Forum
u23904
u23904
no js sem razmišlala pa sem pršla na idejo da bi prepisala vampirsko akademijo (knjigo)

a nej prepišem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2010
Jaa dej k je zakon knjiga ^^
29. julij 2010
u23904
u23904
najprej je bil strah sledilo je kričanje.njena nočna mora se je prikradla vame in mi spodrivala sanje oplaži in hudo dobrem tipu, ki me je mazal z oljemza sončenje. podobe njene-moje- so se mi podile po glavi: ogenj in kri, dim, zverižena avtomobilska pločevina. Slike so bile vse jasnejše in začele so me dušiti, dokler me razum ni opzorilda to niso moje sanje. Zbudila sem se; prameni dolgih temnih las so se mi lepili po čelu. Lisa je ležala v svoji postelji, se premetavala in kričala. Pognala sem se iz postalje in hitro naredila tistih nekaj korakov, ki so naju ločevali. »lis, zbudi se « nehala je kričati in začela tiho ihteti. »andre « je zamomljala » o bog« pomagala sem ji sesti » lis, zdaj si na varnem. Zbudi se« čez nekaj trenutkov je mežikajoče odprla očiin v šibki svetlobi se videla da prihaja k sebi. Živčno dihanje se je umirilo, nagnila se je k meni in mi glavo naslonila na ramo. Objela sem jo in jo pobožala po laseh »v redu je,« sem ji nežno rekla » vse je v redu«...
next?
29. julij 2010
u25553
u25553
next
29. julij 2010
ta knjiga je zaakon... js sm prebrala do konca tistga dela k demitrij postane stigoj...
30. julij 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttt
02. avgust 2010
u23904
u23904
spet se mi je sanjalo« »ja vam« molče sva tako sedeli še nekaj minut. Ko sem začutila dase je umirila sem se sklonila k nočni omarici in prižgala svetilko. Oddajala je medlo svatlobo a za naju je bilo dovolj. Svetloba je pritegnila sostanovalčevega mačka Oskarja, skočil je na polico odprtega okna izognil se mi je v velikem logu- živali iz bogve katerega razloga ne marajo dampirjev-,a vseeno skočil an posteljo in se stisnil k lisi, pri tem pa nežno predel. Živali imajo rade moroje liso še posebej.
next?
02. avgust 2010
u8763
u8763
tto kniho sm že brala n je fuul ful ful ful fajna
res breberte si jo
use dele
02. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg