si spalne vreče ripravili na tem koolcu?." Bella je skomignila z rameni. "Zdi se mi udobno," je rekla. "Party bo trajal do jutri. Si svoje starše lahko prepričala?," je vprašala Bella. Odkimala sem. "Mala malica," sem rekla. Tudi ona se je strinjala z menoj. Sprehodili sva se do hiše,kjer je potekal party in vzeli najine torbe. Udobno sva jih namestili na rame,ter jih odnesli v kopalnico. Tam sva jih odložili,da bi bile na varnem. Vrnili sva se na party in uživali do zgodnjih jutranjih ur.

Claudia:

Bella:

20. avgust 2012
u45603
u45603
next
20. avgust 2012
u90832
u90832
next
20. avgust 2012
u104453
u104453
Ura je bila kmalu pet zjutraj. Bilo je že svetlo in midve z Bello,ter ostali smo še zmeraj žurali. Z Bello sva odšli po torbi,ter se namestili na bližnji kozolec. Nisva bili sami. Še nekaj 10 ljudi je bilo in vse sem poznala. Komaj sva še našli prostor. Končno sva se namestili in zaspali.
Zbudili sva se ob 12.00! Odšli sva v hišo,kjer je še zmeraj party in odšli v kopalnico. Umili sva si zobe,nato pa počakali kosilo. Mike,organizator partiya je naročil pizze. Počakali sva toliko,da so prišle,nato sva jih pojedli,ter odšli domov. Ko sva prišli,sva se poslovili in si obljubili,da se jutri spet vidiva,nato pa odšli vsaka v svojo hišo. Rada imam Bello...
20. avgust 2012
u45603
u45603
next
20. avgust 2012
u90832
u90832
next
20. avgust 2012
u90627
u90627
next
20. avgust 2012
Next. Dober zacetek
20. avgust 2012
u104453
u104453
Ko sem prišla domov,sem najprej prste pomočila v naš zunanji bazen. Na to sem pozvonila in vrata mi je odprla moja mami. "Živjo ljubica," mi je rekla in se mi nasmehnila. Prišel je tudi očka. Odšla sem v sobo,kjer me je s predenjem pozdravil moj maček Max. Zazvonil je telefon in bila je Bella:
B-Bella J-Jaz

B- Claudy,pridi na facebook!
J- Ne morem,pozabila sem geslo!
B- Škoda!
J- Vem!
B- Kaj kej delaš?
J- Dolgočasim se!
B- Jaz tudi!
J- Ampak zdle se grem kopat pred hišo. Prideš?
B- Itak!
J- Se vidiva! Bye!
B- Čau-bau!

Moja hiša:

Moja soba:

Maček Max:

20. avgust 2012
Next! Ful dobr!
20. avgust 2012
u45603
u45603
next
20. avgust 2012
u104453
u104453
Kmalu je prišla Bella. Imela je res cool kopalke. Odšli sva v bazen in začeli pogovor.
"Kaj misliš,kmalu se bo začela šola. Še 3 dni," sem rekla.
"Ah,vem," mi je rekla in se žalostno zazrla v notranjost bazena.
"Kaj ti je?," sem jo vprašala.
"Se še spomniš Micka?" Prikimala sem.
" No nisem ga pozabila. Ko sva hodila je bilo vse v redu. Ampak nehala sva,ker se je spremenil. Ni več gledall na ostale stvari. Gledal je le nase. In ne na mene."
Žalostno je zahlipala in usule so se ji solze. Poskušala sem jo potolažiti,a mi ni pustila.
"Saj je v redu," sem ji rekla. "To je njegova in ne tvoja napaka."
Končno se je pomirila. Skočili sva v vodo in zaplavali.
21. avgust 2012
u90832
u90832
next
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
u45603
u45603
next
21. avgust 2012