Forum
bilo je na noč 30.oktobra ob 20.50...zunaj se je ulil dež,grmelo je,zmankalo je elektrike bilo je zatohlo in mračno...ker sem mislila da je samo navadna deževna noč sem se odpravila spat...nisem mogla zaspati ko sem slišala da nekdo hodi po lesenih stopnicah navzdol!...ker me je bilo strah sem se z odejo zakrila čez obraz in zaspala sem...sanjala sem,kako stojim sredi niča sredi mojega spomina...nekaj mi je začelo šepetati za uho''a si se izgubila deklicaaa???'' in glas je poniknil...v strahu si govorim da to ni blo čisto nič da je use vredu in da bo ok...nato pa spet:''kaj delaš tu deklicaaa???'' in spet ponikne...obračam se ne vidim nikogar in nastane trda tema...tečem tečem nekam toda nevem kam,ker nisem videla kod tečem sem padla v luknjo in padam padam...ni bilo dna in sem že mislila da sem pogubljena...kar ne enkrat padem na neko površino...TRESK...bilo je steklo,pod mano sem videla belo svetlobo in nekaj......OBLAKI???...ANGELI???...sem mrtva???,sem prišla v nebesa???...nisem vedela kaj bi,zato sem začela kričati ''na pomoč'' a nihče me ni slišal...nato se je pod steklom začelo spreminjati...angeli so bežali...nekdo jih je podil...HUDIČ???...pod menoj so deli velik kotel in v njem je bila vrela voda...steklo je začelo pokati ...KAJ NAJ NAREDIM??!!??!!

next?
23. marec 2012
od zgoraj so se začeli nabirati netopirji...podila sem jih stran a bila sem brez moči zgrabili so me za oblačila on me odnesli daleč stran v gozd v zapuščen grad,odšli so

...nato spet glas mi pravi''a si se izgubila???,kaj delaš tukaj???...ozirala sem se a ni bilo nikogar...stekla sem v kot in začela sem kričeče jokati,tako glasno da so se zbudili ostali netopirji...zapihal je močan veter...spet sem pristala v niču bilo je grozno...

next?
23. marec 2012
next
17. marec 2013
u127279
u127279
next!!!
15. maj 2013
življenje najstnice Belle je vse prej kot normalno. Ugrabijo ji najboljšo prijateljico, njena mala sestrica je v bolnišnici in umira za povrhu vsega pa se ji v sanjah pojavlja čudna ženska z angelskimi krili.

svetloba…prihajala je od majhne razpoke v steni in se širila po prostoru. Zatisnila sem si oči ko se je od nikoder zaslišal glas: »tukaj si…si pripravljena na posledice svojih dejanj? Verjameš? Verjemi….verjemi……to si ti. Edina preživela izmed nas…svetlih in nesmrtnih. Beli angel…..bori se proti temi in ne pusti da te premaga….hči.« ženska je utihnila in zakričala. proti nama so se začele valiti kopice črne megle, videti je bilo kot, da ima roke. Me hoče zgrabiti…ubiti…..za večno…
»ne, ne, ne nikoli!«
vas zanima? Vzemite si pet minut in pokukajte: http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction:-true-love1/53724/1
15. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg